TC Simülasyonu APK Sınırsız Para Hileli (Reklamsız)

1.36

TC Simülasyonu APK Sınırsız Para Hileli 1.36 (Reklamsız)
APK indir
4.2/5 Oylar: 1,866
Geliştirici
Tiamo Games
Güncellendi
Jan 3, 2023
Sürüm
1.36
Gereksinimler
6.0
İndirilenler
100,000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Tanım

Oyun, Türkiye’de yetişkin yaşamını simüle eden ilk metin tabanlı yaşam simülatörü olan TC Simülasyonu apk, çeşitli gelişmiş özellikleriyle kullanıcıların hayatlarının her alanında deneyimler yaşamasını sağlıyor. Özellikle, çalışma saatleri, ücretler, konut kiraları ve çevresel etkiler gibi konulara odaklanan oyun, kullanıcıya mevcut durumlarının farkına varmasını ve iş gücünün etkilerini anlamasını sağlıyor. Ayrıca, oyunun gelecekteki güncellemeleri ve düzenlemeleri de dahil olmak üzere kullanıcıların deneyimlerini geliştirmek için ekstra sınırsız para özellikleri sunuyor.

TC Simülasyonu APK
TC Simülasyonu APK

TC Simülasyonu APK Ücretsiz Olarak İndir

Bir TC Simülasyonu APK’nın PRO sürümü, rakiplerinizi alt etmeniz için harika bir seçenektir. Bu APK sayesinde, herhangi bir görev veya gereksinim için çok fazla zaman veya para harcamadan ödülleri kolayca kazanabilirsiniz. Bu APK, hedefinize çok kısa sürede ulaşmanızı sağlayacak bir yoldur, çünkü çok fazla zaman veya para harcamaya gerek kalmadan tüm görevleri veya gereksinimleri başarıyla tamamlayabilirsiniz.

TC Simülasyonu APK İndir

Google Play üzerinden TC Simülasyonu APK’sını indirerek, en son sürümünü kolayca edinebilirsiniz. APK güncellemelerinin kolayca alınmasını sağlamak için, Google Play’den en son sürümünü indirmek önerilir.

Özetle

TC Simülasyonu Apk, kullanıcıların hayallere göre yaşamlarını planlamaya ve yönetmeye çalışabilecekleri bir bilgisayar programıdır. Kullanıcılar, kendi karakterlerinin yaşamını özelleştirebilir ve kendi hayal güçlerini özelleştirebilir. Kullanıcılar, karakterlerinin mesleklerini seçebilir, ev alıp satabilir, evlenebilir veya çocuk sahibi olabilir. Buna ek olarak, kullanıcılar, farklı senaryolara girerek, kendi kararlarına göre farklı sonuçlar ortaya çıkarmaya çalışabilir. TC Simülasyonu Apk, kullanıcıların hayal güçlerini kullanarak yeni yaşamlar yaratmalarına ve bunları kontrol edebilmelerine olanak tanır.

Mod Özellikleri

  • Reklamsız
  • Sınırsız Para
  • Vip Açık
  • Hileli Mod

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir