Video Downloader 2020 Video İndirici

1.1

Video Downloader 2020 is a free application that allows you to download all videos shared by your friends on social networking sites. Now, with all the videos you are watching on Facebook, Instagram, Twitter, and WhatsApp etc…, you can easily have them right on your phone. In addition, the application also supports video editing with many beautiful and unique effects.
Download APK
0/5 No votes
Developer
ls&la
Updated
March 4, 2020
Size
8.1M
Version
1.1
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Video Downloader 2021, sosyal ağ sitelerinde arkadaşlarınız tarafından paylaşılan tüm videoları indirmenize izin veren ücretsiz bir uygulamadır. Artık Facebook, Instagram, Twitter ve WhatsApp vb. Üzerinden izlediğiniz tüm videolarla, bunları doğrudan telefonunuzda kolayca elde edebilirsiniz. Ayrıca uygulama, birçok güzel ve benzersiz efektle video düzenlemeyi de destekliyor.

Video İndirici Özellikleri

Son derece basit kullanım:
– Videolara erişmek ve oynatmak veya videoların bağlantılarını kopyalamak için tarayıcıyı veya yerleşik özellikleri kullanın
– Bir video izlerken veya video erişim bağlantısını yapıştırdığınızda görünen video indirme düğmesini tıklayın.
– Yüksek kaliteli videoları indirmek için HD modunu seçin.
Ve bu kadar!

Video İndirici İndir

Olağanüstü özellikler:
– Yüksek hızlı ücretsiz video indirici.
– Birçok popüler sosyal ağ sitesinden video indirmeyi destekleyin: Facebook, Instagram, Twitter, WhatsApp
– İndirmeden önce video önizlemesini destekleyin
– SD ve yüksek çözünürlüklü HD modunda video indirme desteği
– İndirmeyi duraklatmak, devam ettirmek veya silmek için tam özellikli indirme yöneticisi.
– Videoları çevrimdışı modda izleyin.
– Videoları başarıyla indirdikten sonra, uygulama size daha fazla video efekti özelliği sağlayacaktır. Dalgalar, yağmur, kar, matris, eski TV, gölgelenme, titreşim, neon, güzellik efektleri vb. Gibi birçok efektle videolarınızı daha güzel ve daha ilginç hale getirebilir.
– Sosyal ağ sitelerinde yeniden adlandırma, silme, paylaşma gibi işlevlere sahip video indirme. Özellikle, indirirken önemli videoların gizli kalmasını sağlamak için bir şifre belirlemenizi sağlayan özel dosyalar ekleme özelliği.
– Herkese açık olarak paylaşmak istemediğiniz videolarla gizlilik sağlayın.
– Ayrıca, Facebook’taki gönderileri görüntüleyebilir, Video Downloader 2020’de Facebook’a başarıyla giriş yaptıktan sonra haberleri okuyabilirsiniz.

Facebook, Instagram, Twitter, WhatsApp, Video Downloader 2020’den video indirmek için hangi uygulamayı seçeceğinizi merak ediyorsanız ilk tercihiniz olacaktır. Şimdi indirin ve şu anda en iyi video indiricisine sahip olun.
Video İndirici 2020 ile harika bir deneyim yaşayacağınızı umuyoruz. Lütfen bizi 5 yıldızla derecelendirin ve Google Play mağazasında olumlu yorumlar bırakın. Uygulamada herhangi bir teknik sorun bulursanız, lütfen çekinmeden e-posta gönderin veya bu konuda bize yorum yapın.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *