The Battle Cats MOD APK (Sınırsız XP/Kedi Maması)

10.7.0

Kedilerle ilgili bu eğlenceli beyin savunma oyununda, Sınırsız XP ve Kedi Maması almak için The Battle Cats MOD APK dosyasını şimdi indirin. Ama önce, size oyun hakkında biraz arka plan bilgisi vereceğim.Battle Cats'in kontrol sistemi oldukça basittir. Strateji oyunlarının çoğu, stratejiyi hesaplamanızı ve önceden planlamanızı gerektirir. Bu oyun benzersizdir; her şeyi basitleştiren ve güzelleştiren çizgi film tarzı güzel bir oyun.
Download APK
4.5/5 Votes: 5,918
Developer
PONOS Corporation
Updated
July 19, 2021
Size
83M
Version
10.7.0
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Kedilerle ilgili bu eğlenceli beyin savunma oyununda, Sınırsız XP ve Kedi Maması almak için The Battle Cats MOD APK dosyasını şimdi indirin. Ama önce, size oyun hakkında biraz arka plan bilgisi vereceğim.

The Battle Cats Apk Hakkında

Kedilere bayılıyor musun? Gezegeni kurtarmak için muhteşem kedilerin yanında savaşmak için The Battle Cats apk oyununa katılalım.

Kolay Oyun

Battle Cats’in kontrol sistemi oldukça basittir. Strateji oyunlarının çoğu, stratejiyi hesaplamanızı ve önceden planlamanızı gerektirir. Bu oyun benzersizdir; her şeyi basitleştiren ve güzelleştiren çizgi film tarzı güzel bir oyun.

Battle Cats, üssünüzü daha önce hiç görmediğiniz çeşitli garip şekillerle bir kedi ordusundan savunmanız gereken bir Kule Savunma oyunudur. Farklı kedilerin farklı yetenekleri olduğundan, akıllıca seçmelisiniz. Düşmanlarınız o kadar korkunç düşmanlar ki, gülmeden edemiyorsunuz. Örneğin köpekler, yılanlar veya suaygırları olabilirler.

Dünya ekonomik bir krizin ortasında ve teröristler gezegene saldırdı ve kontrol eden bir diktatörlük kurdu. Tüm nükleer enerji tesislerini devralırlar ve ürettikleri enerjiyi zaman makinelerine güç sağlamak için kullanırlar. Bir sürü başka yaratık tarafından engellenip saldırıya uğradığınızda kolay değil.

Hayvanlar üssünüze doğru gidiyor gibi göründüğünde seçmek istediğiniz kedinin simgesine tıklamanız yeterlidir ve zamanla belirli bir miktar para kazanırsınız. Kediniz ilk ortaya çıktığında, yenilene veya ölene kadar karşılaştığı herhangi bir düşmanla savaşa girer. Yani kazanmak için tek yapmanız gereken üssünüze saldıran yaratıklara bakmak ve onların güçlü yanlarını görmek. Daha sonra diğer yaratıklarla savaşma yeteneğine sahip uygun kediyi seçebilirsiniz.

Rakibiniz tıkandığında ve kediyi seçmek için yeterli paranız olmadığında, benzersiz silahınız mükemmel bir seçenektir. Haritada çok fazla hasar vermek ve çok sayıda düşmanı öldürmek için özel silahlar kullanabilirsiniz. Hazine de son derece önemlidir ve mümkün olduğunca çok şey almalısınız çünkü çok güçlü mallar yapmanızı ve üssünüzü güçlendirmenizi sağlar.

Dikkat Etmeniz Gereken Bazı Noktalar

Karakter sayısı bu oyunu diğerlerinden ayırıyor. The Battle Cats apk uygulamasında dövüşürken eğlenceli ifadelere sahip 300’den fazla kedi arasından seçim yapabilirsiniz. Her aşamada aynı anda sadece on farklı kedi türü taşıyabilirsiniz. Kedilerinizi daha güçlü hale getirmek için seviye atlayabilirsiniz. Kedinizin en yüksek seviyesi olan 10. seviyeye ulaştığınızda, ilk seviyeden çok daha büyük olan muazzam bir güce sahip olur.

Ancak, oyun oyuncu katılımından yoksundur. Oyunun, oyuncuların 1v1 eşleşmelerde birbirleriyle rekabet etmelerini sağlayan daha sağlam bir PvP seçeneğine sahip olması gerektiğine inanıyorum.

Grafikler

Grafikler açısından, The Battle Cats basit ve dikkat çekici değil, yine de beni çok heyecanlandırıyor. Oyunun renkleri canlıdır ve hayvanlar basit vuruşlarla çizilir, ancak garip ve eğlenceli görünürler.

The Battle Cats‘in oynaması eğlenceli bir oyun olduğunu düşünüyorum, sadece oynanış açısından değil aynı zamanda grafikleri açısından da. Oyun aynı zamanda hayvanlar dünyasını daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için çocuklarla oynamanız için harika bir alternatif. Oyun şimdi Android 4.0.3 veya üstü ve iOS 9.0 veya üstü gerektiriyor ve ücretsiz olarak indirilebilir.

★★★ Weirdly Cute Cats rampage across the world! ★★★
Command your Cats with simple controls in a battle through space and time! No need to register to develop your own Cat Army! BATTLE WITH ALL THE CATS!!

=Super Simple Battle System=

Just tap on the Cat you want to fight for you!
Fire the Cat Cannon to blast baddies getting too close to your base! Overcome weird enemies with the right Cat squad and take down the enemy base!

=Super Simple Leveling System=

Clear stages to get XP and items to level up the Cats! What will they evolve to at level 10? Can you unlock their True Form?

=Super Simple Fun!=

Collect glorious treasures while you take over the world!
Recruit dozens of rare and exotic Cats(?) and create the ultimate feline army!!
Hundreds of stages across three Story Mode adventures and the Legend challenges.

Perfect for Casual Play! Fun for all ages, anyone (and their cat too!) can enjoy the “Battle Cats”!

What type of Cats will YOU battle with today? Bring on the weirdly cute Battle Cat army!

The Battle Cats MOD APK Sürümü

Oyunun orijinal versiyonunu oynarken bundan daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu anlıyorsunuz. Ve The Battle Cats MOD apk sürümünü indirip kullandığınızda, çok sayıda XP ve Kedi Maması (9999999) elde edersiniz.

Hepsini kullandığınızda XP ve Kedi Maması numaralarının orijinal durumlarına geri yüklenmeyeceğini unutmayın.

Android için The Battle Cats MOD APK İndir

Yazımızda, The Battle Cats apk oyununa genel bir bakış ve oyunun MOD versiyonu hakkında ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Ve şimdi, bu oyunu seviyorsanız, HileliPc.com üzerinden paylaşılan Apk İndir bağlantısına tıklayarak hemen indirin.

Images

What's new

■ Easier navigation between different Story Modes
Tap button next to the menu title at top left of the Cat Base menu to access

■ Difficulty Gauge added next to map names at the Legend Story map list.
※ Pre-ver.10.6 Star markers replaced with Crowns.

■ True Forms/Talents
3rd forms/Talents added for certain Cats
Talent Orb Slots added to all Cats with Talents unlocked

■ New Uncanny Legends Map

■ New User Rank Rewards
New CatCombos
Cat God musical theme changed

■ Misc. Bug Fixes

Video

A comment on "The Battle Cats MOD APK 10.7.0 (Sınırsız XP/Kedi Maması)"

  1. sv388 says:

    Excellent way of explaining, and good piece of writing to obtain data on the topic of my presentation topic,
    which i am going to deliver in school.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *