Videoleap Pro Apk İndir

1.1.10.1

Videoleap pro apk, kullanıcılara güçlü ve heyecan verici video düzenleme özellikleri sunan bir uygulamadır.
Download APK
4.2/5 Votes: 47,390
Developer
Lightricks Ltd.
Updated
February 6, 2022
Size
82M
Version
1.1.10.1
Requirements
8.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Videoleap pro apk, kullanıcılara güçlü ve heyecan verici video düzenleme özellikleri sunan bir uygulamadır. Bu uygulama ile orijinal videoyu daha özel hale getirmek için doğru işleme göre video düzenlemeniz garanti altına alınacaktır. Bu yazıda, size bu uygulamanın sahip olduğu çekici özelliklerden bazılarını tanıtacağız.

Fligransız TikTok Apk İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Videoleap Hakkında

Videoleap – Mobil cihazlarda video düzenleme, video slayt gösterisi aracı

Videoleap, ünlü yayıncı Lightricks Ltd’den gelen bir video düzenleme uygulamasıdır. Geçmişte çok sayıda iyi fotoğraf ve video düzenleme ürünü geliştirmişler ve dünya çapındaki kullanıcılardan çok fazla destek almışlardır. Bu uygulama, kullanıcıların video düzenlemeyi doğrudan mobil cihazlarında optimize etmelerini sağlayan tamamen yeni özelliklere sahiptir.

Videoleap Pro Apk
Videoleap Pro Apk

Ayrıca bu uygulama hem App Store’da hem de Google Play‘de mevcuttur. Böylece cihazınıza indirirken çok fazla sorun yaşamazsınız. Hemen sitemizdeki APK İndir bağlantısı üzerinden uygulamayı indirerek yeni çalışmanızı telefonunuzda oluşturmaya ve düzenlemeye başlayın.

Kullanımı kolay

Uygulamayı ilk kez açarken, kullanıcılar gerekli tüm video düzenleme özelliklerini göreceklerdir. Ancak bu uygulamayı yetkin bir şekilde kullanabilmeniz için belirli bir süre harcamanız gerekecektir. Kullanıcıların yapması gereken ilk şey, düzenlemek istedikleri videoyu içe aktarmaktır. Yükleme başarılı olur olmaz ana araç çubuğu görünecektir. Ardından, orijinal videoyu daha benzersiz hale getirmek için yapıştır, kırp, konumu ayarla vb. işlevleri seçebilirsiniz.

Videodaki en boy oranının çok önemli olduğunu unutmayın. Bu nedenle, doğru en boy oranını seçmek için orijinal videoya yakından bakmalısınız. Ayrıca Videoleap, kullanıcı yaratıcılığına değer verir. Böylece videolarınızı canlandırmak için her şeyi yapabilirsiniz. Ancak bazen istediğiniz gibi bir video oluşturmak için çok fazla zaman ve manipülasyon harcamanız gerekecek. Genel olarak, bu uygulamayı kullanma şekli fotoğraf düzenlemeye oldukça benzer. Sadece küçük bir değişiklik, orijinal videonuz tamamen olumlu yönde değişecektir.

Çok sayıda video düzenleme özelliği

İşte en iyi Videoleap video düzenleme özelliklerinden bazıları:

  • Sadece birkaç basit işlemle kesme, birleştirme, yapıştırma, yansıtma vb. gibi birçok güçlü düzenleme aracını destekler.
  • Videoları daha canlı ve benzersiz hale getirmek için müziği, efektleri, şarkı sözlerini özgürce özelleştirin veya metin ekleyin.
  • Videodaki her aşama için doygunluğu ve kontrastı ayarlayın. Bu nedenle, az pozlanmış videolar hızlı bir şekilde düzeltilecektir.
  • Birçok farklı video içeriği türü için uygun çeşitli renk filtreleri.
  • Kullanıcıların yaratıcı bir şekilde özgür olabilmeleri için birçok benzersiz yazı tipini, komik ifadeleri entegre edin.

Çift pozlama efekti oluşturun

Temel olarak, yukarıda bahsedilen özellikler kadar basit olmadığı için bu özelliğe bir bölüm ayırmak istiyoruz. Önceden, kullanıcıların videolarında Çift Pozlama efekti oluşturabilmeleri için Photoshop kullanmaları gerekiyordu. Sadece orada durmakla kalmayacak, aynı zamanda kullanıcılar beklenen sonuçları oluşturabilmek için birçok farklı düzenleme adımından geçecekler. Ancak Videoleap, yalnızca birkaç basit adımla her şeyi çok daha basit hale getirecektir. Elbette bu uygulamanın getirdiği çift pozlama efektinin kalitesi de gerçekten harika.

Videoyu yüksek kalitede dışa aktarın

Normal video düzenleme uygulamalarının aksine, Videoleap’ten dışa aktarılan videolar kalite kaybı yaşamaz. Buna karşılık, videodaki kareler, orijinal videonun kalitesinden bile daha iyi şekilde korunmaya devam edecektir. Ayrıca uygulama, kullanıcıların çıktı video kalitesini özgürce seçmelerine olanak tanır. HD, FullHD, 2K ve 4K’ya kadar dahil. Ayrıca, dışa aktarılan videoların telif hakkı filigranlarla korunmayacaktır. Bu sayede her şey kullanıcıların beklediğinden çok daha profesyonel hale gelecek.

Optimize edilmiş arayüz

Videoleap’in arayüz tasarımı, diğer video düzenleme uygulamalarının çoğuna benzer. Ana araç çubukları, kullanıcının ekranında görsel olarak görüntülenecektir. Kullanıcıların kolayca seçebileceği farklı simgelerdir. Küçük boyutuna rağmen uygulamada sağlanan araç seti harika özelliklere sahiptir. Sadeliği ve düzeni seven biriyseniz, bu uygulamanın arayüzü ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacaktır.

Android için Videoleap APK İndir

Yukarıdaki üstün özellikleri ile Videoleap, sadece birkaç temel işlemle kolayca istediğiniz gibi videolar oluşturmanıza ve düzenlemenize yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, video düzenleme yerleşik özelliklerle basitleştirilecek ve bunu doğrudan mobil cihazınızdan yapabilirsiniz. Bu uygulamayı cihazınıza indirin ve sunduğu muhteşem özellikleri hemen şimdi deneyimleyin. PRO sürümünün deneyiminizi çok daha iyi hale getireceğini unutmayın.

Özellikler MOD:

  • Profesyonel

Images

What's new

Hello Videoleapers, Can you hear that? That’s the sound of a new hit feature coming your way! We’ve upgraded Music with thousands of new songs, and added two whole new Sound FX libraries. If that’s not music to your ears, then what is?! Share your tunes with us at: videoleap.android.support@lightricks.com Rock out, The Videoleap Team

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *