Very Little Nightmares APK İndir

1.2.2

  • Ödeme
Very Little Nightmares APK ünlü bir aksiyon-macera oyunudur. Kötü rahibe, kötü ikamet gibi korku oyunları oynayan insanlar kesinlikle buna katılacaklar, her ikisi de dünyadaki ünlü korku oyunlarıdır. Hepsi, oyuncuları avlayan iğrenç canavarlara sahip korku türleridir.
APK indir
4.7/5 Oylar: 9,082
Geliştirici
BANDAI NAMCO Entertainment Europe
Güncellendi
September 8, 2021
Boyut
46M
Sürüm
1.2.2
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Very Little Nightmares APK ünlü bir aksiyon-macera oyunudur. Kötü rahibe, kötü ikamet gibi korku oyunları oynayan insanlar kesinlikle buna katılacaklar, her ikisi de dünyadaki ünlü korku oyunlarıdır. Hepsi, oyuncuları avlayan iğrenç canavarlara sahip korku türleridir.

Oyuncuların eğlenmesi için oyunlar oynarken oyunculara heyecan ve heyecan hissi verir. Ama hepsi birçok ünlü korku oyunuyla ortak. Şimdi gelelim “Little Nightmares” oyununda bu oyunun ne olduğundan bahsedelim, oyuncu sarı yağmurluk giyen küçük kızı bir kez daha çalıştırarak onu korkunç düşmanlarla dolu bir evden uzaklaştıracak ve bir sürü canavar bakakalacak. 

Ayrıca oyunda Goblin çıkışı da olacak, oyunculara nasıl yardım edecekleri veya oyunculara nasıl engel olacakları konusunda, oyuncuların onayı deneyimlemelerini bekliyor olacak. Bu kızın hayatı artık sizin elinizde, düşmanlardan kaçının, sonunda bu garip evin sırlarını delmek için ilgi çekici bulmacaları keşfedin.

Kızı doğumdan kaçmak için almak için bilgeliğini kullan. Oyuncular, bulmaca çözme ve ilerleme tasarımını gerçekleştirmek için çevredeki ortamı kullanır. Oyunda, oyuncuların bulmacayı çözmek için flaşı kullanmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Oyuncular karanlık bir yerdeyken, ileri yönü ateşlemek için bir çakmak kullanmaları veya ileri yolu bulmak için yüksek seviyeli hava menfezleri ve seviye üzerinde çeşitli ayaklar gibi çeşitli tasarımlar kullanmaları gerekir.

Ana Özellikler 

  • Yuva, yaşam için tehlikeli ağlarla dolu bir labirenttir.
  • Yolunuzu engelleyen zorlu bulmacalar. Aklını ve elindeki tüm kaynakları kullan.
  • Sizi yakalamak için her şeyi yapacak olan korkutucu düşmanlar.
  • Karanlık evren bu olayların hikayesiydi
  • İletişimde kalın ve bu dünyanın gizemlerini açığa çıkarın.

Very Little Nightmares APK Nasıl İndirilir?

Google Play üzerinden APK dosyasını indirin. “Bilinmeyen Kaynaklar” seçeneğini etkinleştirmek için telefonunuzun güvenlik ayarlarını açın. Şimdi herhangi bir apk yükleyici uygulamasını kullanarak APK’yı yükleyin. Kurulum işleminin tamamlanmasını bekleyin. Oyunu başlat.

Slap Kings APK (Sınırsız Para/Reklamsız) İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Sonuç

Devam etmek, hayatta kalmak ve Very Little Nightmares’ta ilerlemek demektir, oyuncular oyunun başlangıcından itibaren istedikleri her şeyi yakında elde edeceklerdir. Çok Küçük Kabuslar, bulmaca video oyunları için en heyecan verici unsurlara hizmet eder ve denemeden, çekiciliğinin neden dünya çapında milyonlarca oyuncunun kalbini yakalayabildiğini bilemezsiniz. Very Little Nightmares nasıl kurulur. Bu uygulamanın yeni bir formatı var, bu yüzden onu SAI aracılığıyla yüklemeniz gerekiyor.

Görüntüler

Yenilikler

General bug fixes and improvements.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir