Stremio Apk (Son Sürüm) 2022- Sınırsız Tv Programları

1.4.5
Android için Stremio APK Son Sürümü ücretsiz olarak indirin. Bu uygulama ile çeşitli kaynaklardan sınırsız sayıda TV programı, video ve diğer medyaları izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz video hizmetlerini ücretsiz olarak izleyebileceğiniz modern medya merkezine hoş geldiniz. Bu web sitesinde herhangi bir TV veya film programını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz kanalların ve programların bolluğuna kesintisiz erişim. Kesintisiz olarak onlardan zevk almanın en iyi yolu budur. Stremio is a video streaming application, that allows you to watch and organize video content from different services, including movies, series, live TV and video channels.
APK indir
3.7/5 Oylar: 31,499
Geliştirici
Stremio
Güncellendi
1 Eylül 2021
Boyut
Cihaza göre değişir
Sürüm
1.4.5
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Android için Stremio APK Son Sürümü ücretsiz olarak indirin. Bu uygulama ile çeşitli kaynaklardan sınırsız sayıda TV programı, video ve diğer medyaları izleyebilirsiniz.

En sevdiğiniz video hizmetlerini ücretsiz olarak izleyebileceğiniz modern medya merkezine hoş geldiniz.

Bu web sitesinde herhangi bir TV veya film programını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz kanalların ve programların bolluğuna kesintisiz erişim. Kesintisiz olarak onlardan zevk almanın en iyi yolu budur.

Stremio Apk Hakkında

Stremio’yu Android’de kullandığınızda, akış olanakları sınırsızdır. Normal bir hafta sonu gününde, elinizde bazı atıştırmalıklar ve içeceklerle gevşeyin. Şimdi uygulamayı açın ve dünyanın dört bir yanından çeşitli TV şovları ve filmleri yayınlamaya başlayın. Tüm bunlar, bu uygulamayı mobil cihazınızda kullanırsanız mümkündür

Bu program, ister tek başına ister bir şirketle birlikte olsun, çeşitli ortamlarda kullanılabilir. Ne olursa olsun, herkes harika zaman geçirebilir ve uygulamada erişilebilen tüm çeşitli programların keyfini çıkarabilir.

İzleyicilerin her zaman izleyebileceği çeşitli video türleri vardır. Kim olursanız olun veya hobileriniz ne olursa olsun, her zaman keyif alacağınız bir TV programı veya film olacaktır.

Hepsinden iyisi, internet bağlantınız olduğu sürece her zaman geri dönüp önceki bölümleri görüntüleyebilirsiniz. Bir şey dikkatinizi dağıtırsa, sadece duraklayabilir ve daha sonra programınıza geri dönebilirsiniz.

Arayüz ayrıca her yaştan tüm kullanıcılar için son derece kullanıcı dostudur. Temel ve kolay anlaşılır arayüzü sayesinde herkes bu yazılımı sorunsuz kullanabilir.

Stremio APK Ücretsiz İndir

Orijinal indirmenin dezavantajlarıyla uğraşmak istemiyorsanız, bu programın APK sürümü gitmenin yoludur. APK’nın indirilmesi elbette normal insanlar için biraz baş ağrısı olacaktır. Biz de tam bunu yapmaya geldik. Programın güncellenmiş sürümünü, herhangi bir sınırlama olmaksızın herkesin ücretsiz olarak indirebileceği şekilde erişilebilir hale getirdik.

Görüntüler

Yenilikler

- Performance optimizations
- Added chromecast support for more media codecs and formats
- Added option to play in external player by default
- Added option to run streaming server in a forground service