Turbo VPN Mod APK (Vip aktif)

3.6.6.3
Turbo VPN Mod APK  İndir– En son sürüm – Android cihazınızda anonim olarak internette gezinmek istiyorsanız, bu uygulama ücretsizdir.Turbo VPN’I indirin – En güvenli, hızlı ve sınırsız ücretsiz VPN.
APK indir
4.6/5 Oylar: 5,460,319
Geliştirici
Innovative Connecting
Güncellendi
26 Eylül 2021
Boyut
Cihaza göre değişir
Sürüm
3.6.6.3
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Turbo VPN Mod APK  İndir– En son sürüm – Android cihazınızda anonim olarak internette gezinmek istiyorsanız, bu uygulama ücretsizdir. Gizliliğinizi hemen koruyun ve tam korumadan yararlanın!

Zamanla, teknolojik gelişmeler, onlarsız çalışamayacağımız noktaya kadar ilerledi. Onlara o kadar bağımlı hale geldik ki, bazı görevler onların yardımı olmadan tamamlanamaz. Kesin olan bir şey var: Bu bir avantaj mı yoksa dezavantaj mı, kesin olan bir şey var. Teknolojinin ilerlemeye ve gelişmeye devam edeceği gerçeğidir. Birkaç parlak beynin çabaları sayesinde artık internet erişimimiz var. Bu, daha önce imkansız olan birçok şeyi gerçekleştirmemizi sağlar. Öte yandan internetin, biri yetkisiz kişiler tarafından erişilme potansiyeli olan çeşitli kusurları vardır.

Gizliliğiniz konusunda endişeleriniz varsa, bu yazılım tam size göre! Innovative Connecting tarafından geliştirilen Turbo VPN, bir Sanal Özel Ağ istemci uygulamasıdır. Google Play Store artık uygulamanın 100 milyondan fazla indirilmesiyle övünüyor. Bu yazılımın yardımıyla artık çevrimiçi kimliğinizi güvence altına alabilir ve internete anonim bir şekilde erişebilirsiniz. Bunun dışında, okullar tarafından kurulan güvenlik duvarlarına rağmen Wi-Fi hotspot’a erişebileceksiniz. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Turbo VPN Nedir?

İnternet, bugün hayatımızı yaşama biçimimizde önemli gelişmeler sağladı. Bu, buluşları nedeniyle hastanelerde, okullarda ve günlük hayatımızda hayat kurtaran pek çok cihazı kullanmamızı sağlar. Günümüzde neredeyse her şey için cep telefonlarımızı kullanıyoruz ve artık bunu yaptığımızın farkında bile değiliz. İnternette her gezindiğinizde gizliliğinizi riske attığınız hiç dikkatinize sunuldu mu?

Farkında değilseniz, işletmeler yalnızca sörf geçmişimiz, tercihlerimiz ve satın alma alışkanlıklarımız hakkında bilgi almak için büyük meblağlarda para ödüyorlar. Günümüz dünyasında her şeye internet üzerinden erişilebilir ve kendimizi korumanın gerçek bir yolu yok. Tabii ki, bir VPN kullanmıyorsanız. Turbo VPN, Innovative Connecting tarafından oluşturulan bir sanal özel ağ (VPN) uygulamasıdır. Yazma sırasında, bu uygulama Google Play Store’dan 100 milyondan fazla indirildi. Bu yazılım, sizi dünyanın her yerindeki sunuculara bağladığı için internette anonim olarak gezinmenizi sağlar !! Bunun dışında, aksi takdirde engellenen sitelerin kilidini açmak için bir tavşan olarak bağlanabilirsiniz.

Ayrıca, bir Wi-Fi ağına bağlanmak isterseniz, bu yazılım okul, alışveriş merkezi gibi sistemler tarafından kurulan güvenlik duvarlarını aşmanızı sağlar. Ayrıca, bir Wi-Fi etkin noktası kullanırken ağ trafiğinizi korumanıza olanak tanıyarak, halka açık bir internet bağlantısı kullanırken bile güvenli bir şekilde gezinmenize olanak tanır. Tüm bunları size ücretsiz, yüksek hızlı İnternet bağlantısı sağlarken yapar! Bu, kullanıcıların internette her zaman tamamen güvende olmalarını sağlayan gerçekten yenilikçi bir yazılımdır. Turbo VPN uygulamasına bağlı olduğunuz sürece hiçbir şey bilgilerinize erişemez.

Turbo VPN Özellikleri

Hızlı tarama, gizliliğinizi korurken aynı zamanda yüksek hızlarda gezinmenizi sağlayan harika bir VPN yazılımı olan Turbo VPN ile mümkün olur. Buna ek olarak uygulamada daha birçok özellik mevcuttur. İşte birkaç örnek:

Güvenlik- Güvenlik, bu yazılımın sağlaması gereken en önemli özelliktir. Bu terime aşina değilseniz, sanal özel ağ (VPN), internet üzerinden başka bir ağa güvenli bir bağlantı kurmanızı sağlar. Sonuç olarak, kullanıcılara bilgilerinize erişim sağlamadığı için gizliliğiniz tehlikeye atılmaz. VPN tarafından kurulan anonim bağlantının bir parçası olursunuz. Bu yazılımın kullanımı, internette iş yaparken tamamen güvenli ve anonim olmanızı sağlar. Saldırganların ve davetsiz misafirlerin IP adresinize erişemeyecekleri için sizden bilgi çalmasını önleyecektir. Yazılım, en yüksek düzeyde güvenlik sağlayan OpenVPN protokollerini kullanarak verileri şifreler.

Yasaklı sitelere giriş yapın- Bazı web sitelerine herhangi bir nedenle erişememekten hiç rahatsız oldunuz mu? Facebook ve YouTube gibi bazı uygulamaların kısıtlanabileceği hatta yasaklanabileceği Çin’de yaşadığınızı varsayalım. Bu durumlarda, Turbo VPN gibi bir VPN yazılımı, bu web sitelerine herhangi bir zorlukla karşılaşmadan erişmenizi sağladığı için kullanışlıdır! Bu, bu sitelerin yasalarca yasaklanmadığı diğer ülkelerdeki sunuculara bağlanabileceğiniz için mümkündür. Sonuç olarak, ülkeniz tarafından erişime getirilen kısıtlamalar nedeniyle daha önce erişemediğiniz web sitelerini görüntüleyebileceksiniz.

Bu yazımızı da okuyun: Yasaklı Sitelere Giriş

Kolay arayüz – İlk bakışta, sanal özel ağ (VPN) uygulamaları, yalnızca teknoloji konusunda bilgili kişilerin anlayabileceği bir şey gibi görünebilir. Ancak, burada tamamen yanılıyorsunuz! Turbo VPN’in kullanıcı dostu tasarımı ve işlevselliği, onu en deneyimsiz kullanıcılar için bile uygun hale getirir. Tek bir tıklama ile birçok hızlı ve güvenli VPN sunucusuna bağlantı kurulabilir! Sadece birkaç tıklamayla, değerli verilerinizi çalmaya ve dünyanın her yerindeki işletmelere satmaya çalışan suçlulara karşı kendinizi savunabilirsiniz. Kendinizi güvende tutmak için basit önlemler alabileceğiniz için artık internet güvenliğiniz konusunda endişelenmenize gerek yok. Geçmişte bu hizmetleri halkın erişimine açmak zor olduğu için daha önce mevcut değildi. Ancak artık bu yazılıma sahip olduğumuza göre, internette gezinirken kendinizi korumak tamamen mümkün!

Çok sayıda sunucu – Size kolaylık sağlamak için yazılım, dünya çapında bulunan çok sayıda güvenli VPN sunucusuna erişim sağlar! Anonim olarak gezinmek için hangilerine bağlanacağınızı özgürce seçebilirsiniz. Hangi ülkeye ihtiyacınız olursa olsun, bu yazılımın sunduğu sunucular listesinden onu seçebilirsiniz. Diğer konumların yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya, Singapur ve Rusya’da sunucular vardır. Hangi ülkeye ihtiyacınız olursa olsun, VPN yazılımımıza dahil olduğundan emin olabilirsiniz!

Güvenlik duvarlarını yen – Ek olarak, Turbo VPN, kullanıcıların okul bilgisayarlarında kurulu güvenlik duvarlarını hızla aşmasını sağlar! Okulun WiFi erişim noktasına bağlanmanız gerekiyorsa, artık bu yazılımın yardımıyla yapabilirsiniz. Ayrıca, bu yazılım yüklendiğine göre artık okulun bilgisayarını da kullanabilirsiniz, çünkü erişim basitçe sağlanacaktır.

Kararlı ve hızlı bağlantı – Bu uygulama ile özel olarak ve hızlı bağlantılarda sörf yapabilirsiniz. Bu yazılım, WiFi, LTE, 3G ve tüm mobil veri sağlayıcıları dahil olmak üzere çeşitli bağlantı türleriyle uyumludur.

Ücretsiz İndir – Bu yazılımın en büyük yönü şüphesiz indirmenin tamamen ücretsiz olmasıdır! Kendinizi çevrimiçi ortamda korumak tamamen ücretsizdir!

Turbo VPN APK – VIP aktif

Turbo VPN, internette anonim olarak gezinmenizi sağlayan inanılmaz bir yazılımdır! Şimdi modun en yeni sürümünü indirebilirsiniz!

Görüntüler

Yenilikler

-Daha hızlı bağlanmak için bağlantı sürecini optimize.