Trainstation 2 APK Sınırsız Para ve Elmas Hilesi

2.6.0
All the railway tycoon lovers, train tycoon collectors and train strategy enthusiasts who love everything rail transport related unite! It’s time to put your trains on rails and build a global railway empire. Become a railway tycoon and enjoy a beautiful train strategy journey full of surprises, achievements and challenging contracts.
4.3/5 Oylar: 454,960
Geliştirici
Pixel Federation Games
Güncellendi
Dec 7, 2022
Sürüm
2.6.0
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Train Station 2 Apk İndir ve kendi demiryolu sisteminizi kurma hayalinizi gerçekleştirin. Burada kesinlikle tren gecikmesi yok!

Trainstation 2 Hakkında

 TrainStation 2 ile kendi demiryolu şirketinizi kurabileceğiniz en iyi tren kralı oyununun tadını çıkarın.

trainstation 2 mod apk

Bu oyunda, kendi demiryolu şirketinizi kurmaktan sorumlu olduğunuz eğlenceli bir tren simülatörü ve iş adamı oyununun tadını çıkarabileceksiniz. Trainstation 2 APK elmas hilesi ile tren binaları, demiryolları yapmak, trenlerin kilidini açmak ve daha fazlasını yapmak için demiryolu şehrinizi oluşturmanız yardımcı olacaktır.

Para kazanabilmeniz için burada çıkarılacak çok şey ve taşınacak yolcular var. Ayrıca bugün tonlarca mal taşıyabilmek için çeşitli konteynerler satın alabileceksiniz. Operasyonlarınızı genişletirken tren şirketinizi yükseltirken iyi eğlenceler dileriz.

Bir Demiryolu Şirketi Sahibi Olun

Bugün tadını çıkarabileceğimiz, indirmesi ücretsiz olan pek çok harika uygulama var. Simülasyon türü, keyfini çıkarmakta özgür olduğumuz harika uygulamalarla doludur. Kamyonlardan işletmelere, şu anda tadını çıkarabileceğiniz pek çok simülasyon oyunu var.

Ama hepsinden önemlisi, işletme yönetimi oyunları eğlenceli ve oynaması kolay olduğu için ilgi görüyor. Bu oyunlar, büyüterek para kazanırken kendi şirketinizi sıfırdan kurmanıza olanak tanır. TrainStation 2 oyununda, demiryolu şirketinizi kurmakla yükümlüsünüz.

trainstation 2 apk

Pixel Federation Games‘ten bir demiryolu strateji oyunudur. Burada hedefiniz, demiryolu şirketinizi operasyonlarınızı genişletebileceğiniz büyük bir şeye dönüştürmektir. Trainstation 2 mod APK download ile çok sayıda demir yolu, tren, arazi, bina ve çok daha fazlasını kurmakta özgürsünüz.

Daha fazla yolcu taşımak için yükselttikçe ünlü ekspres trenleri toplamakta özgürsünüz. Şirketinizi büyütmek için ihtiyaç duyacağınız için strateji oluşturmanız gereken pek çok şey var.

Burada, girişiminizi büyütmek için kullanabileceğiniz para kazanabilmeniz için kömür ve diğer mineraller için de madencilik yapacaksınız.

TrainStation 2 APK İndir – Sınırsız para ve elmas

Trenleri seviyorsanız TrainStation 2 apk tam size göre! Demiryolu şirketini şimdi oluşturmak için Hileli Pc üzerinde verilen Apk İndir bağlantısına tıklayarak bu eğlenceli tren simülatör oyununa katılın.

Görüntüler

Yenilikler

SANTA'S TOY WORKSHOP:
▶ Christmas is in danger! An unexpected accident has taken Santa Claus and his head elf out of action.
▶ The event is available for dispatchers above level 12 from December 13th to January 2nd
ALSO IN THIS UPDATE:
▶ Reworked help screens
▶ Brand new city buildings for Australia region
▶ UX and UI improvements
▶ Bug fixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir