The Ants Underground Kingdom APK Hile 3.9.0 (Sınırsız para)

Varies with device
The Ants Underground Kingdom Türkiye Server'ında milyonlarca oyuncuya karşı kendinizi ispat edin. İnanılmaz 3D grafikler ve canlı renkli çizimlerle eşsiz bir oyun deneyimi sunan Ants Underground Kingdom, karınca krallığınızı inşa etmek için harikalar yaratın. Eşsiz bir atmosfer, eğlenceli meydan okuma ve birçok farklı karakterlerle oynayın. En iyi karınca krallığını kurun, tüm kullanıcıların ilgisini çekin ve kendinizi ispat edin! The Ants Underground Kingdom APK Hile 3.8.0 (Sınırsız para)
APK indir
4.4/5 Oylar: 972,151
Geliştirici
StarUnion
Güncellendi
Jan 3, 2023
Sürüm
Varies with device
Gereksinimler
4.4
İndirilenler
10,000,000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

The Ants Underground Kingdom Türkiye Server’ı İçerisinde Marifetlerini Göster! Oyuna girdiğinizde karıncaların krallığını oluşturmaya çalışmalısınız. Karıncaların krallığını ayarlamak için çeşitli stratejiler kullanmalısınız. Haritada çeşitli bölgeler ve çeşitli türleri olan karıncaların evlerini kurmalısınız. Köyünüzün korunması için haritadaki komşu bölgeleri de keşfetmeli ve köyünüzü oluşturmalısınız. Köyünüzü koruyabildiğiniz takdirde kazanacağınız ödülleri kullanarak köyünüzü daha da güçlendirebilirsiniz.

The Ants Underground Kingdom APK
The Ants Underground Kingdom APK

The Ants Underground Kingdom Hileli APK

Karıncaların mucizevi hayatını keşfetmeye hazır mısınız? The Ants Underground Kingdom APK Hileli oyunu size koloninizin başına geçme fırsatı sunuyor. Mobil oyun içerisinde asker karıncılarınızı üretebilir, diğer karınca kolonilerine karşı savaşa girebilir, bölgenizi savunmak için taktik geliştirebilir, karıncalarınızı mutasyon sıvısını kullanarak daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Savaş, strateji ve eğlence temaları üzerine kurulu olan mobil hileli oyununda ittifak kurabilir ve arkadaşlarınızla birlikte oyunun keyfini tecrübe edebilirsiniz. The Ants Underground Kingdom Hack özelliklerini kullanarak rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz.

The Ants Underground Kingdom PC ve Android / iOS sistemleri üzerinde oynanabilen bir oyundur. Oyunda karşınıza çıkan çeşitli zorlukları aşmak için sınırsız kaynaklarınızı kullanabilirsiniz. Oyunda çeşitli görevleri tamamlayarak ilerleyebilirsiniz. Oyunda başarılarınızı arttırarak ödüller kazanabilirsiniz. Oyunda kendinizi geliştirmenin çeşitli yollarını keşfedebilirsiniz.

Ants Underground Kingdom APK Hile

The Ants Underground Kingdom Code ile çok sayıda özellik açabileceksiniz. Bu özellikler arasında, kolayca geliştirme yapabileceğiniz kodlar ve Elmas Hilesi’ni kullanarak hızlı geliştirmeler yapabileceksiniz. Bunun yanı sıra, oyununuzun keyfini çıkarabileceğiniz çeşitli güçleri de etkinleştirebilirsiniz. Oyununuzu daha da eğlenceli hale getirmek için, The Ants Underground Kingdom’da kilitli özellikleri açabileceksiniz.

Ants Underground Kingdom APK Hile
Ants Underground Kingdom APK Hile

StarUnion tarafından geliştirilen Mobil Oyun, The Ants Underground Kingdom Hileli Oyunu ile birlikte, size her zaman ilginç bir simülasyon deneyimi yaşatacak. Oyunda, karıncaların dünyasını keşfedin ve onlarla birlikte yeni maceralara atılın. Bir köyde köy halkının lideri olarak karıncaların güvenliğini koruyun, karıncalarla birlikte yeni yerler keşfedin ve yeni tehlikelerle karşı karşıya kalın. Oyunda, bu macerada önünüze çıkan her şeyi kontrol etmeyi öğreneceksiniz. Oyunu oynayarak, bir karınca kralı olmanın heyecanını yaşayacaksınız.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir