Streamer Life Simulator Mod APK (Sınırsız para) -Android Oyun İndir

1.6
Olağanüstü bir akış oyunu oynamak ister misiniz? Hayatınızı yayınlayabileceğiniz ve yaşayabileceğiniz bir oyunun tadını çıkarmak için şimdi Streamer Life Simulator hileli Mod APK uygulamasını indirin!
APK indir
2.8/5 Oylar: 86,458
Geliştirici
Cheesecake Dev
Güncellendi
29 Eylül 2020
Boyut
46M
Sürüm
1.6
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Streamer Life Simulator Mobile v1.6 APK İndir, hayatlarında bir gün boyunca içerik oluşturucu rolünü üstlendiğiniz bir rol yapma oyunudur. Bunu yapmak için, yayıncı evreninde ilerlerken çeşitli görevleri ve görevleri tamamlamanız gerekecek. Olağanüstü bir akış oyunu oynamak ister misiniz? Hayatınızı yayınlayabileceğiniz ve yaşayabileceğiniz bir oyunun tadını çıkarmak için şimdi Streamer Life Simulator hileli Mod APK uygulamasını indirin!

Streamer Life Simulator Hakkında

Geçtiğimiz yıllarda yapılmış birçok akış oyunu var. Bunların hepsi, akışın popülaritesi ve hepsini mümkün kılan insanlar sayesinde. Twitch TV, YouTube ve daha pek çok yayın platformu sayesinde artık çevrimiçi para kazanabiliyoruz. Bugün çok sayıda akışlı oyun olmasına rağmen, Streamer Life Simulator’a tam olarak yetişemiyorlar. Bu oyun, bir yayıncının tüm hayatını yaşamanıza izin veriyor! Tipik akış simülatörünüzden daha fazlası, burada, akış ve araba sürme, PC’ler inşa etme, ekipman satın alma, yeni evler satın alma ve daha pek çok şey elde edersiniz! Burada para kazanmak için oyun akışı yapmak gibi yapılacak çok şey var. Yeni oyunlar satın alın ve insanların yeteneklerinizi keşfetmesini sağlayın! Ortamınızla etkileşim kurun ve bugün akıştan başka para kazanmak için fazladan iş yapın.

Akış ve Para Kazanın

Bir yayıncının hayatı kolay değil ama birçok ödüllendirici şeyle dolu. Bu yüzden son yıllarda flama sayısı önemli ölçüde arttı. Bu teknoloji sayesinde bugün 5 yıl öncesine göre daha fazla yayıncı var. Bunun dışında, insanlar yayıncı olmanın getirdiği fırsatları ve ödülleri seviyor. Bir yayıncının hayatını yaşamak istiyorsanız, bugün Streamer Life Simulator oynamalısınız. Akışın popülaritesi nedeniyle yüzlerce akış simülasyon oyunu yapılmıştır. Ancak çoğu, tekrarlanabilen şeylerin yalnızca akış tarafını gösterir. Tam bir deneyim istiyorsanız, bugün Streamer Life Simulator oynamalısınız! Bu oyun, bir yayıncının güne başladığı andan gece uyuyana kadar olan hayatını mükemmel bir şekilde yakalar. Ayrıca, bugün çoğu flama gibi neredeyse hiçbir şeyle başladığınız en alttan başlamanıza izin verir.
streamer life simulator apk hile
Araba sürmenin, yenilerini satın almanın, bilgisayarlar inşa etmenin, PC oyunları satın almanın, oynamanın ve akış yapmanın ve para kazanmanın tadını çıkarın! Bugün bir yayıncının hayatındaki perde arkasına geçin ve keyfini çıkarın!

Streamer Life Simulator Özellikleri

Popüler oyunları yayınlayarak zengin olmak ister misiniz? Bu oyunda perde arkasına geçiyor ve bir yayıncının hayatını yaşıyorsun. Para Kazanmak için Akışın Keyfini Çıkarın – Bugünlerde internetten para kazanmanın birçok yolu var. Sadece yaratıcı ve kararlı olmalısınız. Ancak günümüzde en popüler ve en kazançlı mesleklerden biri çevrimiçi yayıncı olmaktır. Bugün milyonlarca insan oyun akışı yapıyor ve bağışlardan, reklamlardan ve sponsorluklardan para kazanıyor! Her dakika daha fazla abone kazandıkça interneti evleri haline getirdiler. Streamer Life Simulator’da en alttan başlayarak bir yayıncının hayatını yaşarsınız. Burada, bir gün mahallenizden çıkıp sevdiğiniz şeyleri satın almak gibi büyük hayalleriniz var. Hedeflerinize ulaşmak için günlük akış oyunlarına yöneliyorsunuz! Burada, oyunu sadece akışla oynamıyorsunuz, aynı zamanda açık dünyayı da keşfedebilirsiniz. Yeterince para kazandığınızda, yeni malzemeler satın alabilir, daha hızlı internet alabilir ve hatta daha iyi bir mahalleye taşınabilirsiniz. Açık Dünya Oyunu – Günümüzde çoğu yayıncı simülasyon oyunu, çoğunlukla size nasıl yayın yapacağınızı gösterenlerle aynıdır. Bu yeni başlayanlar için eğlenceli olabilir, ancak daha fazlasını arayanlar için eksik olabilir. Bu nedenle Streamer Life Simulator’da çevrenizi keşfetmekte ve çevrenizle etkileşim kurmakta özgürsünüz. Bu, yayın yaptıktan ve yemek yedikten sonra evinizin etrafında dolaşabileceğiniz anlamına gelir. Ya da mahallede dondurma ve diğer şeyleri satın alabilirsiniz. En önemlisi, oyunun sizin için hazırladığı farklı şeyleri keşfedebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Bu, oynayabileceğiniz bir akış oyunundan daha fazlası! Akış – Bu bölümdeki ana gelir kaynağınız akıştır. Burada, size para gönderebilmeleri için oyun oynayabilir ve izleyicilerinize akış yapabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla izleyicinin sizi izlemesini sağlamak için oynamak için yeni ve trend olan oyunlara yatırım yapabilirsiniz! Doğru oyunları oynamak, yeni insanların sizi keşfetmesini sağlar, böylece daha fazla kazanabilirsiniz! Yeni Ekipman Satın Alın – Streamer Life Simulator’da en alttan başlayacaksınız. Bu, en iyi bilgisayara, eve ve arabaya sahip olmayacağınız anlamına gelir. Ancak, yeterince para kazandığınızda, ev, araba, bilgisayar ve daha fazlasını satın alabilirsiniz! Ekstra Para Kazanın – Akış işinizin yanı sıra, bir şeyler satmak, çöp toplamak ve daha pek çok şey gibi ekstra işler de yapabilirsiniz.

Streamer Life Simulator Hileli APK indir – Sınırsız para

Streamer Life Simulator’da şimdi bir yayıncının hayatını yaşayın! Yoksulluktan kurtulun ve akışın tadını çıkarın!

Görüntüler

2 yorum "Streamer Life Simulator Mod APK 1.6 (Sınırsız para) -Android Oyun İndir"

  1. Emin ali diyorki:

    Merhabalar size bir sorum var hızlı cevaplarsanız sevinirim oyundan atma sorunu varmıdır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir