Talkatone Apk – Ücretsiz İndir

6.5.8

Talkatone apk uygulaması, kullanıcılara Android cihazlar için herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz olarak arkadaşlarına kısa mesaj gönderme veya onları arama olanağı sağlar.
Download APK
4.1/5 Votes: 172,640
Developer
Talkatone Llc
Updated
23 Ocak 2022
Size
25M
Version
6.5.8
Requirements
4.4 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Talkatone apk uygulaması, kullanıcılara Android cihazlar için herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz olarak arkadaşlarına kısa mesaj gönderme veya onları arama olanağı sağlar. Bu uygulama, dünyanın dört bir yanından meslektaşları, arkadaşları veya aileleriyle etkileşimde bulunmak için telefon görüşmeleri yaparken metin mesajları göndermelerine yardımcı olur. Uygulama Talkatone web geliştiricileri tarafından geliştirilmiştir.

Talkatone apk uygulaması, kullanıcıların tercihlerine göre ayarlayabilecekleri çok çeşitli dillerde mevcuttur. Kullanıcının tüm kişilerinin bulunduğu bir kişi bölümüne sahipken, aynı zamanda kullanıcının favori listesinde bulunabileceği bir favori bölümüne sahiptir, böylece tüm kişi listesinde arama yapmak zorunda kalmadan onlarla kolayca iletişim kurabilirler. Kullanıcıların herhangi bir sim kart veya benzeri başka bir hizmete ihtiyaç duymadan sınırsız konuşma süresi ile sınırsız arama yapmalarını mesaj göndermelerini sağlar.

Arkadaşlarınız ve ailenizle ücretsiz iletişim kurun

Talkatone apk uygulaması ile arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurun , kullanıcı herhangi bir ücret ödemeden arkadaşlarınız ve ailenizle kolayca iletişim kurmasına yardımcı olur. Bu, hiçbir şey ödemeden ücretsiz arama yapmalarını ve arkadaşlarına mesaj göndermelerini sağlar. Ücretsiz aramalar ve ücretsiz sms, kullanıcıların istedikleri süre boyunca ücretsiz arama yapmalarına ve sınırlı sayıda mesaj olmadan arkadaşlarıyla sohbet etmelerine olanak tanır.

Casus Telefon Dinleme Programı Bedava İndir yazımız ilginizi çekebilir.

İnternet Bağlantısı Gerekli

Bu uygulamayı kullanabilmeniz internet ihtiyacınıza ihtiyaç olacaktır. Talkatone apk uygulaması, çok sayıda cihazla uyumludur ve kullanıcı, kullandığı Android cihazlardan herhangi birinde hizmetlerini kolayca kullanabilir. Bu sadece normal Android akıllı telefonları değil, aynı zamanda tabletleri ve diğer bu tür uygulamaları da içerir.

Dil Seçenekleri

Dil seçenekleri arasında Portekizce, ingilizce, ispanyolca, Fransızca, Almanca, Japonca, Rusça, İtalyanca, Arapça, fince, Yunanca, Hintçe, Korece, Türkçe, Endonezyaca, Romanya, Bulgarca, Tayca, Slovakça, Ukraynaca, Amharca, Zulu, Ermenice ve daha pek çok dil seçeneği bulunmaktadır. Uygulama bu kadar çok sayıda dilden oluştuğundan, dünyanın dört bir yanından gelen herkes hizmetlerini herhangi bir dil ile kolayca kullanabilir.

Talkatone Apk Ücretsiz İndir

Sonuç Talkatone apk uygulaması, kullanıcılara arkadaşlarıyla ve aileleriyle kolayca iletişim kurabilmeleri için birçok farklı özellik sunar. Uygulama daha cazip kılan kısım ücretsiz hizmet sağlamasıdır. Çok fazla vakit kaybetmeden hilelipc.com üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayarak ya da Google Play Store üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak indirin.

Images

What's new

• Improved ad displays

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *