Sniper 3D Assassin 2022 Apk Hileli – Sınırsız Para

3.0.3f1

Sniper 3d apkpure olarak google arama sonuçlarında aratılan Sniper 3d Assassin sınırsız para hilesi ile  artık indirilebilir. Dünyanın en büyük keskin nişancı katili olmak için bu heyecan verici atış oyununa katılın. Sniper Shooter Free'nin popülaritesi Fun Game For Free'yi akıllı telefon oyun endüstrisinde bir ev ismi haline getirdi. Bu yaratıcı, birinci sınıf ürünleri dünyaya aktarmaya devam etme arzusuyla hala sevgiyle karşılanmaktadır. Sniper Shooter Free'ye benzer bir oyun olan Sniper 3D, kısa bir süre sonra piyasaya sürüldü. Bu, oyunculara çeşitli eğlenceli ve büyüleyici karşılaşmalar sunmayı vaat eden çarpıcı 3D grafiklere sahip bir atış oyunudur.
APK indir
4.4/5 Oylar: 7,992
Geliştirici
Climax Game Studios
Güncellendi
18 Mart 2021
Boyut
61M
Sürüm
3.0.3f1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sniper 3d apkpure olarak google arama sonuçlarında aratılan Sniper 3d Assassin sınırsız para hilesi ile  artık indirilebilir. Dünyanın en büyük keskin nişancı katili olmak için bu heyecan verici atış oyununa katılın.

Sniper Shooter Free’nin popülaritesi Fun Game For Free’yi akıllı telefon oyun endüstrisinde bir ev ismi haline getirdi. Bu yaratıcı, birinci sınıf ürünleri dünyaya aktarmaya devam etme arzusuyla hala sevgiyle karşılanmaktadır. Sniper Shooter Free’ye benzer bir oyun olan Sniper 3D, kısa bir süre sonra piyasaya sürüldü. Bu, oyunculara çeşitli eğlenceli ve büyüleyici karşılaşmalar sunmayı vaat eden çarpıcı 3D grafiklere sahip bir atış oyunudur.

Nasıl Oynanır

Sniper 3D Assassin 2021, birinci şahıs bakış açısına sahip birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular, birincil görevi kendilerine emanet edilen hedefleri ortadan kaldırmak olan bir keskin nişancı suikastçısı rolünü üstlenecekler. Görev şeması bir listeden oluşur, ancak oyuncu bunları herhangi bir sırayla tamamlayabilir, herhangi birini seçebilir ve istediği her şeyi yapabilir. Acemiyseniz, daha fazla beceriyi nasıl yöneteceğiniz ve eğiteceğiniz konusunda bir fikir edinmek için düşük ödüllü etkinliklerle başlamanızı öneririm.

Çevirimiçi ve Çevrimdışı Mod Özelliği

Sniper 3D Assassin hem çevrimdışı hem de çevrimiçi modlarda mevcuttur. Çok oyunculu mod, oyuncuların dünyanın her yerinden akranlarıyla ödüller ve beceriler için oynayarak daha fazla eğlenmesine olanak tanır. Çevrimdışı mod, oyuncuların çeşitli heyecan verici ve stresli görevlerle her yerden oynamasına olanak tanır.

Sniper 3D Assassin 2021 İndir

[xyz-ips snippet=”3kelime”]

Görüntüler

Yenilikler

+ Performance improvements
+ Minor bug fixes
+ The fight continues, Snipers!
+ Optimized Sniper Animations
+ Unlimited Sniper shoot Missions
+ Added 2 new story modes
+ Ship sniper hunting
+ Added new sniper shooting missions 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir