Traffic Tour 2022 Apk – Sınırsız Para Hilesi

1.6.3

Traffic Tour 2021, çeşitli konumlarda 20'den fazla farklı araba sürebileceğiniz bir 3D yarış oyunu. Alışıldığı gibi sadece bir araba ile başlarsınız, ancak yarışları kazandıkça ek arabaların kilidini açarsınız. Traffic Tour, otomobiller, pistler, ayarlar, oyun modları ve kamera türleri dahil olmak üzere çok sayıda malzemeye sahip harika bir sürüş oyunudur. Traffic Tour 2021 apk, birçok ilginç özelliğiyle hala oynamaya değer bir yarış oyunudur. Oyunda etkileyici grafikler, çekici bir oyun, hızlı tempolu, süper arabalar, yoğun görev sistemleri ve daha fazlası var. Macerayı ve hızı sevenler için kaçırılmayacak bir oyundur. Sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını kullanarak bu harika yarış oyunu uygulamasını indirin ve oyun oynamanın tadını çıkarın! This is a Highway or lanes racing game, speed into Traffic jam Lane splitting to get more points. navigate your way in a straight highway between cars and trucks.
Download APK
4.0/5 Votes: 360,314
Developer
Wolves Interactive
Updated
August 17, 2021
Size
74M
Version
1.6.3
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Traffic Tour 2021, çeşitli konumlarda 20’den fazla farklı araba sürebileceğiniz bir 3D yarış oyunu. Alışıldığı gibi sadece bir araba ile başlarsınız, ancak yarışları kazandıkça ek arabaların kilidini açarsınız.

Arabalarınızı çalıştırmak için Android’inizin jiroskopunu, geleneksel düğmelerini veya sanal bir direksiyon simidini kullanabilirsiniz. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, sorunsuz bir sürüşe sahip olacaksınız. Birinci şahıs veya üçüncü şahıs bakış açısıyla araba kullanabileceğinizi unutmayın.

Traffic Tour apk uygulaması ile çok sayıda oyun modu mevcuttur. Bir yandan, tam olarak bu kadar çok sorunu çözmenizi gerektiren 100 görev var. Diğer tarafta, artık araba kullanamayacak duruma gelene kadar sonsuz modda oynayabilirsiniz. Ayrıca, çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı rekabet ettiğiniz bir çevrimiçi mod da vardır.

Traffic Tour’un oynanışı, Asphalt 8 gibi popüler mobil yarış oyunlarına benzer. Ancak, sizinle rekabet eden bir rakip veya başka bir sürücü yok. Düşmanınız kendinizsiniz. Bu oyunu oynarken hayal ettiğiniz süper arabalara binerek sonsuz yollar yaşarsınız. Her yolculuktan sonra sürüş becerilerinizi geliştirin ve en iyi sürücü olmak için eğitin.

Diğer yarış oyunları dikkatinizi çekebilir. Diğer araba oyunları apk dosyalarına bakabilirsiniz.

Traffic Tour Apk Hile

Kazandığınız paralarla arabalarınızı geliştirebilirsiniz. Açıkçası, arabanız ne kadar iyiyse, rakiplerinizi çevrimiçi ortamda yenme ve harika ödüller kazanma olasılığınız o kadar yüksek olur.

[xyz-ips snippet=”3kelime”]

Tabii ki, bir yarış oyunu ile, lüks arabalar her zaman ilgilenen en iyi oyunculardır. Traffic Tour, Porsche, Ferrari, McLaren gibi gerçek hayatta ünlü markalardan modellenmiş 40’tan fazla süper araba modeline sahiptir… Grandlo GR45 ile başlayarak, yeni bir araba satın almak için her görevden sonra para kazanabilirsiniz. Bazı modeller, kilidi açmak için nakit kullanmanızı gerektirir. Ayrıca, her değişimde 1500 jeton ile araba için herhangi bir rengi seçebilirsiniz.

Traffic Tour 2021 Apk İndir

Traffic Tour, otomobiller, pistler, ayarlar, oyun modları ve kamera türleri dahil olmak üzere çok sayıda malzemeye sahip harika bir sürüş oyunudur.

Traffic Tour 2021 apk, birçok ilginç özelliğiyle hala oynamaya değer bir yarış oyunudur. Oyunda etkileyici grafikler, çekici bir oyun, hızlı tempolu, süper arabalar, yoğun görev sistemleri ve daha fazlası var. Macerayı ve hızı sevenler için kaçırılmayacak bir oyundur.

Sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını kullanarak bu harika yarış oyunu uygulamasını indirin ve oyun oynamanın tadını çıkarın!

Traffic Tour Mod Apk

This is a Highway or lanes racing game, speed into Traffic jam Lane splitting to get more points. navigate your way in a straight highway between cars and trucks.

Racing game (Traffic Tour) is a new endless arcade racing game that takes you to another level of smooth driving simulations and high graphics quality, designed for the traffic racer fans with advanced features make this racing game the leading cars games for free in google play.

Our car racing game 3d offers it all, from exciting street racing, to relaxing free run highway driving with regular car traffic.

Over 10 Million Downloads!

– Real Racing experience & realistic graphics
– Choose your best racing cars and challenge other players in a real-time multiplayer mode
– Join 100 different online missions and get prizes by beating your opponents
– Send requests and challenge your friends
– enjoy car racing with your friends through 1V1 game
– Great CRS (car racing system)
– the best free racing game in google play

KEY FEATURES

– Unlimited car racing play – No fuel or time limits
– Different camera modes: first person, third person, driver camera and more
– Multiple control modes: tilt, buttons or steering wheel
– 5 gameplay modes: Multiplayer, Endless, Career, Time Trial, Free Run
– 100 missions in career mode
– 5 realistic environments: Highway, City, Desert, Rain and snow with day or night times
– 40 different cars with the ability to customize colors and wheels
– Unlock cars by collecting or buying blueprints
– Upgrade cars features: Speed, Handling, and Brakes
– Variety of traffic vehicles: Trucks, Buses, Vans,car ,Pickups, SUVs
– Multiplayer racing, challenging friends and players from all around the world.
– Ability to use the Nitrous (Nitro) feature in multiplayer mode

TIPS

– Unlock new cars by collecting more Blueprints in endless mode
– When driving over 100 km/h, try to overtake traffic cars to get bonus scores and cash
– Get extra cash when playing evening and night in endless mode
– Driving in opposite direction in two-way gives extra score and cash
– Use Nitrous in the right time in multiplayer mode to get the most out of it
– Share your results with friends to get extra cash

Images

What's new

Bug Fixes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *