Traffic Rider APK (Sınırsız Para Hileli) Android Oyun İndir (2023)

1.70
Traffic Rider APK Hile (Sınırsız Para) Android Oyun İndir (2022)
APK indir
4.4/5 Oylar: 7,380,542
Geliştirici
Soner Kara
Güncellendi
17 Temmuz 2020
Boyut
109M
Sürüm
1.70
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Merhaba sevgili dostlar, Ücretsiz oyun uygulamalarını ve en popüler ve  Android apk oyunlarını indirebileceğiniz hileli pc com’a hoş geldiniz. Popüler oyun Traffic Rider APK kullanıcılar arasında popüler oyun olamaya başladı. Biz de sizler için 2022 yılına özel Traffic Rider APK hile uygulamasına ait en son sürüm dosyasını indir ile bu eğlenceli oyunun heyecanını yaşamaya başlayın. Android ve iOS platformlarında da oynanan bu oyunu apk dosyasını hileli pc com üzerinden ücretsiz olarak indir. 

Traffic Rider APK : Dijital çağda dijital nesnelerin varlığı, günümüz çağının alamet-i farikası. Hepimiz hızlı ve belirli yöntemlerle yapılabilecek araçlarla çalışmayı severiz. Oyun söz konusu olduğunda, her türlü cihazda oyun oynamanın keyfini çıkarmayı seviyoruz.

Mobil veya Xbox, Mac, dizüstü bilgisayarlarımızda oyun oynamayı bile deniyoruz. Herhangi bir sporun özel arzusu, günümüzde her insanın listesinde yer almaktadır.

Traffic Rider APK

Boş zamanlarımızda bu tür oyunları oynamayı seviyoruz ve ofis saatlerimizde de oynamaktan keyif alıyoruz. Mobil cihazlar, her zaman ve her yerde herhangi bir oyunun keyfini çıkarabileceğimiz bir cihazdır. Sayısız kullanıcı günün herhangi bir saatinde en sevdikleri oyunu oynamanın keyfini çıkarıyor.

Artan mobil kullanıcı sayısı ile tüm ünlü geliştiriciler veya şirketler, kullanıcı sayısını artıran programlar başlatıyor.

Bunun, oyunlarının veya programlarının popülaritesini artırması ve daha fazla kullanıcı çekmesi bekleniyor. Ancak onunla ilişkili tüm insanlar bu tür programlara oyunları dahil ettiler.

Çünkü oyun trendindeki yükselişin en iyi nedeni günümüzde herkesin erişebildiği cihazlar. İstatistiklere bakacak olursak her ay milyonlarca oyun kullanıcılar için piyasaya çıkıyor. Ancak doğru oyunu oyun listenize eklemek harika bir deneyim.

Bu gibi durumlarda oyuncuları ilk çeken şey yarış oyunları oluyor. Yarış türü kesinlikle bu günlerde internette bir trend. Bunun temel nedeni, bu tür oyunlarda oyuncuların bisikletlerin yanı sıra sınırsız yarış mekanlarına ilgi duymasıdır.

Böyle harika bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka Traffic Rider oynamalısınız. Bugünün makalesinde, bu oyunun tüm ayrıntılarını ve herhangi bir oyuncunun favori oyunu olmasının temel faktörlerini ele alacağız.

Traffic Rider’da Yarış Dünyası

Gerçek hayatta hepimiz motosikletleri severiz. Bu yolculuktan her şekilde zevk alıyoruz. Bazıları bu yolculuğa o kadar düşkün ki, her gün yeni bir motosikleti yolculuklarının bir parçası haline getiriyorlar.

Motosiklet tutkunları genellikle yarışmayı severler. Bazen insanlar yarışmaktan istedikleri kadar zevk almazlar. Bu gibi durumlarda, çoğu oyuncu, onlara zevk alma şansı veren bir oyun arar.

Herhangi bir oyuncunun tercihleri ​​ve hatta yarışmaları söz konusu olduğunda, oyuncuların ilk tercihi Traffic Rider APK’dır. Bu oyun, motosiklet yarışlarına bağımlı olan herkesin hoşuna gidecek. Traffic Rider, her zaman bisikletinizin üzerinde durmanız gereken bir oyundur.

Oyun sizi zaman sınırının olmadığı bir dünyaya götürecek. Kendinizi bir motosikletin içinde bulacaksınız. Muhteşem gün batımı ve yıldızların ayı bu sahnelerde kendinizi hiç bitmeyen bir yolculuğun içinde bulacaksınız.

Oyun, en sevdiğiniz motosiklet seçimi ile seyahat etmenizi sağlar. Yarış sırasında kendinizi sizin için çok farklı bir dünyanın içinde bulacaksınız. Zor yolların ve zorlukların üstesinden gelme yolculuğuna kendinizi dahil edin.

Traffic Rider, yollarda kesinlikle tehlikeli yarışlardan zevk almak isteyen Android kullanıcıları için bir oyundur. Oyunda sınırsız lokasyon ile oyuncular için sayısız yarış faktörü var.

Görevleri tanıtarak yolculuğunuza devam edebilir ve günün geri kalanını yolda geçirebilirsiniz, ancak hedefinize ulaşmak için başarılı bir yarışçı olmanız gerekir.

Traffic Rider’da Yarışa Başlayın

Traffic Rider APK’da, kesintisiz bir yarışçı olma yolculuğuna olumlu bir şekilde başlıyorsunuz. Oyuncular, yalnızca bir motosiklet üzerinde başlayıp biten bir maceranın parçası olmalıdır.

Yol boyunca tüm engelleri aşarak yarışın tüm zorluklarını aşabilirsiniz. Oyunda araba kullanırken yolun diğer unsurlarına da dikkat edeceksiniz. Kendinizi oyuna bırakın ve her zorlukla yüzleşin.

Oyunda kendinizi sadece araba kullanırken görmeyeceksiniz. Yolun tüm hareketlerini gözden geçirmelisiniz. Oyuncu, oyunda bazı simülasyonları deneyimlemelidir.

Oyunda yolların her yönünü kapsamanız gerekiyor. Otoyolda birden fazla araç, aralarında motosikletiniz, her görevde göreceksiniz.

Oyundaki kapsamlı sürüş deneyimi, oyundaki birden fazla araç arasında yarışınızın keyfini çıkarmanızı sağlar. Farlara ek olarak trafik sinyallerini doğru bir şekilde karşılaştırın. Çok Şeritli Yollarda yolculuğunuza büyük bir dikkatle devam edin.

Traffic Reader’da, herhangi bir oyuncu bisikletin hızını önemli ölçüde artırmalı veya azaltmalıdır. Otoyolda yarış hızınızı mükemmel bir şekilde ayarlayın. Oyunda, herhangi bir pozisyonu hızlı bir şekilde sollayabilirsiniz. Yarış becerilerinizi tüm yollarda genişletin ve her göreve doğru hızda başlayın.

Kendinizi bu oyuna kaptırdıktan sonra, bu oyunun özel noktalarını anlamanız ve herhangi bir seviyenin sonuna ulaşmanız gerekiyor. Oyun menüsü, ilginç manzaralara sahip tüm bisikletlerde size rehberlik edecek. Bisikletinizi akıllıca seçin ve özel ayar ve kontrollerinizle onu yoldan çıkarın.

Traffic Rider Özellikleri

Basit kontrollerin varlığı

Oyun, oyuncuları her zaman yarış dünyasında meşgul ediyor, bu yüzden oyunda yeni bir deneyim yaşamak isteyen yarış tutkunları için. Yarışın temellerini anlamaları gerekiyor. Oyun, yeni başlayan herhangi bir oyuncu için basit kontrollere sahiptir.

Bu kontrol seçeneğine herhangi bir güçlük çekmeden erişebilirsiniz. Bu basit kontrol, bisikletinizi herhangi bir yöne hareket ettirmenizi kolaylaştıracaktır. Oyuncular için özel referanslar belirtilmiştir, bu nedenle herhangi bir işlevi kullanmaktan çekinmeyin.

Çevredeki görünümler için kamera görünümü

Oyun, faydalı deneyimlerin yardımıyla tüm faktörlerden yararlanmanızı sağlar. Yarış ateşinizi daha muhteşem hale getirmek için birden fazla kamera görüntüsü kullanmanız gerekir.

Bu özelliği tüm hareketler için oyununuzun bir parçası haline getirebilirsiniz. Bu görünümden tam olarak yararlanabilirsiniz. Kullanarak tüm içeriği yakından görebileceksiniz.

Ayrıca oyunda üçüncü şahıs gözlemi de düzenlenmiştir. Oyundaki herhangi bir özellik için herhangi bir seçeneği seçebilirsiniz.

Her yolculuk için güçlü bir motosiklet seçin

Oyun, oyuncularına harika bir motosiklet oyunu sunacak. Oyuncunun oyunda heyecan duyması için sınırsız motosikletler kuruldu.

Hızla giden her aracı sollamanıza izin veren güçlü bir motosiklet seçebilirsiniz. Daima en sevdiğiniz bisiklete binin ve kendinizi bir yarışçı olarak görebileceğiniz tüm yerlere damganızı vurun.

Seçeceğiniz bisiklet, kendinizi kontrol edebileceğiniz kalabalık bir alandan geçmenizi sağlayacak. Oyun şu anda oyunculara yaklaşık 30 motosiklet arasından seçim yapma özgürlüğü veriyor. Ancak her görevi tamamladıktan sonra kesinlikle yeni özelliklere ve yeni motosikletlere sahip olacaksınız.

Traffic Rider Özellikleri

Fantastik ortamda yarış

Oyun size farklı lokasyonlarda gece ve gündüz yarışlarının keyfini çıkarma fırsatı verecek. Traffic Rider’da arkadaş canlısı ortamdan yararlanmanız gerekir.

Seyahatlerinizde yarışan yerlerin tadını çıkarabileceğiniz detaylı bir ortam seçin. Oyunda gerçekçi deneyimden bahsediliyor, bu yüzden her bir öğeyi beğeninize göre kullanın ve yarış eğlencesini ikiye katlayın.

Büyük ölçekli görevleri keşfedin

Traffic Rider, onu yarış dünyasının kralı olmak için kullanabilecek oyuncular için oyunda özel özelliklere sahiptir. Bu macerayı öğrenmek ya da büyümek için oyunda adımlarınızı atmaya devam ederseniz, kendinizi kariyer moduna sokmanız gerekir.

Bu inanılmaz modda yarışçı alanının bir parçası olan her şeyi öğreneceksiniz. Bu mod, 70’e kadar daha fazla göreve erişmenizi sağlar. Tüm bu görevlerde deneyiminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Favori bisikletinizi özelleştirin

Favori motosikletlerinde özel ekipman kullanımı kesinlikle her oyuncunun önceliklerinden biridir. Bu durumda mutluluğunuzu arttırmak için tüm dünyada ünlü olacak bir motosiklet yapmalısınız.

Motosikletiniz için yüksek hızlı bir motor seçin ve daha iyi lastikler kullanın. Bisikletinizi tamamen özgürce değiştirebileceksiniz. Çıkartmaları kullanabilir ve bisikletinizi daha şık bir şekilde yola çıkarmak için çalışabilirsiniz.

Çevrimiçi yarışmalara katılımınız

Herhangi bir oyunda çevrimiçi rekabete daha fazla önem verilir. Bu oyun aynı zamanda sizi istediğiniz zaman çevrimiçi yarışa kaptırabileceğiniz çevrimiçi sürüş dünyasına da götürecektir.

Kendinizi, yarışçıların huzurunda becerilerinizi test edeceğiniz bir yarışa koyun. Daha coşkulu, heyecanlı maçlar oynayabilirsiniz.

Adınızı çevrimiçi skor tablolarına girin ve her yarış etkinliğinde ödüller kazanın. Böyle bir yarışmada 30’dan fazla çevrimiçi başarı elde etme olanağına sahip olacaksınız, bu nedenle bu tür yarışmalarda kendinizi daha istikrarlı tutmanız gerekiyor.

Dil seçeneği

Yarış sırasında menüyü anlamak, yerel dil kesinlikle her oyuncunun hayalidir. Traffic Rider mod apk’nın size her dilde rehberlik edeceğini bilmek sizi mutlu edecektir.

Herhangi bir ülkeden dilinizi seçerek kendinizi yarışta sayabilirsiniz. Oyun, yarış kariyerinizi 19 farklı dilde oluşturmanıza izin verecek.

Ödüller kazanmak için hızınızı koruyun

Bonuslar, yarışçının kolaylığı göz önünde bulundurularak oyunda yoğun bir şekilde kullanılacaktır. Herhangi bir yarışa katıldığınız anda size sınırsız bonus verilecektir.

Sürücünüzü çalıştırın ve daha yüksek puanlar alarak kendinizi ödüller arasında sayın. Yoğun yollarda önlem alın ve bisikletinizi en iyi durumda tutun.

Oyunu oynamak için ipuçları

  • Bitiş noktasına ulaşmak için motosikletinizin hızını 100km/saatte tutun.
  • Oyundaki istatistiklere bakmayı unutmayın; size yarışınızın zayıf noktasını anlama şansı verecek.
  • Trafik sürücüsünde her zaman araç kalabalığından kaçının. Bu durumda olmaktan kaçının. Kazaları önlemek için ortasına girmeye çalışın.
  • Amacınızı anlayın ve birden fazla aracı geçme görevinize devam edin.
  • Her farklı yarışta hızlı bisikletlerin kilidini açın.

Tüm bisikletlerin kilidi açıldı

Traffic Rider mod versiyonunda tüm bisikletlerin kilidini açabileceksiniz. Bu oyunun keyfini iOS’unuzda çıkarmak istiyorsanız, tüm bisikletin kilidini açacaktır. Oyunun her alanından sınırsız para alıyorsunuz. Kesinlikle isteyeceğiniz tüm bisikletlere erişebileceksiniz.

Motosikletin tüm anahtarlarını saklayabilir ve istediğiniz zaman bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz. İyi bir yarışçı olmak ve sınırsız altın kazanmak için Traffic Rider’i cihazınızın bir parçası yapın.

Traffic Rider’daki mod sayısı

Oyunun hack versiyonu size oyunun tüm modlarını deneme şansı verecek. Herhangi bir modu seçebilir ve içinde yarışmaya başlayabilirsiniz. Traffic Rider mod apk, sonsuz, deneme süresi ve ücretsiz sürüş olmak üzere birden fazla mod kullanmanıza olanak tanır. Her modda kendinizi sayın ve konumların ve tehlikeli yarış noktalarının tadını çıkarın.

Traffic Rider APK indir

Sonuç Olarak

Traffic Rider, yarış oyunlarında kesinlikle başarılı bir oyun olarak kabul edilir. Oyun size her hareketin tadını çıkarma fırsatı veriyor. Bu oyun, herhangi bir oyuncuyla anında etkileşim kurabilen oyuncular için özel özelliklere sahiptir.

Oyunun tüm aşamaları mükemmel 3D grafiklere sahip. Oyunda her şeyi o kadar net ve net bir şekilde göreceksiniz ki bu sizi daha da heyecanlandıracak.

Her şeyden önce, gerçek motosikletlerin varlığı ve sesleri, yolculuğunuzda size gerçeği söyleyecektir. Bu çok gerçekçi ve derin oyuna kesinlikle dahil olmak isteyeceksiniz.

Traffic Rider Hileli apk oyun listenize ekleyin ve böyle harika bir yarış oyununu kaçırmayın. Ayrıca oyunun tüm noktalarına erişiminiz de ilginizi daha da artıracaktır.

Görüntüler

Yenilikler

- 2 yeni motor eklendi - Çeşitli geliştirmeler ve hata düzeltmeleri

Hakkında bir yorum "Traffic Rider APK (Sınırsız Para Hileli) Android Oyun İndir (2023)"

  1. Arda diyorki:

    Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir