Smashy Road Wanted 2 MOD APK 1.22 (Sınırsız Para)

1.21
SMASHY ROAD: WANTED 2 Smashy Road: Wanted 2 MOD APK, sonsuz bir koşu oyunudur. Yeni Smashy Road: Wanted serisi tüm mobil oyun topluluğu için heyecan yarattı, bu ikinci versiyon ilkinden daha da heyecan verici.
APK indir
4.2/5 Oylar: 35,584
Geliştirici
Bearbit Studios B.V.
Güncellendi
December 28, 2020
Boyut
123M
Sürüm
1.21
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Smashy Road: Wanted 2 MOD APK, sonsuz bir koşu oyunudur. Yeni Smashy Road: Wanted serisi tüm mobil oyun topluluğu için heyecan yarattı, bu ikinci versiyon ilkinden daha da heyecan verici.

Smashy Road: Wanted 2: En Çılgın Suçlu Ol

Endless Run Türünde Bir Oyun

Endless Run, basit oyun prensipleri ve dokunmatik ekranlarda aktif oynanışı sayesinde kısa sürede en popüler mobil oyun türlerinden biri haline geldi. Her yaş için idealdir ve her zaman oynanabilir. Rol oynayan karakterlerin olay örgüsünü veya koşullarını hatırlamak zorunda kalmadan istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Bununla birlikte, Endless Run’ın oynanışta aynı olması ve karaktere maksimum iyileştirme sağladıktan sonra “sıkışıp kalması” gibi sizi sıkabilecek bazı dezavantajları vardır. Bu doygunluğa rağmen, Smashy Road: Wanted 2 yeni bir rüzgar estirdi ve süresiz olarak giden bir oyunun ilgi çekici olmadığı önyargısına meydan okudu.

Garip ayarlar ve basit oyun, uzun bir sürprizler listesinin sadece başlangıcı.

Oyunda trafik polisleri, suç polisleri, ordu ve hatta SWAT ve FBI gibi tanınmış özel kuvvetler birimleri de dahil olmak üzere çeşitli gruplar tarafından takip edilen tehlikeli bir suçlu olarak oynuyorsunuz. Yaratıcılığınız ile suçlunun şehrin her bölgesinden gizlice geçmesine, kaçmak için mevcut tüm ulaşım araçlarını kullanmasına, engelleri aşmasına ve her yerde bulunan polisleri engellemesine yardımcı olacaksınız.

Bu oyunu oynamak için sola kaydırmak için sola, sağa dönmek için sağa kaydırmanız yeterlidir. Bu kadar; Daha fazla bir şey yapmanıza gerek yok çünkü oyun gerisini halledecek: hızlanma, vites değiştirme, engellerin üzerinden hızlanma ve engel olduğunuzda geri vites. Ve diğer sonsuz koşu oyunları gibi, sadece ilk 1-2 sahne için lüksün tadına varırsınız; bundan sonra işler çok daha karmaşık ve bunaltıcı hale gelir.

Smashy Road: Wanted 2, seriye nasıl yeni ve heyecan verici bir şey katıyor?

Smashy Road: Wanted 2‘de koşmanın 1001 yolu var, bu yüzden asla sıkılmayacaksın. Birincisi, gerçek hayatta olduğu gibi, oyun senaryolarında da aktörler suçluyu daha fazla riske atacaktır. Ne kadar çok yıldıza sahipseniz, düzinelerce polis devriye arabası, trafik polisi motosikleti, SWAT kurşun geçirmez zırhlı araçlar veya en üst düzeyde ateş edecek ve ateş edecek güçlü silahlarla donatılmış bir dizi tank gibi daha yasa dışı takiplerle karşılaşacaksınız. sana yolda saldırır.

Ama suçluların ölmesine izin vermeyin; Oyunu oynarken bir sahneyi tamamladığınızda veya bir engeli aştığınızda puan kazanacaksınız. Puanınız ne kadar yüksek olursa, kaçış aracınızı değiştirme olasılığınız o kadar artar. F1 yarış arabası, 18 tekerlekli kamyon, nehirde hareket eden kano kombo araç ve hatta son derece yüksek senaryolarda çelik tugay ile savaşmak için bir tank gibi seçilebilecek düzinelerce araç var.

Ve bu arabalar sadece gösteriş için değil; her birinin kendi yararları ve sakıncaları vardır. Örneğin, bir F1 yarış arabası rakipsiz bir hıza sahiptir ancak saldırı yeteneği yoktur, oysa bir paletli kamyon veya bir tank son derece yavaştır ancak sınırsız saldırı gücüne sahiptir. Bu araçların her birinin yalnızca geniş ve benzersiz özellik seti sizi hem şaşkın hem de kendinden geçmiş halde bırakabilir. Devam etmek isteyip istemediğiniz tamamen size kalmış. Oyunda suçlular için 60’tan fazla farklı araç türü var ve yalnızca belirli bir seviyeye ulaştığınızda kilidi açılabilen altı gizemli araç var.

Ve oyunun tamamen arabalar ve kovalamacalarla ilgili olduğunu düşünmeyin.

Şimdi oyunun bir diğer bağımlılık yapan özelliklerinden biri olan suçtan bahsedelim. Bunun bir yarış oyunu olmadığını vurgulamak isterim. Gerçek hayata çok benzeyen bir kovalamaca oyunu. Bu durumda, bir polis kovalamacasından kaçtıktan sonra, suçluların otomobilleri her yerde sıkışıp kalıyor ve bazen kaçışı olmayan bir şeride düşüyorlar ve yüzlerce polis arabası tarafından engellenip hareket edememe veya içine savrulma gibi beklenmedik kazalara neden oluyorlar. bir nehir ve batıyor…

Çok geç olmadan, suçlu karakterimiz arabanın kapısını açıp çıkarak sorunu önleyebilir ve elinde hiçbir şey olmadan polisleri “kovalamaya” devam etmesine izin verebilir. Bu durum, yalnızca belirli bir noktaya ilerlediğinizde ve çeşitli suç karakterlerinden oluşan çok sayıda katmanın kilidini açtığınızda elde edilebilir. Ancak, engellerini kaldırdığınızda oyun on kat daha heyecanlı hale gelecektir.

Suçlu araçtan çıktığında normal hızda koşmaya devam eder veya hızını artırmak için rota boyunca hızlanma öğeleri toplar. Yeterince canlandırma aldıktan sonra, sizi almak ve yeni bir kovalamacaya götürmek için bir araba ortaya çıkacak. İlk defa bu kadar sağlam bir oyun görüyorum.

Tek başına ve arabasız koştuğun bu durumda, polis kurşunlarıyla da mücadele etmelisin. Silahla vurulmak sizi yavaşlatır ve artık dayanamaz hale gelene ve tutuklanana kadar kan kaybetmenize neden olur. Aksi takdirde, kan akışı durana kadar oynamaya devam edin.

Grafikler ve Ses

Smashy Road: Wanted 2‘deki piksel tarzı grafikler, yeni bir kıyafet giymek gibidir. Siyah gözlüklü hırsız gerçek bir Rambo’yu andırıyor. Siyahlara bürünmüş polisler de bir o kadar soğukkanlı. Oyunun araçları, yukarıdan aşağıya bir görünümde olmalarına ve oldukça küçük olmalarına rağmen, her tür aracın, özellikle de SWAT arabaları veya tanklar gibi daha büyük olanların çekiciliğini göstermek için yeterlidir. Smashy Road: Wanted 2‘deki piksel grafiklerin güzelliği sadece renk düzeninde değil, aynı zamanda çok tanımlanabilir şekillerin karışımında ve eşleşmesinde de yatmaktadır, bu da ne tür bir araba olduklarını ve olduklarında bile hangi özelliklere sahip olduklarını söylemenize olanak tanır.

Beni çok mutlu eden bir diğer yönü de sesi. Hızla döndüğünüzde otomobilin gıcırdaması, polis arabasının nehre “patlama” sesiyle çarpması, polislerin arabadan inip teslim olun diye bağırması… Her şey gerçek gibi. Keşke onu dinleyebileceğim harika bir kulaklığım olsaydı.:)

MASHY ROAD: WANTED 2

The Award winning game: Smashy Road: Wanted has stepped up it’s game!
We present to you: Smashy Road: Wanted 2!

You are wanted! How long can you stay on the run? Find out in this epic car chasing simulator!

FEATURES

– Open world
– Step in any vehicle you come across
– 60 unlockable vehicles
– 60 unlockable characters
– 6 mystery vehicles
– 6 mystery characters
– Vehicle customisation
– Upgrade your vehicles
– Variating environments
– Procedural generated worlds with chance to encounter secret locations
– All vehicles have their own behaviour. Find your favourite
– Various cool missions
– Online Leaderboards

Smashy Road: Wanted 2 MOD APK Sürümü

MOD Özelliği

Sınırsız Para

Android için Smashy Road: Wanted 2 MOD APK İndir

Özetle, Smashy Road: Wanted 2, şimdiye kadar oynadığım ve bir hedefle koşmanızı gerektiren en iyi sonsuz koşu oyunudur. Mevcut sayısız dönüşüm var ve düşmanlar beklenmedik. Ayrıca, manzara her seviyeye göre değişir. Beyler, oynamamak zaman kaybıdır. Artık oyunu indirerek oynayabilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

- localizations added (Chinese, Dutch, English, French, German, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Spanish, Turkish)
- more legendary deals added
- bug fixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir