Vizmato Pro Apk – Video Düzenleyici ve Slayt Gösterisi Oluşturucu

2.3.6
Vizmato Pro Apk yalnızca tek bir tıklamayla kullanılabilecek farklı önceden oluşturulmuş şablonlar ve efektler sağlayan bir video düzenleyicisidir.
APK indir
4.3/5 Oylar: 29,520
Geliştirici
Global Delight Technologies Pvt. Ltd.
Güncellendi
May 5, 2021
Boyut
51M
Sürüm
2.3.6
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Umarım hepiniz iyisinizdir. Harika videoları düzenlemek ve arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte sergilemek mi istiyorsunuz, o zaman doğru yere geldiniz çünkü bugün Vizmato Pro Apk hakkında bilgiler vereceğiz. Vizmato, yalnızca tek bir tıklamayla kullanılabilecek farklı önceden oluşturulmuş şablonlar ve efektler sağlayan, android için kullanılabilen bir video düzenleyici ve slayt gösterisi oluşturucu uygulamasıdır.

Umarım hepiniz Vizmato Pro Apk hakkında daha fazla bilgi edinmek istersiniz. O halde hiç vakit kaybetmeden başlayalım.

Vizmato Pro Apk
Vizmato Pro Apk

Vizmato Pro Apk Özellikleri

Güçlü Video Düzenleyici

Mükemmel bir video oluşturmak için birden fazla videoyu kırpabilir ve düzenleyebilirsiniz. Vizmato ayrıca videonuzu dönüştürmek için metin, filtreler, temalar, görsel efektler ve arka plan müziği ekleme özellikleri sunar, ayrıca videonuzu tersten oynatmak için harika ters aracını da kullanabilirsiniz.

Slayt Gösterisi Oluşturucu

Fotoğraflarınızı videolara dönüştürün! Vizmato Slideshow Make, slayt gösterilerinizi kullanarak kolayca müzikal ve görsel sanatlar yapmanıza yardımcı olacaktır.

Video Efekti

Videonuzu daha çekici hale getirmek için kullanabileceğiniz gömülü müzikle birlikte yaklaşık 40’tan fazla harika video efekti ve 20 görsel filtre vardır.

GIF Maker

Vizmato, videomuzu yavaş veya hızlı çekimde kaydetmek ve filminizin hızına göre ayarlamak için kullanabileceğimiz dahili GIF kaydediciye sahiptir. Ayrıca birçok filtre ve tema ile birlikte gelir.

Videoları İzle

Vizmato kullanıcıları, yaratıcı fikirler edinmek veya vakit geçirmek için kullanabileceğiniz platforma videolarını yükler.

Paylaş

Videolarınızı facebook, whatsapp, instagram, youtube, snapchat ve daha pek çok sosyal medyada doğrudan paylaşabilirsiniz.

Öğretici Video

İlgili Yazılar

CapCut – Video Editor Apk

Story Saver İle Instagramda Hikaye ve Video İndir

Görüntüler

Yenilikler

Added scoped storage support for android 11
Bug Fixes & Performance Improvements
Updated Billing Library

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir