Stickman Hook

7.2.8

Eğlenceli atari oyunu Stickman Hook'ta ekrandaki platformları kullanarak zıplayan bir çöp adamın seviyeleri -düşmeden- geçmesine yardım etmeniz gerekecek.
Download APK
4.0/5 Votes: 525,717
Developer
Madbox
Updated
December 18, 2021
Size
89M
Version
7.2.8
Requirements
6.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Eğlenceli atari oyunu Stickman Hook‘ta ekrandaki platformları kullanarak zıplayan bir çöp adamın seviyeleri -düşmeden- geçmesine yardım etmeniz gerekecek. Stickman Hook, tüm aksiyonu takip etmeyi kolaylaştıran minimalist görselleri ve grafikleriyle gerçekten öne çıkıyor. Kontrollerin kullanımı da bir o kadar kolay: çöp adamınızın bir platforma tutunmasını sağlamak için ekrana dokunun, sallamasına izin verin ve onu seviyelerde fırlatmak için parmağınızı kaldırın. Sadece bu da değil, her seviyede ekranın üst kısmında, tüm engelleri geçerken ilerlemenizi gösteren bir çubuk vardır, bu da bitiş çizgisine ulaşmadan önce ne kadar ileri gitmeniz gerektiğini kontrol etmeyi kolaylaştırır! Eğlenceli Stickman Hook oyununda bir çöp adamın tüm seviyeleri geçmesine yardım ederken harika zaman geçireceksiniz.

Stickman Hook
Stickman Hook

Fort Conquer APK yazımız ilginizi çekebilir.

Stickman Hook Apk

Kanca çekmek ve inanılmaz sıçramalar yapmak için ekrana dokunun; Yolunuza çıkan her engelden kaçının. Tüm bu akrobatik numaraları bir patron gibi üst üste

Stickman Hook Apk ile gerçekleştirmeye  hazır mısın?

 

Images

What's new

Performance improvement

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *