Supremacy 1914 Apk Hile – Android Oyun Club

0.134
Android için Supremacy 1914 Apk  oyun club son sürüm dosyasını hileli pc com üzerinden hemen indirebilir ve oyunun keyfini sınırsız olarak çıkartabilirsiniz.
APK indir
4.3/5 Oylar: 91,244
Geliştirici
Bytro Labs
Güncellendi
March 8, 2022
Boyut
40M
Sürüm
0.134
Gereksinimler
6.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Android için Supremacy 1914 Apk oyun club son sürüm dosyasını hileli pc com üzerinden hemen indirebilir ve oyunun keyfini sınırsız olarak çıkartabilirsiniz. Supremacy 1914 Apk download

Android yüklü telefonlarınızda savaş oyunları oynamak istiyorsanız Supremacy 1914 MOD APK oyununu hemen yükleyin. Supremacy 1914 hile ile Birinci Dünya Savaşı sırasında savaşan ülkelerden herhangi bir ülkenin lideri olarak oynadığınız eğlenceli bir strateji oyundur.

Supremacy 1914 Apk

Supremacy 1914 Hakkında

Birinci Dünya Savaşı, insanlık tarihindeki en önemli silahlı çatışmalardan biriydi, çünkü yeni bir dünya düzeni kurdu ve sonuçları, bugün bildiğimiz şekliyle toplumu tanımlayan bir dizi önemli değişiklikle sonuçlandı. Bu heyecan verici karşılaşma, her durumda, biri Supremacy 1914 olan askeri strateji video oyunlarına uyarlanmıştır.
Supremacy 1914, gerçek zamanlı olarak yüzlerce diğer oyuncuya (500’e kadar) karşı rekabet edebileceğimiz çok oyunculu bir oyundur. Bu türe yeni başlayanlar için bir oyun değil çünkü en teknik strateji oyunları hakkında temel bir anlayış gerektiriyor.
Birliklerimizi, onların topraklarını fethederken, seviyelerini yükseltip bizi düşmanlarımıza karşı savunabilmeleri için geliştirmemiz ve eğitmemiz gerekecek.

Bu büyük 1. Dünya Savaşı oyununun muharebe meydanlarında; deneyimli büyük strateji oyuncularının strateji yetenekleri, gerek ekonomik sorunlarla boğuşmak, gerek düşman ordularıyla savaşmak, gerekse de rakiplerden gelen ve büyüyen tehlikeler karşısında mücadele etmek üzere test edilecektir. Wilhelm II olarak oyunu oyna ya da tarihi istediğin gibi yeniden yaz. Supremacy oyununda tek limitin hayal gücün ve yeteneklerin! 500’e kadar oyuncu, tarihi ve hayali senaryolarda gerçek zamanlı olarak yarışabilir.

İlgi Çekici Özellikleri

✔ Gerçek Zamanlı Olarak Birden Çok Oyuncu
✔ Her bir harita için 500’e kadar gerçek rakip
✔ Gerçekçi mesafeler ve birlik hareketleri
✔ Oynanabilecek birden çok harita ve senaryo
✔ Geçmiş tarihe uygun askeri birlikler ve taşıtlar
✔ Deneysel silahlar ve o zamanın birlikleri
✔ Sıklıkla gelen güncellemeler ve yeni içerikler
✔ Diğer oyuncularla ittifak geliştirme
✔ Koalisyonlar kurarak kazanma
✔ Tüm cihazlarınızdan oynama imkanı

Supremacy 1914 Apk İndir 2022

Supremacy 1914 Apk İndir

Supremacy 1914 – Birinci Dünya Savaşı Stratejisi mod APK sürümü Android cihazlar için ücretsiz olarak indirin. Modupdater tarafından geliştirilen Supremacy hile 1914 Apk, tüm kullanıcılar arasında popüler kalmayı başardı. Android için Supremacy 1914 Apk  oyun club son sürüm dosyasını hileli pc com üzerinden hemen indirebilir ve oyunun keyfini sınırsız olarak çıkartabilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

Today's update introduces a new Direct Interaction feature,adds a maximum runtime to standard scenarios and fixes a significant number of bugs! Check our Supremacy 1914 Update News on the main menu to find all the details.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir