The Baby In Yellow Apk Türkçe Mod İndir

1.5.1
Birinci şahıs korku oyunu The Baby İn Yellow'da, çok tuhaf bir bebeği olan bir eve yerleştirildiniz. Bir sorun olduğunu ve izlediğiniz çocuğun göründüğünden daha kötü olduğunu fark edene kadar, bebek bakıcılığı işiniz normal görünüyor. The Baby İn Yellow, oyunun Windows'taki başarısı sayesinde artık Android akıllı telefonlarda oynanabiliyor ve size kendinizi aptalca korkutmak için bir şans daha veriyor. The Baby In Yellow Apk Türkçe Mod 1.5.1 İndir
APK indir
4.2/5 Oylar: 321,001
Geliştirici
Team Terrible
Güncellendi
Aug 31, 2022
Boyut
206 MB
Sürüm
1.5.1
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Birinci şahıs korku oyunu The Baby İn Yellow’da, çok tuhaf bir bebeği olan bir eve yerleştirildiniz. Bir sorun olduğunu ve izlediğiniz çocuğun göründüğünden daha kötü olduğunu fark edene kadar, bebek bakıcılığı işiniz normal görünüyor. The Baby İn Yellow, oyunun Windows’taki başarısı sayesinde artık Android akıllı telefonlarda oynanabiliyor ve size kendinizi aptalca korkutmak için bir şans daha veriyor. The Baby In Yellow Apk Türkçe Mod 1.5.1 İndir

The Baby In Yellow Apk
The Baby In Yellow Apk

The Baby In Yellow Hakkında

The Baby In Yellow, oyunun konağındaki her odayı temsil etmek için son derece ayrıntılı 3D grafikler kullanıyor. Hikaye her seviyede daha korkutucu hale gelir ve ses efektleri ürkütücü atmosferi daha da ilerliyor.

The Baby In Yellow Nasıl Oynanır

Bu oyunda ilerlemek için ekranın sol tarafında listelenen görevleri yerine getirmelisiniz. Kamerayı sağdaki kontrollerle ayarlarken, sanal joystick’e dokunarak senaryo boyunca ilerleyin. Hatırlamak için önemli öğelere de dokunabilirsiniz, çünkü görevleri tamamlamak için bazılarına ihtiyacınız olabilir.

The Baby In Yellow Apk Türkçe İndir

The Baby In Yellow Apk Türkçe
The Baby In Yellow Apk Türkçe

Zorlukların üstesinden geldikçe, bebek ve kendine özgü davranışlarının ardındaki nedenler hakkında daha fazla şey keşfedeceksiniz. Yine de tetikte ol, çünkü sana her an saldırabilir. Akşama yetişmek istiyorsanız, bu bebeğin tuhaf davranışının gizemini çözmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Team Terrible” tarafından oluşturulan The Baby In Yellow Apk oyunu, mod özelliklerini istediğiniz gibi kullanmanıza izin verir. Bebeği beslemek, altını değiştirmek, bebeği uyutmak gibi çeşitli görevleri tamamlamanız gerekiyor. Oynamaya hazır mısın?

Görüntüler

Yenilikler

It's Bedtime and Mother has left some stories to read...
* The House has been re-decorated
* Something has left paw prints for you to follow
* The doctor has left a gift
* More souls have been trapped by Hastur
* Many bugs have been squished

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir