Sniper 3D Apk Hileli

2.0

Sniper 3D Apk, hedefinizi ve diğer yeteneklerinizi kullanarak görevleri tamamlamanız gereken son derece gerçekçi grafiklere sahip bağımlılık yapan bir oyundur.
Download APK
4.3/5 Votes: 2,021
Developer
RockRex Games
Updated
March 19, 2021
Size
52M
Version
2.0
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Sniper 3D Apk, hedefinizi ve diğer yeteneklerinizi kullanarak görevleri tamamlamanız gereken son derece gerçekçi grafiklere sahip bağımlılık yapan bir oyundur. Ayrıca, tamamen etkileşimli olan ve hedeflerinize ulaşmanızı zorlaştıran kullanıcı dostu kontrollere sahiptir.

Oyuna ilk atışı yapmaya çalışarak başlıyorsunuz, bu da tam istediğiniz yere ateş etme ve atış yapma konusunda daha rahat olmanıza yardımcı olacak. Şu andan itibaren yüzlerce farklı seviyede savaşmanız gerekecek, bunların tümü görevleri tamamlamak için rakiplerinizden daha hızlı olmanızı gerektiriyor. Düşmanlarınızı tek bir atışla öldürmek istiyorsanız, silahlarınızı yükseltmeniz gerekecek.

Sniper 3D Apk Nasıl Oynanır

Hedef hala aynı: kötü adamları ortadan kaldırmak ve tutukluları güvenli bir yere geri göndermek. Saldırıdan sağ çıkmayı başaramazsanız, tüm sivilleri kurtarmak için görevi yeniden başlatmanız gerekecek. Çoğu zaman, vuruşunuzun istenen sonucu alması için birden fazla kolu birleştirmeniz gerekir. Örneğin, zırhlı bir helikopteri yalnızca bir keskin nişancı tüfeği ile indiremezsiniz.

Hedefi bitirdikten sonra, hedeflere vuran merminin kanlı bir ağır çekim tekrarına maruz kalacaksınız. Bu Sniper 3D’de yaygın bir sahne olsa da, ağır çekim kameralar grafiklerin kalitesini gerçekten yansıttığı için Devam düğmesine basarak bundan kaçınabilirsiniz.

Images

What's new

Sniper 3D Apk, hedefinizi ve diğer yeteneklerinizi kullanarak görevleri tamamlamanız gereken son derece gerçekçi grafiklere sahip bağımlılık yapan bir oyundur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *