Vpnhub Ücretsiz VPN – En İyi Ücretsiz Vpn İndir

Cihaza göre değişir
En İyi Ücretsiz Vpn VPNhub çevrimiçi gizliliğinizi korur ve IP adresinizi maskeler. Ücretsiz Vpn Programı nın 60’dan fazla ülkede sunucuları var. Binlerce sunucuyla VPN hizmeti, internet hızınızdan bir saniye bile eksiltmeden sitelere ulaşmanızı ve dünyanın neresinde olursa olsun yapılan bütün yayınları izlememe imkanı sunar. Bu, ücretsiz vpn programı jet motorlu zırhlı bir araç gibi sizi korur.
APK indir
0/5 Oylar: 0
Geliştirici
AppAtomic Limited
Güncellendi
11 Eylül 2020
Boyut
Cihaza göre değişir
Sürüm
Cihaza göre değişir
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

En İyi Ücretsiz Vpn VPNhub çevrimiçi gizliliğinizi korur ve IP adresinizi maskeler. Ücretsiz Vpn Programı nın 60’dan fazla ülkede sunucuları var. Binlerce sunucuyla VPN hizmeti, internet hızınızdan bir saniye bile eksiltmeden sitelere ulaşmanızı ve dünyanın neresinde olursa olsun yapılan bütün yayınları izlememe imkanı sunar. Bu, ücretsiz vpn programı jet motorlu zırhlı bir araç gibi sizi korur.

Günümüzde şu bilinen bir gerçektir ki, internet kısıtlamalar, gizlilik ihlalleri, sansürler,güvenlik ihlalleriyle dolu. Durumun bu şekilde olması ve kişisel verilerimizin izinsiz bir şekilde toplayan ve bunların alışverişini yapan istenmeyen kuruluşların internet ortamında çok fazla olması Ne korkunç!

VPNhub sizi güvenli ve gizli, orijinal ve ideal bir internet bağlantısına götüren birinci sınıf vpn hizmetidir. Mevcut olan en güçlü, en güvenilir ve en emniyetli VPN hizmetidir. VPNhub’ı kaydolmanıza gerek olmadan deneyebilirsiniz! Bir wpn programı kullanmadan internete bağlanırsanız muhetemelen aşağıdaki sorunları yaşamışsınızdır.

… online olarak çadır aldınız ve ardından internete girdiğinizde kamp malzemeleri reklamları bombardımanına tutuldunuz, ya da
… farklı bir ülkede bulunuyorken kendi ülkenizden haberlere erişmek istediniz ama engellendiniz, ya da
…bir kafede, vb. yerlerde Wi-Fi’ ye bağlandığınızdan kişisel bilgilerinizi çaldırdınız.

Tüm bu büyük olsun küçük olsun proplemlemleri aşmak için vpn programı kullanmanız gerek. VPNhub ücretsiz wpn programı, yukarıdaki sorunların hepsi ve daha fazlası için bir çözümdür sunar.

Elbette piyasada başka VPN’ler de var. Bu ücretsiz üctetli vpn programlarının bir çoğu sizi izleyerek, kayıtlarınızı tutarak ya da verilerinizi satarak kazanç elde ediyor. VPNhub, kullanıcılarını ilk sıraya koyup Premium hizmet satışını kullanıcılara fayda sağlayacağı bir iş anlayışıyla hareket ediyor.

VPNhun Ücretsiz Vpn Programı Standart Özellikler:

* Yerel VPN Sunucuları ile hızlı
* Askeri Seviyede Şifreleme olanağı sağlar
* IP Adresinizi ve Konumunuzu Gizleyerek görünmez olun
* Site Engellemelerini Aşarak istediğiniz siteye erşin
* Herkese Açık Wi-Fi Ağlarına bağlantığınızda kendinizi Güvende hissedin.

VPNhub Premium içinde bulunanlar:

* Global Video Yayını hizmeti
* 60+ Fazla Konumda Sunucu hizmeti
* Masaüstü Uygulamaları ile kullanabilme imkanı
* Aynı Anda Birden Fazla Cihaz ile wpn hizmetini kullanbilme
* Hız sınırlaması ve veri sınırı yok

* Global Video Yayını İzleme Engellemesini Kaldırın

Nerede olduğunuz farketmeksizin dilediğiniz ülkeden TV, canlı maç ve film yayınları izleyin. VPNhub IP adresinizi gizler tutar, size istediğniz VPN sunucusundan bağlanabilme imkanı sağlar.

* Site Engellemesi ve Sansürleri Aşın

Günümüzde giderek artan sansür ve engellme ile, internet karanlık bir yer gibi görünüyor. Vpnhub en iyi ücretsiz vpn programı ile engelleri aşın.

* Herkese Açık Wi-Fi’ye Bağlantısında Bilgilerinizin Ele Geçirilmesinden Korunun

Herkese açık bir Wi-Fi ağına bağlanmak yüksek risk taşır. Bu sadece ne yaptığınızı görebilecek misafirler ile karşı karşıya kalacağınız anlamına gelmiyor, aynı zamanda art niyetli bu kişiler fotoğraflar ve parola gibi kişisel verilerinizi de görebilirler. VPNhub ücretsiz vpn programı, herkese açık Wi-Fi bağlantısında tüm iletişiminizi şifreleyerek en iyi korumayı sağlar.

* Gizlilik Koruması ve Konum Maskeleme

İnternet Hizmet Sağlayıcınız olsun diğer vpn hizmetleriniz olsun ziyaret ettiğiniz her sitenin günlük kaydını tutarlar. VPNhub kesinlikle yapmaz, Verilerinizi tüm şifreli global sunucularına yönlendirerek gerçek konumunuzu gizlerler.

* 60+ Fazla Konumda Sunucu

Normal kullanıcılar, ABD sunucularına sınırsız erişime sahiptir. Bu, başlangıç için iyi bir noktadır. Ücretsiz vpn ile ABD lokasyonlu sunuculardan sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz. Ancak daha fazlasını isterseniz premium olmanız gerekir.

VPNhub vpn programı; Safari, Brave, Firefox, Chrome, UC Browser, Opera Mini ve Proxy Browser de dahil olmak üzere neredeyse tüm web tarayıcılarıyla uyumlu bir şekilde çalışır.

Görüntüler

Yenilikler

En İyi Ücretsiz Vpn VPNhub çevrimiçi gizliliğinizi korur ve IP adresinizi maskeler. Ücretsiz Vpn Programı nın 60’dan fazla ülkede sunucuları var. Geliştirilmiş güvenilirlik ve güncellenmiş kullanıcı arayüzü ile 
Android için en iyi ücretsiz VPN programı olan VPNhub kullanarak internetin keyfine varın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir