VLLO MOD APK (Premium Kilitsiz) v

6.6.6
Video editing made easy with VLLO! If you want to make a daily vlog, this app is just perfect as it's quick and simple leaving no watermarks without payment.
APK indir
4.3/5 Oylar: 113,626
Geliştirici
vimosoft
Güncellendi
22 Eylül 2021
Boyut
88M
Sürüm
6.6.6
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Donuk videoları güzelliğe dönüştürmek istiyorsanız VLLO MOD APK (Premium Kilitsiz) sizin için en iyi video editörlerinden biridir.

VLLO APK UYGULAMASI HAKKINDA

Android için profesyonel bir video düzenleyici uygulaması

Sadece mobil platform için tasarlanmış bir uygulama olsa da getirdiği özellikler PC yazılımı kadar profesyonel. Hem yeni çekilmiş hem de değiştirilmemiş ham videolar, her kareye müdahale edebileceğiniz zaman yakında benzersiz bir sanat eserine dönüşecektir. Genel olarak, çok az uygulama bunu yapabilir.

Gri gökyüzüne mavi bir arka plan ekleyelim. İstenmeyen bir nesneyi kapatmak için çıkartmalar ekleyin. Çeşitli konulardan animasyonlarla videonuzu dikkat çekici ve sevimli hale getirin.

Güçlü araç seti

Öncelikle, cihazınızın hafızasındaki videoları uygulamaya aktarmanız gerekir. Ardından düzenlemeyi seçin ve tam araç takımı ekranın altında görüntülenecektir. Video çok uzunsa kesin. Bir alan veya video karartılırsa, ekran rengi doğru değilse veya kontrast, iletmeye çalıştığınız anlamı vurgulayacak kadar yüksek değilse, bunları Ayarlama ile ayarlayın. Bu araç, eksi 100’den 100’e 200 derece hareket edebilen ince ayar ile ayrıntılı olarak tasarlanmıştır. Pek çok düzenleme uygulaması, küçük ayrıntıların bir editörün tüm çabasını ve zamanını mahvedebileceğini umursamadıklarında bunu yapmaz mı?

Burada bitmiyor, VLLO’da sevebileceğiniz başka bir önemli nokta var, o da Çoğalt özelliği. Bir çerçeveyi veya herhangi bir videoyu çoğaltabilir ve orijinaline ekleyebilirsiniz. Gif’ler veya sonsuz tekrar efektleri oluşturmak kolaydır. Çoğaltma özelliği ayrıca uzunluğu düzenlemeye ve istenen herhangi bir konumda eklemeye izin verir.

Ayrıca KineMaster , Android için çok iyi bir video düzenleme uygulamasıdır.

Filtre

Yalnızca fotoğraf düzenleyiciler için değil, filtreler de videonuzun tamamına uygulayabildiğinizde çok faydalı oluyor.

Tüm videonuzun retro veya klasik bir renge sahip olmasını ister misiniz? 1970’lerde oluşturulan görüntüler gibi kumlu efektler eklemesini ister misiniz? VLLO tarafından sağlanan filtreler ile sanat tarzınızı değiştirmek hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı. Tüm videoya uygulanabilecekleri için istediğiniz konuları seçmeniz yeterlidir. Ama mevsim geçtikçe yeşil bir çimenin nasıl değiştiğini gördüğünüzde, videoyu dört bölüme ayırdığınızda, ilkbahar, yaz, sonbahar ve kıştan dört filtre uyguladığınızda daha özel olmak istiyorsunuz. Bundan sonra, bir filtre bitmek üzereyken Opaklık artışını kademeli olarak ayarlayın.

Daha önce hiç filtre kullanmadıysanız, vimosoft’un uygulamanın ana sayfasına eklediği eğitim videosunu inceleyin. Belki yeni bir şey keşfetmenize yardımcı olurlar!

opaklık

Bir çerçevede görünen oldukça fazla istenmeyen nesne var. Oldukça kötü göründüğü ve videonun doğal güzelliğini kaybettiği için çıkartma kullanmak yerine bulanıklaştırın.

Mozaik özelliğinde, nesneyi yerelleştirmeniz gerekir, ardından geleneksel olarak bulanıklaştırmak için Bulanıklaştır’ı seçebilir veya Pixellate ile bir piksel kaosu efekti oluşturabilirsiniz.

Bu uygulama çok profesyonel

Sadece eğlence için değil, VLLO videolarınız veya filmleriniz için bir alt oluşturmanız için de bir uygulama olabilir.

Mağazada yüzlerce yazı tipi ve çıkartma var. En sevdiğim gözleme öğretici videom için bir alt oluşturmak istediğim bir konu bulabilir ve ardından hızlıca YouTube kanalımda yayınlayabilirim. Videoyu daha heyecanlı hale getirmek için arka plan müziği de ekleyebilir ve komik animasyonlu çıkartmalarla izleyicilerime bir rahatlama hissi verebilirim.

VLLO Premium Kilitsiz Apk MOD Özellikleri

VLLO ücretsiz bir uygulamadır ve ayrıca yalnızca ücretsiz özellikler sunar. Ancak daha yüksek post prodüksiyon ihtiyaçları ve profesyonel olma arzusu olanlar için bu özellikleri kaçırmayın. Mozaik, Premium Altyazı, Premium Fon Müziği, Premium Ses Efekti, Premium Geçiş, tam Filtre Ayarlama araç seti, Çıkartma, çıkartma, Otomatik Son Metin Formatı ve Vlog yapmak için Metin Stili Perchar dahil olmak üzere 6.62 $ karşılığında mağaza içinde tanıtıldılar.

Ayrıca kullanıcı deneyimini etkilememek için can sıkıcı reklamlar silinir.

VLLO Premium Apk Son Sürüm

Playmod android oyun sitemizden indirdiğiniz VLLO Premium Apk 6.6.6 en son sürüm versiyonudur. Güncel ve son sürüm uygulama indir.

  • 200 BGM ve 500+ Ses Efekti
  • Renk Anahtarı
  • Ana Kare Animasyonu
  • Filtreler ve Efektler
  • 2000+ Çıkartma ve Gif
  • Filigran Yok
  • Kurulumu ve İndirmesi Kolay
  • Ücretsiz Uygulama

VLLO Premium uygulamasını Premium kullanabilmeniz için VLLO Premium uygulamasını modlu apk olarak paylaşıyoruz modlanmış bu apk sayesinde kilitsiz yapabilir ve mod özelliklerini kullanabilirsiniz.

VLLO MOD APK sürümü

MOD özelliği

Premium Unlocked: Premium sürümün tüm gelişmiş özelliklerinin ve filtrelerinin kilidi açıldı. Bu makalenin altındaki bağlantıdan bu uygulamayı indirmeniz ve yüklemeniz yeterlidir, tüm özelliklerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Android için VLLO Premium MOD APK İndir

VLLO basit bir uygulamadır çünkü tüm özellikleri videoların ortak post prodüksiyon ihtiyaçlarına odaklanır. Geliştirici ekip, kullanıcıların ihtiyaç duyacağı araçları bulmak için veri ararken oldukça sıkı çalıştı. Bazıları ücretsizdir ancak bazıları ödeme gerektirir. Ancak sağladığımız MOD sürümü ile hiçbir ücret ödemeden her şeyi yaşayabilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

- UI/UX improvement
- Bug fixes