Traffic Racer Hileli Mod APK (Sınırsız Para)

3.5

Traffic Racer Hileli Mod Apk Ücretsiz Son Sürüm  Android için telefonunuzda oynayabilir ve çeşitli araçlarla sürüş yapabilirsiniz. Oyunun harika ödül sisteminden yararlanın.
Download APK
4.4/5 Votes: 6,116,661
Developer
Soner Kara
Updated
7 Eylül 2021
Size
87M
Version
3.5
Requirements
5.0 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Traffic Racer Hileli Mod Apk Ücretsiz Son Sürüm  Android için telefonunuzda oynayabilir ve çeşitli araçlarla sürüş yapabilirsiniz. Oyunun harika ödül sisteminden yararlanın.

Mobil cihazlarında, farklı bir şey arayanlar için yeni ve farklı bir sürüş deneyimi sağlayacak bir oyun var. Android akıllı telefonunuzda, bu şimdiye kadar yaşadığınız en harika yarış oyunu olacak. Bu oyunda yarışları kazanmak ve rakiplerinizi yenmek yapmanız gereken en önemli şeyler. Ancak çoğu oyuncu, oyunun sağladığı harika sürüş eylemiyle dikkati dağıtır ve bunu fark edemez.

Traffic Racer, oyuncuların çeşitli harika özelliklerden yararlanırken çeşitli arabaları kullanmalarını sağlar. Bu oyunu indirdiğinizde, çok sayıda ek inanılmaz özelliğe erişebileceksiniz. Yine de, bu oyunda kullanabileceğiniz otomobil türlerinde herhangi bir kısıtlama olmadığını unutmamak önemlidir.

Oyunun en dikkat çekici yönlerinden biri, oyuncuların sadece sürüş unsuruna konsantre olmalarını sağlamasıdır. Bu oyunu oynarken anlamsız yarışmalar gibi düşüncelerle dikkatinizin dağılmaması için bunu yapmaktan kaçınmalısınız. Şimdi oyunu indirmenin ve oyunun muhteşem manzarasının tadını çıkarmak için daha fazla zaman harcamanın zamanı geldi.

Bu oyunda, çeşitli çeşitli araçları sürebileceksiniz. İster SUV, ister spor araba, ister konteyner kamyonu olsun, ideal aracınızı keşfedeceğinizden emin olabilirsiniz. Bu oyunun sağladığı duygu, yaşanması gereken bir duygudur.

Traffic Racer Hileli  Apk İnanılmaz Özellikler

Daha önce de belirtildiği gibi mobil cihazlar için harika bir yarış oyunu olmasının yanı sıra. Traffic Racer, atari ve yarış oyunları tarihinde tartışmasız bir dönüm noktasıdır. Trafikte araba kullanırken aynı zamanda para kazanabilirsiniz. Daha da dikkat çekici olan şey, birden fazla araç satın alıp hepsini aynı anda geliştirebilmenizdir. Traffic Racer, sınırsız miktarda eğlenceli yarış yapmanızı sağlayacaktır.

Bu oyunun inanılmaz kalitesine ve mobil oyuncular için en büyük yarışçı statüsüne katkıda bulunan çok sayıda faktör var. İşte oyunun genel zevkine katkıda bulunan yönlerden birkaçı:

  • Mobil kullanıcılar için hem şaşırtıcı hem de güzel grafikler.
  • Kullanılan en iyi 3D grafik yazılımı.
  • Her biri çöl, yağmurlu, büyükşehir gecesi, karlı ve banliyö ortamları gibi kendi ayrıntılı çevresine sahip 40’tan fazla araç arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Çeşitli oyun modları mevcuttur. Two-Way, Police Chase, Free Ride, Time Trial ve Endless seçeneklerden bazıları.
  • NPC trafiği, çeşitli ve büyüleyici biçimlerde gelir. Buna, diğer araçların yanı sıra SUV’lar, otobüsler ve kamyonlar dahildir.
  • Bunu yapmak için tekerlek ve boya kullanımıyla basit kişiselleştirme sağlanır.
  • İnternetteki başarılar ve skor tabloları.

Unutulmaması gereken önemli nokta, bu oyunun kontrollerinin basit ve öğrenmesi ve ustalaşması kolay olmasıdır. Traffic Racer’da aracınıza dokunarak veya yatırarak manevra yapabilirsiniz. Dokunmatik gaz butonunu kullanmak hızlanmanızı, fren butonunu kullanmak ise yavaşlamanızı sağlayacaktır.

Bunun da ötesinde, bu oyunun başka birçok harika yönü var. Aşağıdakiler ilginizi çekebilecek başlıca özelliklerdir:

Sezgisel ve Basit Kontroller

Daha önce de belirtildiği gibi, oyunun kontrolleri basit ve anlaşılması kolaydır. Bunun nedeni, Traffic Rader’ın iyi optimize edilmiş dokunmatik kontrolleri kullanmasıdır. Sonuç olarak, bu oyunda, çeşitli araçları farklı yönlerde sürmek, başarılması en kolay şeydir. Hızınızı ayarlayamadığınız diğer araba yarışlarının aksine, araçları kontrol etmek de basittir.

Tatmin edici bir oyun içi deneyimin tadını çıkarmak için şimdi bu oyunu indirin.

Farklı Arabalar Seçin

Bu oyun size aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir otomobil yelpazesi sunar. Traffic Racer ile gezegendeki en çok aranan otomobillerden bazılarını hızlı ve kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Daha önce de belirtildiği gibi, bu oyunda seçebileceğiniz 50’den fazla farklı araç var. Farklı araçların kilidi açılabilir ve beğeninize göre özelleştirilebilir.

Traffic Racer apk uygulamasında bu araçları kullanarak çeşitli yerlere gidebilir ve her sitenin birçok özelliğini keşfedebilirsiniz.

Traffic Racer Hileli Mod Apk Uygulamasını Ücretsiz İndir

Bu oyunun hileli versiyonunu oynayabilir ve birçok değiştirilmiş özellikten yararlanabilirsiniz. Mod apk sonsuz miktarda paraya sahiptir. Bu parayı kullanarak, herhangi bir aracın kilidini açabilecek ve beğeninize göre kişiselleştirebileceksiniz.

Traffic Racer Hileli Apk uygulamasını ücretsiz indirin ve yukarıda belirtilen tüm özelliklerin keyfini çıkarın. Çeşitli araçlarda sürüş deneyimi yaşamak için Traffic Racer’ın en son sürümünü indirin. Oyunda ilerlerken birçok oyun türünü ve oyundaki çeşitli yerleri keşfedin.

Images

What's new

Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Video

Comments closed.