Soccer Super Star Hileli Mod APK 0.1.4 (Sınırsız Can)

Varies with device
APK indir
4.4/5 Oylar: 801,555
Geliştirici
Real Freestyle Soccer
Güncellendi
October 28, 2021
Boyut
Varies with device
Sürüm
Varies with device
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Soccer Super Star Hileli Mod Apk Son Sürüm Android cihazlar için ücretsiz olarak indir. Oyun, diğer ilginç unsurların yanı sıra güçlü bir yapay zekaya ve sürükleyici bir 3D mobil motora sahiptir.

Soccer Super Star, yalnızca mobil cihazlar için tasarlanmış yepyeni bir futbol oyunudur. Ultra hızlı ve inanılmaz derecede gerçekçi olmasının yanı sıra bu oyun, oyuncuların tamamen sürükleyici bir futbol deneyiminin keyfini çıkarmasını sağlıyor. Bir atari ortamında futbolunuzu düzeltmek istiyorsanız Soccer Super Star tam size göre bir oyun. Ek olarak, çok az uygulama zamanınız varsa, bu oyun sizin için ideal olabilir.

Nasıl oynanacağını öğrenmek kolay olduğu için bu oyunu yeni kullanıcılara öneririm. Kontrolleri açık ve anlaşılır olup, oyuncuların hızlı bir şekilde oyuna girmelerini ve eğlenmelerini sağlar. Yapmanız gereken tek şey, kısa sürede olabildiğince çok gol atmak için ekrana parmağınızla dokunmak. basit değil mi sizce.

Oyun zorlu ve göründüğü kadar basit olmadığını hemen anlayacaksınız. Şut çekmek eylemi giderek zorlaşıyor ve zaman alıyor, bu da güçlü bir stratejinin geliştirilmesini gerektiriyor. Bu taktik, defans oyuncularını bölmek ve şutları bükmek için gereklidir. Bu oyun zorlu bir meydan okuma sunarken, oyunda ilerledikçe zorluk seviyesi artar.

Oyunun Grafik ve tasarımın önemi göz ardı edilemez. Dinamik seviyelere ek olarak, baştan çıkarıcı ve yüksek kaliteli bir sanat eseri sunuyor. Bu oyun, birinci sınıf bir futbol oyunu deneyiminin parçası olmanın ne anlama geldiğinin özüdür. Şimdi mobil cihazınıza Soccer Super Star indirme zamanı.,

Oyun Özellikleri

İşte oyunun başlıca temel özellikleri:

Ücretsiz Çevrimdışı Oyna

Bu, oyunu diğerlerinden ayıran yönlerden biridir. Ekibinizi yönetmek için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeyecek. Soccer Super Star oynaması ücretsiz bir oyundur ve internet erişiminiz olmasa bile takımınızı yönetebilirsiniz. Ek olarak, oyun gerçek hayattaki süperstar oyuncuları ve 2020 yılından itibaren hareket yakalama teknolojilerini içerir.

Bu yazımızı da okuyun: Easy Game – Brain Test Apk

Kolay Oyun Kontrolleri

Soccer Super Star’da hoşunuza gidecek şeylerden biri, oyun kontrollerinin çok basit olmasıdır. Bu nedenle, tek yapmanız gereken, topu vurmak, eğmek ve sürmek için parmağınızı kaydırmak.

Oyunu oynarken eğlenmeye devam etmek istiyorsanız çevrimdışı turnuvaları oynayın.

Soccer Super Star Hileli Mod Apk İndir

Bu oyunu oynarken zafere yönelin, ancak mod apk dosyasını oynayarak deneyiminizi daha da geliştirin. Hileli apk ile kolayca kulübünüzün ve ülkenizin kahramanı olabilirsiniz. Soccer Super Star hileli mod apk dosyasını indirmek için sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını kullanın.

Görüntüler

Yenilikler

* Optimize the match.
* Fixed some bugs.