Subway Surf Apk Son Sürüm 2023

2.31.0
Subway Surfers APK, efsanevi Endless Runner oyun türünün bir Arcade oyunudur. Son Sürüm 2023  sürümünü ücretsiz olarak indir.  
APK indir
4.5/5 Oylar: 37,500,205
Geliştirici
SYBO Games
Güncellendi
March 23, 2022
Boyut
189M
Sürüm
2.31.0
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Subway Surfers APK, efsanevi Endless Runner oyun türünün bir Arcade oyunudur. Son Sürüm 2023  sürümünü ücretsiz olarak indir.  Oyun, piyasaya sürülmesinden bu yana, Google Play üzerinden  çok sayıda kullanıcılardan gelen sayısız olumlu yorumun oyunun büyük başarılar elde ettiğinin göstergesidir. Oyunu oynamak için Subway Surf Apk dosyasına ait son sürüm  dosyasını arıyor iseniz Hilelipc’den ücretsiz olarak indirin.

Subway Surfers Apk Hile (Sınırsız Para Hilesi) yazımız ilginizi çekebilir.

Subway Surfers Hakkında 

Subway Surf Apk Son Sürüm 2022
Subway Surf Apk

Subway Surfers apk oyununun oynanış şekli piyasadaki diğer Endless oyunlarına oldukça benzese de Subway Surfers oldukça ilginç ve eğlenceli bir hikayeye sahip. Bir gün oyunun baş kahramanı Jake, pistlerdeki arabaların üzerine renk boyama konusunda yaramazlık yapar. Ama ne yazık ki, titiz bir müfettiş, vahşi köpeğiyle birlikte bunu farketti. Bu sırada çocuk müfettişten ve vahşi köpekten saklanmak zorunda kaldı. Jake’in köpekten ve polisten kurtulmasına yardım etmek için şimdi oyunu indirin

Oyun Kontrolleri

Oyuna başlarken oyuncu, heyecanlı kovalamacalara katılmak için Jake veya arkadaşlarından birini oynayacak. Ekranda görsel olarak görüntülenen kontrol sistemi sayesinde karakterinizi sola, sağa hareket ettirmek, yukarı zıplamak veya aşağı kaydırmak için kontrol etmeniz gerekiyor. Bu, karakterin müfettiş ve köpeği tarafından yakalanmadan önce yarışa devam etmesi için yol boyunca engellerin üstesinden gelmesine yardımcı olur. Yolda herhangi bir yerde durursanız, kazanma şansınızın sonsuza kadar kaybolabileceğini ve kovalamanızın ancak başka bir seviyede yeniden başlayabileceğini unutmayın.

Çeşitli Engeller

Yoldaki engeller, tramvaylar veya kaydıraklar dahil herhangi bir şey olabilir. Oyuncunun yolculuğunda sürekli görünürler ve onlara dokunursanız ekran durur çünkü o sırada müfettiş ve köpeğe yakalanırsınız. Bu nedenle, bu oyunu kazanmak için yaratıcılık ve esneklik çok önemlidir. Subway Surf Apk Son Sürüm 2022 birçok seviyeyi güvenle kazanabiliyorsanız, küresel sıralamadaki başarılarınızı bize bildirin. En iyi insan mısın yoksa değil misin? Bunu kanıtlamak için puanı kullanın.

Bağımlılık yapan bir Sonsuz Koşucu oyunu

Oyun topluluğunun çoğunluğunun incelemelerine göre, Endless türü her zaman çocuklar da dahil olmak üzere her tür oyuncudan büyük ilgi gören konulardan biri olmuştur. Subway Surfers oyunundaki seviyelerin sürekli bir tekrarı olmasına rağmen, herhangi bir seviyede başarısız olduktan sonra oyuncular aynı hataları yapmamak için bir kez daha oynamak istiyor. Zorluklar ve zorluklar her zaman oyuncunun fethedilmesini arzulayan şeydir. 

Karakter sistemi

Subway Surf Apk Karakter Sistemi

Subway Surfers, farklı stil ve renklere sahip birçok karakterle son derece çeşitli bir karakter sistemi sunar. Oyuna başladığınızda, Jake karakterini arkadaşınız olarak ücretsiz olarak alacaksınız. Ve daha fazla karakter açmak istiyorsanız, karakterlerin kilidini açmak için yeterli para toplamanız gerekecek. Dinozor Dino, Fresh, Tricky gibi eşlik edebileceğiniz pek çok ilginç karakter ve keşfedebileceğiniz daha birçok karakter var.

Destek Öğelerini Alın

Sadece görünüm engelleri değil, aynı zamanda destek öğeleri de kaçış yolunuza entegre edilecek. Mümkünse onları görmezden gelmeyin çünkü oyunun getirdiği eşyalardan değerli yardımlar alabilirsiniz.

Bazı destek öğeleri:

Spor ayakkabılar, oyuncuların daha hızlı koşmasına veya daha uzağa zıplamasına yardımcı olacak, kaykaylar, 30 saniye içinde takılmayı veya engellere çarpmayı sınırlamak için daha yumuşak hareketlere yardımcı olacak.

Madeni Para Mıknatısı, çevredeki madeni paraları dokunmak zorunda kalmadan çekmek için bir mıknatıs görevi görür.

Buna ek olarak, oyuncuların Subway Surf Apk Son Sürüm 2022’yi deneyimlerken keşfedebilecekleri birçok değerli eşya var. Özellikle toplanan paralarla, destek öğelerinin etkisini yükseltmek için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, değerli ödüllerin kilidini açmak için büyük sandıkları almayı da unutmayın.

3D Grafikler

Subway Surfers 2022 oyunundaki en göze çarpan özellik grafik yönüdür. Oyun, her karede renkli görüntüler ve canlılık ile 3D chibi tarzında tasarlanmıştır. Bir tren istasyonuna yerleştirileceksiniz ancak her seviyeye bağlı olarak manzara tamamen farklı olacak. Bununla birlikte, Japonya, Rusya, ABD gibi dünyanın birçok ülkesindeki konular, oyuncuların macerasını çeşitlendirmek ve ilginç hale getirmek için düzenli olarak güncellenecektir. Subway Surfers apk son sürümünde her sahne, her karakter ve hareketleri oyunculara heyecan verici anlar yaşatacak.

Subway Surfers Son Sürüm 2022 Dosyası Nasıl Kurulur?

Adım 1:Hilelipc.com adresinden Subway Surf Apk Son Sürüm 2022 sürümünü indirin.

Adım 2: İndirilen apk dosyasını yükleyin.

Adım 3: Böylece kurulum başarılı oldu. Bu oyunu oynamak için erişmeye devam edin.

Android için Subway Surf Apk Son Sürüm 2022 İndir

Subway Surfers apk gerçekten tüm zamanların en yüksek gelirine sahip bir Endless Runner oyunu olduğu yadsınamaz. Bu oyunun çekiciliği oyundan, arsadan ve özellikle grafiklerin mükemmelliğinden geliyor. Bununla birlikte, canlı ses sistemi de başarıya katkıda bulunan bir vurgudur. Bu nedenle, deneyiminize getirdiği çekicilik konusunda endişelenmeyin. Son Sürüm 2023 dosyasını APK İndir bağlantısına tıklayarak oyunu hızlı ve tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Özellikler MOD:

  • Sınırsız para
  • Sınırsız Anahtar

Bizi Google news üzerinden takip ederek, güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir