Vegas Crime Simulator APK

5.2.2
GTA benzeri bir macera oyununda Los Angeles sokaklarında yolunuzu açın.
APK indir
4.1/5 Oylar: 1,264,382
Geliştirici
Naxeex Ltd
Güncellendi
December 22, 2021
Boyut
97M
Sürüm
5.2.2
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Vegas Crime Simulator Hakkında

Vegas Crime Simulator, üçüncü şahıs aksiyonunu içeren ve ünlü GTA Vice City oyunundan ilham alan bir Android oyunudur. Oyun, kullanıcının Las Vegas şehrinde dolaşırken belirli bir suçlu karakterin kontrolünü ele geçirmesine izin veriyor. Bir çatışma başlatın ve görevlerinizi ve görevlerinizi tamamlamak için oyunun diğer suçlu karakterleriyle yüzleşin.

Vegas Crime Simülatörü, oyuncunun araba Motosikletleri, Tankları ve Helikopterleri çalmasına izin verir. Balta, makineli tüfek, av tüfeği ve diğer donanım gibi silahları kullanacaksınız. Sıradan görünen herhangi bir vatandaşa veya bir polise saldırın. Oyunda her zaman sanal bir dünyada olmak istediğiniz süper kötü adam olun.

Vegas Crime Simulator
Vegas Crime Simulator

Vegas Crime Simülatörü Mobil Oyun

Oyunun en son gücel APK sürümü hilelipc.com üzerinden indir. İndirme işlemini başlatmak için Apk İndir düğmesine tıklayın ve indirme işlemi bittiğinde dosyaları yükleyin. Oyunu ilk oynamaya başladığınızda, size Gameloft’tan Gangstar Vegas’ın tonlanmış bir versiyonu hissi verir . Ama yine de oldukça zevkli ve düşük kaliteli eski bir telefonda bile oynanabilir.

Vegas Crime Simulator’u oynamak ücretsizdir ancak bu açılır reklamlar, siz oyunu satın alana kadar dikkatinizi dağıtacaktır. Oyun sırasında bisiklet kontrolleri ve kamera görüntüleri bazen tehlikeli ve sefil olabilir, ancak bir araba çaldığınızda kontroller biraz daha iyi olur. Ancak, bir araçtan her çıktığınızda, reklamlarla ilgili bir uyarı, bir reklam açılır.

Kritik Strike Apk yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Vegas Crime Simulator APK İndir

Oyun, temel bilgiler ve kontroller konusunda size rehberlik eden bir eğitimle başlar. Oyuncular, hareketi kontrol etmek için bir joystick ve araçlara girip çıkmak için özel tuşlar kullanacaklar. Yoldan geçenleri soyacak, polise ateş edecek, kovalamacadan uzaklaşacaksınız. Yolunuza çıkacak altın külçelerini ve para çantalarını toplayın. Beceri gösterdikten sonra çeşitli bonuslar ve hatta ekstra canlar elde edebilirsiniz.

Vegas Crime Simulator’da size karşı hareket eden polis güçlerine dayanacak kadar silah ve mühimmat var. Bir polis çatışmasının başlangıcında motosikletliler olacak, ardından devriye arabaları onlara katılacak ve daha sonra helikopterler ortaya çıkacak. Ne olursa olsun hayatta kalmak tek hedefiniz olacak.

 

Görüntüler

Yenilikler

Bug fixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir