Suspects Apk (Gizemli Malikane)

1.16.2
Suspects apk: Mystery Mansion, köşkün gizemini çevrimiçi olarak 8 oyuncu ile çözen bir rol yapma oyunudur. Katili bulmak için harika bir dedektif olmaya hazır mısınız? Gizemli vakalardan sonra gerçek katili bulmak için Suspects: Mystery Mansion oyununa katılın.
APK indir
4.2/5 Oylar: 662,838
Geliştirici
Wildlife Studios
Güncellendi
January 11, 2022
Boyut
147M
Sürüm
1.16.2
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Suspects apk: Mystery Mansion, köşkün gizemini çevrimiçi olarak 8 oyuncu ile çözen bir rol yapma oyunudur. Katili bulmak için harika bir dedektif olmaya hazır mısınız? Gizemli vakalardan sonra gerçek katili bulmak için Suspects: Mystery Mansion oyununa katılın.

Suspects :Gizemli Köşk

Suspects: Gizemli Malikane– Mevcut ipuçlarıyla gerçek katili bulun

Suspects apk: Mystery Mansion, dünyaca ünlü “among us ” benzeri bir araştırmacı rol yapma oyunudur . Bu aynı zamanda yayıncı Wildlife Studios’un bir ürünü, “ Zooba ” ürünü ile büyük başarı elde ettiler. Eşsiz oynanışı, dramatik ortamı ve ilginç tasarımıyla Suspects: Mystery Mansion 2022’de kesinlikle gişe rekorları kıracak. Şu anda Suspects: Mystery Mansion’ı Google Play veya App Store üzerinden indirebilirsiniz. Veya nesnel deneyimler için Suspects: Mystery Mansion’ın hilelipc.com üzerinden MOD sürümünü indirin.

Gizemli konaktaki cinayeti araştırın

Herhangi bir giriş veya uzun bir plan olmadan, Suspects: Mystery Mansion, oyuncuları gizemli bir cinayeti araştırmak için bir malikaneye getirecek. Tabii ki, bu durumda yalnız olmayacaksınız, aynı zamanda diğer 8 dedektifin ortaya çıkması. Her kişi aynı ipucu arayışına sahip olacak, ancak bunun nasıl yapılacağına ve nasıl ele alınacağına her kişi tarafından karar verilecektir. En önemli şey, mevcut 9 kişiden birinin katil olmasıdır. Sen olduğunu? Değilse, onun tarafından bitirilmesini istemiyorsanız, suçluyu olabildiğince çabuk bulun.

Bu oyunda katilin, Aramızda olduğu gibi gizlice girmek yerine insanları öldürmek için 101’den fazla farklı yolu olduğunu unutmayın. Örneğin zehirli gıda kullanmak, boğulmaya neden olmak, elektrik çarpmak, arkadan bıçaklamak. Oynanış nispeten karmaşık olsa da, kavramanızın yalnızca kısa bir zaman alacağına inanıyoruz. bu oyun nasıl çalışır. Kimseye güvenmeyin, çünkü henüz onu bulamadıysanız, katil her zaman bir yerlerde ortaya çıkar.

Görevi tamamla

1. Şüpheliler

Mystery Mansion, her bir oyuncuyu tanımlamakla başlar. Her kimliğe karşılık gelen oyuncu, bir numaralı şüpheli olmak istemiyorsa görevini yerine getirmeye başlayacaktır. Buna göre, bu oyun aşağıdakiler dahil olmak üzere 3 ana karakter grubuna sahiptir:

2. Dedektif ekibi

Bu grubun görevi, eldeki ipuçlarını araştırmak, gruptaki tüm insanları öldürmeden önce katili bulmaktır.

3. Ziyaretçi grubu

Her kişiye belirli sayıda görev verilecek ve bunları programa göre tamamlaması gerekiyor. Daha sonra tartışmaya katılma ve şüpheli için oy kullanma hakları vardır.

4. Katil

Bu grubun görevi oldukça basittir, kazanmak için etraftaki tüm insanları yok etmektir.

İpuçları bulmak için tartışmaya katılın

Suspects: Mystery Mansion, etkileşimli unsurlara ve yüksek ekip çalışmasına sahip bir oyundur. Bu nedenle, her seviyedeki tüm oyuncular önemli ipuçlarını bulmak ve kesin katili sonuçlandırmak için birlikte tartışacaklar.

Bu oyun, oyuncuların dikkatli bir şekilde öğrenmesini gerektirir çünkü yanlış seçim yapıldığında başarısızlık oranı daha yüksek olacaktır. Tartışmadan sonra oyun sizden şüpheliyi malikaneden atmak için oy vermenizi isteyecek. Ayrıca oyundaki yerleşik Sesli Sohbet özelliği, tartışmanın daha hızlı ve daha doğru bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olacaktır.

güzel karakter

Deneyim sırasındaki gergin ve sürükleyici oynanışa rağmen Suspects: Mystery Mansion oldukça eğlenceli bir karakter tasarımına sahip. Oyundaki karakterlerin çoğu günlük hayatta tanıdık hayvanlar şeklinde tasvir ediliyor. Tavşanlar, fareler, aslanlar, penguenler, tilkiler, dinozorlar, solucanlar ve daha fazlası dahil, hepsi sevimli chibi tarzında işlenmiştir. Bu, oyuncuların farklı seviyelerde kullanmak üzere bu sevimli karakterleri özgürce seçebilecekleri anlamına gelir.

Renkli grafik grafikler

Suspects Apk (Gizemli Malikane)
Suspects Apk (Gizemli Malikane)

Bu oyundaki grafik tasarımın gerekli parlaklığı ortaya çıkarma şekli, korkuyu ve gerilimi biraz azaltıyor ama yine de çok tekdüze. Böylece, oyunculara farklı cinayetlere her katıldıklarında ürkütücü bir deneyim ile birlikte bir heyecan duygusu veriyor. Kasayı çevreleyen bağlam, sizi kesinlikle memnun edecek gizemli bir konağın aslına sadık kalarak birçok ayrıntıyla zengin bir şekilde sunulmaktadır. Genel olarak, bu oyunun grafikleri, getirdiği şeylerden bizi oldukça etkiliyor.

Suspects: Mystery Mansion’da yeni güncelleme

Sürüm 1.16.2

  • Yeni karakter
  • Yeni Efsanevi Görünüm
  • Hata Düzeltmeleri ve İyileştirmeler

Android için Suspects: Gizemli Köşk APK İndir

Kısacası, Suspects: Mystery Mansion, ünlü Between Us ve Werewolf oyunlarına oldukça benzer bir oynanışa sahip. Bir grup arkadaşınızla veya sizinle benzer beceri düzeyine sahip başkalarıyla oynamak için harika. Ayrıca yakın zamanda oyuncuların sıkılmaması için harita, görev vb. yeni özellikler de eklenecektir. Ne için bekliyorsun? Şimdi bu oyunda gerçek katili bulun ve masum insanları güvende tutun.

Görüntüler

Yenilikler

• Season 8 begins!
• New Character: Lucy
• New Legendary Skin: Jurassic
• Bugfixes and Improvements

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir