TopSpeed: Drag & Fast Racing

1.44.02
Bire bir çılgın yarışlarda deli suçlular çetesine üstünlüğünü göster.
APK indir
4.7/5 Oylar: 934,200
Geliştirici
T-BULL SPÓŁKA AKCYJNA
Güncellendi
16 Oca 2024
Boyut
Cihaza göre değişir
Sürüm
1.44.02
Gereksinimler
5.1
İndirilenler
50.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bire bir çılgın yarışlarda deli suçlular çetesine üstünlüğünü göster.

Vites değiştirme ve nitro hızlandırıcı zamanlamasını ayarlayarak olağanüstü sonuçlar elde et.

69 arabanın direksiyonuna geç, 20 suç patronu ile başa çık ve sokak yıldızı ol.

– 69 araba – normal, formula araçları ve polis araçları – arasından birini seç
– Onlarca tuning ve modifikasyon seçeneklerini kullanarak yaratıcılığını göster
– Farklı görünümü olan, farklı çetelerin yönettiği 5 mahallede yarış
– Gerçek uçaktan esinlenilmiş bir uçak gemisinde şansını dene
– Arcade modunda destansı bir oyun
– Suçlu modundaki oyun sana adrenalin hissettirecek
– Üç boyutlu HD grafiğine bayılacaksın

TopSpeed formula yarışmaları için yeni standartlar belirliyor. Öngörülemeyen mafya üyelerine karşı yeraltı yarışmalara hiç katıldın mı? En iyi, en lüks arabaların direksiyonuna otur ve patron kimdir göster. Direksiyona geç ve nefesini kesecek nitroya hazırlan.

Topspeed’de istediğin tuning ve araba modifikasyonlarını yapabilirsin. Motor gücünü arttır, vites kutusunu geliştir, arabayı yeniden boya ve istersen bazı çıkartmalar da ekle. Yaptığın herşey gerçekçi sürüş simülasyonunu etkileyecek. Elit formula araç kilitlerini aç ve kara borsa olan en havalı görsel modifikasyonları kazan. Suç dünyasının tüm harikaları parmaklarının ucunda – onları sadece yarışlar sırasında iyi kullanman gerekir.

69 mevcut arabadan sevdiğin birini seç – ister normal, klasik arabalar, ister çeşitli modifikasyon yapılmış formula araçları, istersen 5 farklı ülkeden polis araçları bile kullanabilirsin.

Sokaklarda patinaj çekerek lastik yakmanı kimse durduramaz. Tüm yarışlar trafik olmayan ıssız yerlerde düzenlenir, nitro hızlandırıcı ile çıldırabilirsin, asfaltı çizip herhangi bir kısıtlama olmadan yarışabilirsin.

Mafyanın en iyi sürücülerine karşı şansını dene ve en iyi sürücü sen ol. Yolculuğun sırasında şehri demir pençesinde tutan 20 patron ile karşı karşıya gelmen gerekecek. Tüm şehir sınırsız savaş alanına dönüşür – hırs ve adrenalinin seni en üste çıkarmasına izin ver. Sokaklarda yeni en iyi sürücü sensin ama rakiplerinin bundan daha haberi yok. Nitro hızlandırıcı uyguladıktan sonra onları egzozundan çıkan duman bulutu içinde bırakarak onlara yapabildiklerini göster.

Güzel manzaralı Banliyöden, kültürlerin iç içe geçtiği Küçük Asya'ya ve hareketli ve zengin Merkeze şehrin en güzel 5 semtinde yarış. Güzel manzaralı Otobanda inanılmaz hızlara erişeceksin. Profesyonel bir yarışçı olarak arabanın olanaklarını ve kendi becerilerini göstermek için birçok fırsatın olacak.

Yeteneklerin yılının en sürükleyici yarış arcade oyununda test edilecek! Hemen ücretsiz indir.

Görüntüler

Yenilikler

Minor bug fix

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir