The Past Within Apk Ücretsiz Mod İndir

7.2.1.0
  • Ödeme
The Past Within APK Modlu en son sürümü indirin ve bu macera oyununu arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarın ve oyundaki farklı bulmacaları çözün. The Past Within Apk Ücretsiz Mod 7.2.1.0 İndir
APK indir
4.7/5 Oylar: 1,964
Geliştirici
Rusty Lake
Güncellendi
Nov 7, 2022
Boyut
562 MB
Sürüm
7.2.1.0
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

The Past Within APK Modlu en son sürümü indirin ve bu macera oyununu arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarın ve oyundaki farklı bulmacaları çözün. The Past Within Apk Ücretsiz Mod 7.2.1.0 İndir

Past Within Hakkında

The Past Within APK, çeşitli gizemleri çözmek için bir sohbet arayüzü aracılığıyla iletişim kuran 2 üyeli bir ekip olarak oynadığınız bir macera oyunudur. Bir oyuncu geçmişi, diğeri ise geleceği temsil eder.

Her seviye, stratejik iletişim ve hızlı karar verme yoluyla çözmeniz için yeni bir gizem sunar. Gizli ipuçlarını ortaya çıkarın, nesneleri manipüle edin ve zaman dolmadan bulmacayı bir araya getirin.

the past within apk

İlgi çekici hikayeleri keşfedin ve kendinizi heyecan verici bir oyunun içine bırakın. Oyunda başarılı olmak ve ilerlemek için ekip çalışmanızda net ve verimli olmalısınız. Genel olarak, bu oyun benzersiz ve heyecan verici bir macera sunarken sizi diken üstünde tutacak.

Oyun, yaratıcı ve atmosferik bulmaca oyunlarıyla tanınan bir oyun stüdyosu olan Rusty Lake tarafından yaratıldı. Onların imza niteliğindeki gizemli oyun tarzını deneyimlemenin yeni bir yolunu sunuyor.

Oyun, rüyalarına hapsolmuş bir adam olan Albert Vanderboom’u çevreliyor. Garip koşullarının ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve nihayetinde onu bilinçaltındaki hapisten kurtarmak size ve takım arkadaşınıza kalmış.

Bu vahiy, kızı Rose’un geçmişiyle yüzleşmesine yardımcı olacaktır. Yol boyunca esrarengiz karakterlerle karşılaşacak ve bu acayip dünyanın karanlık sırlarını ortaya çıkaracaksınız.

Geçmişin gizemlerini çözmek için takım arkadaşınızla birlikte çalışırken sürekli olarak meydan okunacak ve meşgul olacaksınız. The Past Within APK download ile bulmacaları çözmek için tüm ipuçlarını aldığınızdan emin olun. Bu heyecan verici kendini keşfetme yolculuğunda Albert Vanderboom’a katılın ve onun tuhaf rüyalarının kapağını kaldırın.

İlginç Bir Oyun

Bu oyun sadece bir partnerle oynanabilir. Her oyuncu ya geçmişin ya da geleceğin rolünü üstlenecek ve gizemleri çözmek için birlikte çalışmalılar.

Her oyuncu, oyunun ve cihazının bir kopyasına ihtiyaç duyar. Oyuncular arasındaki iletişim özgündür ve diyalog benzeri bir sohbet özelliği şeklini alır.

Ayrıca, bu oyunda karşılıklı bağımlılık seviyesi çok büyük. Bir oyuncu gizemleri kendi başına çözemez, bu da takım çalışmasını başarı için çok önemli hale getirir. İlerlemek için hızlı karar verme becerilerini kullanarak gördüklerinizi ve düşündüklerinizi partnerinize iletmelisiniz.

Partneriniz ipuçlarını alacak, uygulayacak ve bulmacaları çözecektir. Bu nedenle, iki farklı dünyayı keşfedebilir ve eldeki gizemi bir araya getirmek için birden fazla ipucu toplayabilirsiniz.

the past within apk download

Geçmişi/geleceği farklı açılardan görmek eğlenceli olacak, heyecan verici ve benzersiz bir oyun deneyimi sağlayacak. Bu oyun, alışılmışın dışında düşünmek ve bulmacaları çözmek için başkalarıyla işbirliği yapmak isteyen oyuncular için mükemmel, canlandırıcı bir meydan okuma sunuyor.

Albert’in rüya yolculuğuna katılmak ve gerçeküstü koşullarının ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için Android için The Past Within APK’sını indirin. Bu olağanüstü bulmaca oyunuyla kendinize meydan okuyun ve içinizdeki geçmişin sırlarını keşfedin.

Past Within Nasıl Oynanır?

Oyuncular her oyunda farklı ipuçları keşfedecek ve çeşitli gizemleri çözecekleri için hiçbir oyun diğerine benzemez. Örneğin, bir oyuncu birkaç tablo ile 2 boyutlu bir ortama bırakılabilir. Bu nedenle, oyuncu, bulmacayı çözmek için nesneleri hareket ettirerek ve tıklayarak, ipuçlarını ve parçaları arayarak odayı keşfedebilir.

Diğer senaryolarda, oyuncu, kutunun dışında düşünmelerini ve çevreleriyle yeni yollarla etkileşime girmelerini gerektiren bir küboidden başka bir şey olmayan bir odaya bırakılabilir. Böyle bir durumda, oyuncunun bulmacayı çözmek için önceki seviyelerden toplanan eşyaları kullanması veya partneriyle iletişim kurması gerekebilir.

Past Within Apk Özellikleri

  • Yüksek İşbirliği Ortamı . Bu oyun, oyuncuların birlikte çalışmasını gerektirir, bu da onu arkadaşlar ve aile ile bağ kurmanın harika bir yolu haline getirir. Bulmacaları çözmek ve oyunda ilerlemek için çok önemli olduğu için iletişimin gücünü asla göz ardı etmeyin.
  • 2B ve 3B Ortam Karışımı. Oyun, 2B ve 3B ortamların bir karışımını sunarak, oyuncular için farklı seviyelerde karmaşıklık ve meydan okuma yaratır. Her ortam, çözülmesi gereken benzersiz bulmacalar ve gizemler sunarak, her oyunda yeni bir oyun deneyimi sağlar.
  • Çapraz Platform. Bu oyun çeşitli cihazlarda oynanabilir, bu da oyuncuların eğlenceye katılmasını sağlar. Oyunu deneyimlemek için PC, Android, Mac veya iOS kullanabilirsiniz. Ayrıca geliştirici, gelecekte Nintendo Switch desteğini dahil etmek için çalışıyor.
  • Canlandırıcı Bir Bulmaca Çözme Deneyimi. The Past Within, piyasadaki geleneksel oyunlardan farklı bir şey arayan oyuncular için mükemmel olan benzersiz bir bulmaca çözme deneyimi sunuyor. Çeşitli ortamlar ve öngörülemeyen oynanışla, oynamaya başladığınızda bu oyunu bırakmanız zor olacak.
  • 2 Eğlence Dolu Bölüm. Bu oyun, çözülmesi gereken çeşitli bulmacalar ve gizemlerle dolu iki bölüm sunuyor. Her birinin tamamlanması yaklaşık 2 saat sürer ve oyuncuların eğlenmesi için önemli miktarda oyun sunar.

Sonuç

The Past Within apk, piyasadaki geleneksel oyunlardan farklı bir şey arayanlar için mükemmel, canlandırıcı ve benzersiz bir bulmaca çözme deneyimi sunuyor. İşbirliğine dayalı oyun ve öngörülemeyen senaryolar ile bu oyun, ellerindeki gizemleri çözmek için birlikte çalışırken oyuncuları meşgul edecek ve meydan okuyacaktır. Yolculuğunuza başlamak için şimdi Android için The Past Within APK indirin.

Görüntüler

Yenilikler

Thank you for playing The Past Within, we fixed some bugs in this new version!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir