Super Sus APK Mod Sınırsız Para Hilesi

1.32.15.032
Bağlantıları İndir

Super Sus APK Mod 1.32.15.032 Sınırsız Para Hilesi APK nasıl kurulur?

1. Super Sus APK Mod 1.32.15.032 Sınırsız Para Hilesi APK  dosyasını indirin.

2. Sonra Apk Dosyasını Yükleyin

3. Açtıktan Sonra

4. Ve oynamanın keyfini çıkarın

Geri git
4.0/5 Oylar: 2
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Super Sus APK Mod Menüsünü en son sürümünü İndirin: Tüm skinlerin kilidini açın. Tüm sahtekarları uzay geminizden çıkarın! Eğlence dolu bir oynanışa, mükemmel grafiklere ve olağanüstü ses sistemlerine sahip olun. Süper Sus APK Mod 1.32.15.032 Sınırsız Para Hilesi.

Super Sus APK
Super Sus APK

Süper Sus Hakkında

Super Sus APK, sizi uzay gemilerinde sahtekarlar bulmaya ve gemiyi yok etmeden önce onları çıkarmaya zorlayan macera dolu bir oyundur!

Oyuncuların gemide hareket ederek düşman yapay zekasından kaçınarak ve sahtekarları bulmaya çalıştığı 3D among us oyun şeklini alır. Oyun turlar halinde kurulur ve daha fazla sahtekar eklendikçe her biri giderek zorlaşır.

Grafikler renkli ve çizgi film gibi ve ses efektleri iyi. Oyun, hızlı tempolu ve zorlu ve turlar, hızlı bir şekilde art arda oynanabilecek kadar kısa.

Genel olarak, Super Sus APK, Among Us hayranları için mükemmel olan eğlenceli ve zorlu bir oyundur. En son sürümünü şimdi indirin ve gemiyi kötü niyetli sahtekarlardan kurtarın.

Süper Sus Nasıl Oynanır?

Bu oyun çökmek üzere olan bir gemide geçiyor. İçinde, gemiyi ve üzerindeki herkesi yok etmeye kararlı, kana susamış sahtekarlar var. Oyuncular, görevlerini tamamlamadan önce bu sahtekarları bulmalı ve çıkarmalıdır.

Gemi virajlarla dolu ve sahtekarlar her zaman gölgeli alanlarda saklanıyor ve bu da onları fark etmelerini zorlaştırıyor. Turlar ilerledikçe, daha fazla düşman eklenir ve bu da oyunu daha zorlu hale getirir.

Başladığınızda, sahtekarın kim olduğunu bilemezsiniz. Ancak gemide kaç sahtekar olduğuna dair ipucu verilecek. Bu bilgilere dayanarak, çok geç olmadan onları bulup çıkarmak için dedektif becerilerinizi kullanmalısınız.

İlginç bir şekilde, bu oyunda siz de bir şüpheli olacaksınız. Kimseye güvenilmez! Hal böyle olunca geminin etrafında hareket ederken ve diğer oyuncularla yüzleşirken dikkatli olmalısınız. Yanlış bir hareket, atılmanız anlamına gelebilir – ya da daha kötüsü.

Oynanışı İyileştirecek Yeni Özellikler

Bu oyun, oynanışı iyileştiren birçok yeni özelliğe sahiptir. İşte bunlardan birkaçı:

 • S3 özel kuvvet
 • Kostüm setinin sezon sonu ödülü
 • Becerilerinizi şarj etmek için görevleri tamamlayın
 • Hileleri donatarak ekstra bir beceri kazanın

Super Sus APK’nın Benzersiz Özellikleri 

 • 3 Dinamik Gruplar. Her oyunda, oyuncular 3 gruptan birinde olabilir. 3 grup, Sahtekarlar, Tarafsız ve Şerif’tir. Her fraksiyonun kendine özgü hedefleri ve yetenekleri vardır.
 • Yenilenmiş 3D Grafikler. Bu oyun, geminin daha gerçekçi görünmesini sağlayan geliştirilmiş 3D grafiklere sahiptir. Daha gerilimli bir atmosfer yaratmak için gölgeler ve aydınlatma da iyileştirildi.
 • Eşsiz Klasik Mod. Bu mod, sahtekarları mürettebatla karşı karşıya getirir. Sahtekarların amacı gemideki herkesi öldürmek iken, mürettebatın amacı sahtekarları bulup çıkarmaktır.
 • Çok Oyunculu/Sıralı Mod. Bu mod, dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla oynamanıza izin verir. Ayrıca, sizi benzer beceri seviyelerine sahip oyuncularla karşı karşıya getiren dereceli modda oynamayı da seçebilirsiniz.
 • Haritalar Oluşturun! Bu oyun, gemi haritalarınızı oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca haritalarınızı diğer oyuncularla paylaşabilir ve onların haritalarında oynayabilirsiniz.
 • Basit ve Duyarlı Kontroller. Bu oyun, öğrenmesi kolay basit, duyarlı kontrollere sahiptir. Kontroller dokunmatik ekranlı cihazlar için optimize edilmiştir.

Süper Sus MOD APK 2022

Süper Sus MOD APK
Süper Sus MOD APK

%100 keyif almak istiyorsanız Super Sus MOD APK Unlock All Roles’ı almalısınız. Bu oyun size özel özellikler sunmak için düzenlenmiştir. Bunlar şunları içerir:

 • Süper Sus MOD APK Tüm Skinlerin Kilidini Açın. Bu oyun tüm görünümleri sunmak için modlanmıştır. Bu, karakterinizi zevkinize göre özelleştirmenizi sağlar.
 • Süper Sus MOD APK Tüm Karakterlerin Kilidini Açın. Bu oyundaki tüm karakterlere erişebileceksiniz. Bu size istediğiniz rolü oynama esnekliği verir.
 • Süper Sus MOD APK Sınırsız Para ve Mücevher. Sınırsız miktarda oyun içi para birimine sahip olacaksınız. Bu, paranızın bitmesinden endişe etmeden istediğiniz her şeyi satın almanıza yardımcı olacaktır.
 • Reklamsız. Super Sus APK MOD menüsü karmaşık ve dağınık değildir. Oyun oynarken can sıkıcı pop-up reklamlarla kesintiye uğramayacaksınız.
 • Süper Sus MOD APK Her Zaman Sahtekar. Bu oyun, size her zaman bir sahtekar olma avantajını sunmak için modifiye edilmiştir. Bu size mürettebat üyelerini ortadan kaldırma heyecanını yaşamanız için daha iyi bir şans verir!

Sonuç

Super Sus APK, Aramızdakiler için mükemmel bir alternatiftir. Sizi koltuğunuzun kenarında tutmak için canlandırıcı özelliklerle donatılmıştır.

Rolünüzü seçmeye ve bu oyunun zorluklarını üstlenmeye hazır mısınız? O zaman şimdi Super Sus MOD APK’yı indirin ve unutulmaz bir oyun deneyiminin tadını çıkarın!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir