Stick War 3 Apk Mod 2022.1.185 [Menü/Mega Hileleri/Ücretsiz Askerler] İndir

Varies with device

Stick War 3 Apk Mod, popüler Stick War serisinin devamıdır. Yeni senaryolarda stratejist olmak ve birçok yeni çevrimiçi rakiple tanışmak için şimdi oyunu son sürümünü hemen indirin.
APK indir
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
Max Games Studios
Güncellendi
April 1, 2022
Boyut
Varies with device
Sürüm
Varies with device
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Görüntüler

Tanım

Stick War 3 Apk Mod, popüler Stick War serisinin devamıdır. Yeni senaryolarda stratejist olmak ve birçok yeni çevrimiçi rakiple tanışmak için şimdi oyunu son sürümünü hemen indirin.

Stick War 3 – Stickman tarzı hayranları için yeni süper oyun

Bir zamanlar mobil oyun pazarında ve daha pek çok platformda yayınlanan Stick War oyun serisine belki de hiç yabancı değilsiniz. İşte size iyi haber, Stick War 3 – serinin son bölümü Google Play’e geliyor. Yeni haritalar ve süper eğlenceli yeni karakter sistemi ile oyuna kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Böylece büyücülerden okçulara, savaşçılara, destekçilere ve daha fazlasına kadar güçlü ve çeşitli çöp adam savaşçılarla tekrar buluşacaksınız. 

Stick War 3 Apk Mod

Etkileyici Online Savaşlar

Stick War 3 mod apk ile oyuncular, çevrimiçi oyuncularla yüzleşmek için en iyi stratejik savaşlara katılma fırsatına sahip olacaklar. Oyunu farklı şekillerde oynamak için tek oyunculu veya 2 ye 2 takım modunu seçebilirler. Tek bir modla, oyundan rastgele düzenlenmiş başka bir rakibe karşı oynayabilirsiniz.

Savaşlar sonsuzudur ve oyuncular istedikleri zaman savaşa katılabilir. Savaşlara hazırlanmak için oyuncular farklı çöp adam karakterlerini seçebilecek.

Çeşitli karakter sistemi

Önceki sürümlerdeki gibi, Stick War 3 mod apk ile oyunculara çok çeşitli bir karakter sınıfı sistemi sunuyor. İçinde okçular, madenciler, şifacılar, krallar, büyücüler gibi tipik karakter sınıflarından bahsetmek mümkün. Her karakter sınıfının, savaş alanına göre avantajlarına karar vererek farklı avantajları ve dezavantajları olacaktır. Ayrıca, karakterin beceri etkileri de farklı ve benzersiz duygular getiriyor. 

Savaşta, çağrıldığında her karakter, oyuncunun kontrolü yoluyla yeteneklerini geliştirecektir. Okçu ile oyuncu nasıl hareket ettiğini ve ateş ettiğini kontrol eder. Bu arada büyücü, düşmandan gelen mermileri kapatmak için dev bir balon oluşturmak veya tüm lejyonu dondurmak için “Kar Fırtınası” gibi becerilere sahip olacak. Ayrıca, savaşçı ile her zaman saldıracaktır. yakın dövüş saldırısı, destek çöp adam ise müttefiklere HP’yi geri yükleme görevine sahip olacak. Çöp Adam kahramanları bir araya gelecek veya savaşa katılmak için sırayla çağrılacak. Oyuncunun stratejisine bağlı olarak, savaşın seyri farklı olacak ve böylece sonucu belirleyecektir.

Stick War Legacy Apk Hileli 2022 yazımız ilginizi çekebilir.

Eşsiz oyun modu

Şu anda Stick War 3, kampanya, turnuva ve zombiler dahil olmak üzere 3 ana oyun moduna sahiptir. Kampanya modu, AI ile yapılan savaşlar da dahil olmak üzere yeni oyuncular için uygun olacaktır. Bu arada, turnuva modu, çevrimiçi oyuncular arasındaki çatışmalar için bir oyun alanı olacak. Başarı puanları lider tablosunda birikir. Ayrıca zombiler modunda oyuncular büyük bir zombi ordusuyla savaşacaklar. Görevleri tehlikeli bir gecede hayatta kalmaya çalışmaktır.

Android için Stick War 3 Apk Mod Sürümünü İndir

Stick War 3 apk, Stick War hayranları için süper eğlenceli ve yeni bir deneyim olacak. Bu, yoğun stratejik savaşlarda stratejik becerilerinizi ve deneyiminizi kanıtlama şansınız. Farklı sınıflardan ordular toplayın ve onları çeşitli yeni benzersiz ortamlarda savaş alanına gönderin. Rakiplerinizi şaşırtmak ve skor tablosunda yüksek bir konum kazanmak için kadronuzu nasıl çeşitlendireceğinizi bilmelisiniz.

Özellikler MOD:

  • MENÜ MODU
  • Para birimi 0 olsa bile askerler çağrılabilir.
  • Azaltmak yerine artırmak için savaşta yeterli altın kullanın.
  • Azaltmak yerine artırmak için savaşta yeterince mavi taş kullanın.
  • Nüfus artmayacak.

Yenilikler

- 2vs2 casual matchmaking queue now enabled. Play with a friend or be assigned a team mate.
- 1 New Spell
- 3 New Enchantments
- 2 New Upgrades

Mod Özellikleri

  • Reklamsız
  • Sınırsız Para
  • Vip Açık
  • Hileli Mod

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir