ARK: Survival Evolved MOD APK 2.0.23 (Sınırsız Para ve Hile)

2.0.24
ARK: Survival Evolved MOD APK edition (Sınırsız Para) ile Prehistorik dönemde hayatta kalmak için en iyi ekipmanı satın alabilirsiniz.
APK indir
4.0/5 Oylar: 637,277
Geliştirici
Studio Wildcard
Güncellendi
May 4, 2021
Boyut
66M
Sürüm
2.0.24
Gereksinimler
7.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

ARK: Survival Evolved MOD APK edition (Sınırsız Para) ile Prehistorik dönemde hayatta kalmak için en iyi ekipmanı satın alabilirsiniz.

ARK: Survival Evolved Hakkında

Jussaric World’ü gördükten sonra gerçek hayattaki dinozorları görme fantezim vardı ve dinozorların henüz yok olmadığı bir tarih öncesi yaşamı sürdürmek daha kolay olurdu. Sonra benzer malzemeli bir oyun arayışına girdim ve ARK: Survival Evolved ile karşılaştım. Ancak dinozorlar yırtıcı içgüdülere sahip inanılmaz derecede tehlikeli yaratıklar olduğu için karşılaşmanın tatsız olacağını garanti ederim ve bu oyunda hayatta kalmak için mücadele edeceksiniz.

Wildcard Studio, artık Android’de bulunan ve XBOX ve PC platformlarını destekleyen uygulamayı başlattı. PUBG Mobile veya Fortnite gibi hayatta kalma atış oyunlarının dünya çapında popülerlik kazandığı bir zamanda, dinozorlar dünyasında geçen bir hayatta kalma oyunu insanların dikkatini çekti. Bu oyun, yayınlanmasından bu yana Steam’de 150.000 olumlu yorum aldı.

Tarih öncesi zamanlara dönüş

Uyandığınızda gizemli bir adaya götürüldüğünüzü keşfedersiniz. Elinde hiçbir şey yok, iç çamaşırı bile yok. Şaşırtıcı bir şekilde, arka planda bir dinozoru ilk gördüğünüzde, bunun tipik bir ada olmadığını bilirsiniz. Eminim bunun gerçek mi yoksa sadece bir fantezi mi olduğunu merak ediyorsunuzdur. Kendini göğsüne sürersen acıyor. Bu doğru ve ARK: Survival Evolved’i ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu oyun sizi eski zamanlara götürecek ve size yeni bir yaşam kiralayacaktır. Bu adada, açlıktan kaçınmak için hayatta kalmayı öğrenmeli ve elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Dinozorlar, önlem almazsanız size her an saldıracak vahşi yaratıklardır. Dinozor avcısı olma veya onların yemeği olma seçeneğiniz var.

Nasıl Oynanır

Başlamak için, meyve toplayarak veya ormandaki küçük yaratıkları avlayarak oyunun suyunu ve yiyeceklerini hızlı bir şekilde bulmalısınız. Oyunda hava çok soğuk olduğu için bir an önce kendinizi örtmek için kıyafetler yapabiliyorsunuz. Vahşi hayvanlar tarafından hedef alsanız ne yapardınız? ARK: Survival Evolved’de tehdidi karşılamak için yaylar, tüfekler, baltalar ve daha fazlası gibi silahlar yapabilirsiniz. Bir ev, yapı veya tesis inşa etmek de kendinizi sizi tüketmeye çalışan yaratıklardan korumanın akıllıca bir yoludur.

Her neyse, bu evrende yalnız olmadığın için kendini şanslı saymalısın. ARK: Survival Evolved, sizin ve diğer oyuncuların birbirinizin hayatta kalmasına yardımcı olmak için işbirliği yaptığınız çok oyunculu bir video oyunudur. Bu oyunu oynarken birçok ilginç insanla tanışabilirsiniz. Ancak, tüm oyuncular sağlıklı değildir ve kaynaklarınızı çalmak için sizi hedef alabilirler. PvP modunda, dinozorların yanı sıra diğer oyuncularla pazarlık yapmalısınız.

Dinozorlar muazzam güce sahip devasa yaratıklardır, ancak insanlar gezegenin gerçek sahipleri olduklarını kanıtladılar. Bu videoda dinozorları evcilleştirebilir ve onları arkadaşınız ve hareketli bir araba yapabilirsiniz.

Birçok dinozor türü

ARK: Survival Evolved’de çok öleceğiniz için ölüme nasıl alışacağınızı öğrenmeniz gerekecek. Bir Dilophosaurus, yağmurda bir Compys sürüsü veya bir Spinosaur tarafından öldürebilirsiniz. Bu oyunda çok fazla dinozor olduğu için hayatta kalabilmek için onların alışkanlıklarını öğrenmeniz gerekiyor. Yanlışlıkla onların alanına girerseniz, sizi besin zincirindeki yeriniz konusunda uyarırlar. Sular Megapiranhalar ve Sabertooth Somonu ile iç içindeyken, su dışında sağlıklı değilsiniz.

Grafikler

Daha önce Grand Theft Auto oynadıysanız, bu oyuna bayılacaksınız çünkü ARK: Survival Evolved’deki harita çok büyük ve özgürce dolaşmanıza yardımcı oluyor. Oyunun grafikleri, en otantik stile sahip bir 3B mimariye dayanıyor ve orijinalinden daha aşağı değil.

Her türlü hava durumu sonucu uyarlanabilir ve mobil uyumludur. Belki de oyun oynamak için belirli bir bilgisayar gerektirdiğinden, oyundan en iyi şekilde yararlanmak için yüksek yapılandırmalı bir cihaza gidebilirsiniz. Oyundaki karakterler çevrimdışıyken kaybolmak yerine uyuyacak. Bu çok komik!

ARK: Survival Evolved Hileli MOD APK

Sınırsız Para: Bu oyunda çok paranız var.

Android için ARK: Survival Evolved MOD APK İndir

2021’in en çok beklenen hayatta kalma oyunu ARK: Survival Evolved. Bir maceraya atılmaya ve fosil avına çıkmaya hazır mısınız? Sitemiz üzerinden Survival Evolved Hileli dosyayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

- Expanded range of Ancient Amber obtainable from Supply Drops.
- Removed Ancient Amber that was falsely being granted from Artifact Containers & Cave Loot Crates.
- Various bug fixes & stability improvements.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir