Steel And Flesh 2 APK + Asker Hilesi

1.4
Steel And Flesh 2 apk, hem oynanış hem de getirdiği bağlamdan size birçok harika duygu veren bir oyundur
APK indir
4.3/5 Oylar: 71,770
Geliştirici
VirtualStudio
Güncellendi
December 16, 2021
Boyut
46M
Sürüm
1.4
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Steel And Flesh 2 apk, hem oynanış hem de getirdiği bağlamdan size birçok harika duygu veren bir oyundur. Bu oyuna gelince, oyuncular, güç için rekabet etmek için savaşların sık sık meydana geldiği bir zaman olan ortaçağ dünyasına geri taşınacaklar. Aksiyon oyunlarını seven biriyseniz ve benzersiz stratejileriniz varsa bu kesinlikle kaçırılmaması gereken bir isim olacaktır. Aksiyon oyunlarına meraklıysanız ve özel stratejileriniz varsa kesinlikle kaçırılmaması gereken bir isim olacaktır.

Steel And Flesh 2 APK
Steel And Flesh 2 APK

ORTAÇAĞ ZAMANLARINDA KRAL OLUN

Üreticiler, her oyunda oyunculara, oyuncuların deneyimleyebilecekleri heyecan verici bir hikaye ve bağlam sunmak istiyor. Steel And Flesh 2, gerçekten benzersiz bir ortam söz konusu olduğunda bir istisna değildir. Bu sefer oyun, oyuncuları yıllar önce, Orta Çağ zamanlarına – savaşların sürekli yaşandığı bir zamana – geri getirmek isteyecek.

Oyuna başlayarak, güçlü bir ordunun başı olarak görevinize hemen başlayamayacaksınız. Diğer birçok asker gibi, ölüm kalım savaşlarına katılarak, liderden sık sık para alabilmek için kazanmaya çalışacaksınız. Ve bu bonus paralardan, onları nasıl doğru kullanacağınızı biliyorsanız, güçlü bir orduya sahip olabilir ve lider olabilirsiniz.

Steel and Flesh 2 Asker Hilesi

Belki size aksiyon ya da strateji getiren oyunlar deneyimlediniz, ancak bunların bir araya geldiği hissini hiç yaşadınız mı? O halde her iki türün bir arada bulunduğu bu oyunun, her oyun türünün oyunculara getirebileceği güçlü yönleri deneyimlemenize yardımcı olmasına izin verin. Her oyun türünün, denetlenmesi gereken kendi güçlü ve zayıf yönleri olacaktır.

Steel and Flesh 2 Asker Hilesi ile Üreticinin güçlü ve zayıf yönler üzerine yaptığı çok sayıda araştırmadan sonra, oyun artık oyunculara her iki türün sunabileceği en iyisini sunabilecek. Oyunun içinde oyuncular, lider olarak doğrudan ateşli savaşlara katılırken yüce duyguları deneyimleyebilecekler. Bununla birlikte savaşta harita üzerinde farklı stratejiler ile ordunuzu tamamen kontrol edebileceksiniz.

ÖZEL GRAFİKLER VE SESLER

Oyunun hissedebileceğiniz en özel noktalarından biri de kesinlikle oyunun grafikleri olacak. İyi bir oyunun tüm içeriği oyuncuya aktarabilmesi için mükemmel grafiklere sahip olması gerekir. Bu nedenle, bu oyun üretici için heyecan vericidir ve modern 3D grafik teknolojilerini eklemiştir. Entegre grafik teknolojileri ile oyuncular kendilerine en özel duyguları elde edebilecekler.

Grafiklerin yanı sıra ses de bir oyunu değerlendirebilmek için dikkate alınması gereken önemli bir faktör olacaktır. Ve bu oyun aynı zamanda fon müziğinden savaştaki tanıdık seslere kadar mükemmel seslere de sahip. Oyuncuların hem seste hem de görüntüde mükemmel bir deneyim yaşayabilmeleri için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapılmıştır.

Subway Princess Runner yazımız ilginizi çekebilir.

Farklı oyun türleri arasında oynanabilirliği birleştiren bir oyun, oyunculara kesinlikle heyecan verici deneyimler yaşatacaktır. Steel And Flesh 2 apk, iki tür aksiyon ve strateji oyununu bir araya getirerek büyük başarı yakalayan dikkate değer isimlerden biri. Bununla birlikte, ortaçağ savaş bağlamı ve grafik ve ses kalitesi de oyunun başarısına katkıda bulunan ortak faktörlerdir.

Steel And Flesh 2 İndir

Artık Steel And Flesh 2’yi  ücretsiz indirmeye hazırsınız. İndirme işlemi için Google Play ya da hilelipc.com üzerinden indirme işlemini gerçekleştirebiliriz.

Görüntüler

Yenilikler

1.4) New skill menu (+30 skills, +5 basic skills). Added 11 heroes that can be taken to the squad. All Lords now have a unique appearance. New, more realistic dialogues. Added a tavern that you can visit. Added the ability to read books, hunt, fish and forge weapons. New interface in battle. Added throwing weapons such as axes, javelins, and darts. Added 17 new elite suits, 20 helmets, 12 pieces of throwing weapons. Added over 400 avatars.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir