Tango Apk İle Ücretsiz Görüntülü Görüşme

Varies with device

Tango Apk ile dünyanın her yerinden insanlarla tanışın ve yeteneklerinizi yeni bir şekilde sergileyin. Hileli pc üzerinden tango apk indir ve daha fazlası için yazının devamını okuyunuz...
Nuevo
Apk İndir
4.3/5 Oylar: 4,130,772
Geliştirici
Tango
Sürüm
Varies with device
Actualización
Sep 16, 2022
Gereksinimler
Varies with device
Boyut
176 MB
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Tango Apk ile dünyanın her yerinden insanlarla tanışın ve yeteneklerinizi yeni bir şekilde sergileyin. Hileli pc üzerinden tango apk indir ve daha fazlası için yazının devamını okuyunuz…

Tango Apk
Tango Apk

Tango hakkında daha fazlası: Ücretsiz Görüntülü Görüşme

Tango mesajlaşma uygulamasıdır. En basit anlık mesajlaşma uygulamaları sesli mesajları, görüntülü aramaları, video oyunlarını ve sosyal eğlenceyi içerir. Tango akıllı telefonlarda ve tabletlerde çalışır.

Tango’nun ana özelliği yazılı mesajlaşmadır. Tüm arkadaşlarınıza ücretsiz metin mesajları gönderebilir ve yanıtlarını kişiselleştirilmiş sohbet pencerelerinde alabilirsiniz. Tango Messenger ayrıca arkadaşlarınız ve kişilerinizle görüntülü arama yapmanızı ve hatta onlara sesli mesaj göndermenizi sağlar.

Tango Messenger, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz video oyunları içerir. Dünyanın her yerinden insanlarla tanışın ve yeteneklerinizi yeni bir şekilde gösterin. Aynı anda birkaç kişiyle mesaj alışverişi yapabilmek için konuşma grupları oluşturabilirsiniz. Dansınızı tanıtın, canlı bir oyun oynayın, bir yemek tarifi paylaşın, yeni müzikler gösterin veya şarkı söyleme becerilerinizi sergileyin. Ayrıca fotoğraflar ve diğer belgeler gibi dosyaları da gönderebilirsiniz. Tango gibi bazı uygulamalar KakaoTalk ve WhatsApp’tır .

Tango, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir video oyunu içerir. Yeni ve popüler yayınlar günde 24 saat yayınlanıyor. Dünyanın her yerinden yetenekli insanları izleyin ve onlarla doğrudan sohbet edin. Eğlenmek için maskeleri ve diğer harika filtreleri seçin. Favori yayıncılarınızı ve arkadaşlarınızı desteklemek için hediyeler gönderin. Hatta mevcut konumunuza yakın diğer kullanıcıları arayarak yeni arkadaşlar bile bulabilirsiniz.

Tango Apk İndir
Tango Apk İndir

Tango Messenger, durumunuz, fotoğraflarınız ve çok daha fazlasıyla güncelleyebileceğiniz bir tür Facebook duvarına sahiptir. Özel hikayelerinizi paylaşın ve herkesin görmesi için profil sayfanızda etkinlikleri tanıtın. Bu mükemmel bir seçenektir. Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, daha fazla bilgi için Tango web sitesini ziyaret edebilirsiniz .

Yenilikler

- Enhanced video and audio quality
- A lot of fixes and other improvements

Mod Özellikleri

  • Reklamsız
  • Sınırsız Para
  • Vip Açık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.