Stickman Hook

7.2.8
Eğlenceli atari oyunu Stickman Hook'ta ekrandaki platformları kullanarak zıplayan bir çöp adamın seviyeleri -düşmeden- geçmesine yardım etmeniz gerekecek.
APK indir
4.0/5 Oylar: 525,717
Geliştirici
Madbox
Güncellendi
December 18, 2021
Boyut
89M
Sürüm
7.2.8
Gereksinimler
6.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Eğlenceli atari oyunu Stickman Hook‘ta ekrandaki platformları kullanarak zıplayan bir çöp adamın seviyeleri -düşmeden- geçmesine yardım etmeniz gerekecek. Stickman Hook, tüm aksiyonu takip etmeyi kolaylaştıran minimalist görselleri ve grafikleriyle gerçekten öne çıkıyor. Kontrollerin kullanımı da bir o kadar kolay: çöp adamınızın bir platforma tutunmasını sağlamak için ekrana dokunun, sallamasına izin verin ve onu seviyelerde fırlatmak için parmağınızı kaldırın. Sadece bu da değil, her seviyede ekranın üst kısmında, tüm engelleri geçerken ilerlemenizi gösteren bir çubuk vardır, bu da bitiş çizgisine ulaşmadan önce ne kadar ileri gitmeniz gerektiğini kontrol etmeyi kolaylaştırır! Eğlenceli Stickman Hook oyununda bir çöp adamın tüm seviyeleri geçmesine yardım ederken harika zaman geçireceksiniz.

Stickman Hook
Stickman Hook

Fort Conquer APK yazımız ilginizi çekebilir.

Stickman Hook Apk

Kanca çekmek ve inanılmaz sıçramalar yapmak için ekrana dokunun; Yolunuza çıkan her engelden kaçının. Tüm bu akrobatik numaraları bir patron gibi üst üste

Stickman Hook Apk ile gerçekleştirmeye  hazır mısın?

Görüntüler

Yenilikler

Performance improvement

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir