Smashing Four Mod Apk v İndir

2.1.60
Arenaya gir ve dünyanın her bölgesinden oyunculara karşı 1v1 gerçek-zamanlı savaşlara ve sert kapışmalara hazır ol! Her çarpışmanın önemli olduğu bu kart-toplanan PvP çoklu oyunculu strateji oyununda, benzersiz bir oyun tecrübesi ve bilardo fiziği ile ilgili orijinal bir deneyim yaşayın! 1v1 savaşları kazanın, kupaları kazanın, ödüller ve kartlar toplayın, kahramanlarınızın arenayı baş aşağı edecek ve düşmanınızı parçalara ayıracak güçlü yeteneklerini açın. Smash hayranları, yine harika bir mobil oyun olan Smashing Four apk'yı artık oynayabilecekler. Fantastik Arena'ya girin ve dünyanın her yerinden oyuncularla yoğun oyun içi savaşlara hazırlanın. Gerçekçi oyun içi fizik ve eğlenceli oynanış sayesinde çarpıcı kahramanlarınızı düşmanlara kolayca gönderebilirsiniz. Rakipleri etkili bir şekilde alt etmek için benzersiz havuz fiziğinden yararlanın. Harika kahramanlara arenalarda rahatça rehberlik ederken, savaşlar kazanacak, kupalar kazanacak, ödüller ve kartlar toplayacak ve harika strateji oyununun tadını çıkaracaksınız. Çeşitli oyun seviyelerinin keyfini çıkarın veya dünyanın her yerinden çevrimiçi oyunculara karşı yarışın. Tüm bunlar, oyuncuların heyecan verici oyundan en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayacaktır.
APK indir
4.2/5 Oylar: 278,180
Geliştirici
Geewa
Güncellendi
14 Eylül 2021
Boyut
146M
Sürüm
2.1.60
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Smash hayranları, yine harika bir mobil oyun olan Smashing Four apk‘yı artık oynayabilecekler. Fantastik Arena’ya girin ve dünyanın her yerinden oyuncularla yoğun oyun içi savaşlara hazırlanın. Gerçekçi oyun içi fizik ve eğlenceli oynanış sayesinde çarpıcı kahramanlarınızı düşmanlara kolayca gönderebilirsiniz.

Rakipleri etkili bir şekilde alt etmek için benzersiz havuz fiziğinden yararlanın. Harika kahramanlara arenalarda rahatça rehberlik ederken, savaşlar kazanacak, kupalar kazanacak, ödüller ve kartlar toplayacak ve harika strateji oyununun tadını çıkaracaksınız. Çeşitli oyun seviyelerinin keyfini çıkarın veya dünyanın her yerinden çevrimiçi oyunculara karşı yarışın. Tüm bunlar, oyuncuların heyecan verici oyundan en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayacaktır.

Derinlemesine incelememizle, Geewa’nın bu harika mobil oyunu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Smashing Four Mod Apk Hakkında

Smashing Four, Android oyuncularının çeşitli bağımlılık yaratan ve heyecan verici savaşlarda destansı kahramanlarıyla kötü düşmanlarla savaşabilecekleri klasik bir strateji oyunudur. Kahramanlarınızı farklı yönlere sürükleyip bırakarak absürt derecede zor bir oyunda savaşın. Bu harika mobil maceralarda düşmanlarla karşılaşacak ve kendinizi geliştireceksiniz.

Çeşitli oyun içi seviyeleri oynayın ve çeşitli eğlenceli maçlara katılın. İnanılmaz yeteneklere sahip yeni kahramanların kilidini açın ve onları rakiplerinizi etkili bir şekilde yenmek için kullanın. İnanılmaz kahramanları ve karakterleri birleştirerek nihai horozu yaratın. En önemlisi, oyuncular hazır olduğunda, heyecan verici çevrimiçi oyun modları, heyecan verici gerçek zamanlı eşleşmelerde gerçek oyuncularla eğlenmelerini sağlayacak.

Oyunun Özellikleri

Aşağıda yazdıklarımız oyunun heyecan verici özelliklerinin tümünü içerir

Basit ve sezgisel dokunmatik kontroller

Yeni başlayanlar için, basit ve sezgisel dokunmatik kontrolleri sayesinde, Android oyunları heyecan verici Smashing Four oyununun keyfini çıkarabilecek ve ilginç bir müthiş aksiyon oyunu oynayabilecekler. Ezilmiş kahramanlarınıza nişan alın, onları ters yöne çekin ve kahramanı istediğiniz yöne etkili bir şekilde ateşlemek için harika atışlarınızı yapın.

Eşsiz unsurlarla heyecan verici parçalı savaşlar

İlgilenenler artık Smashing Four’un mevcut oynanışından faydalanabilir ve inanılmaz özelliklerinin keyfini çıkarabilir. Heyecan verici PvP oynanışı, gerçek zamanlı savaşlar, sıra tabanlı maçlar ve benzersiz bir kart toplama stratejisi mevcut. Tüm bunlar, Smashing Four’dan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak.

Dünyanın her yerinden oyuncularla yarışın

Dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarışabileceğiniz Smashing Four’da heyecan verici çevrimiçi maçlara katılın. Çeşitli zorlu arenalarda rakiplerinizle düello yapın, özel ödüller için savaşlar kazanın ve çeşitli heyecan verici arena savaşlarında rakiplerinizi ezin. Oyun içi zorluklarınızı tamamlayın ve yetenekli rakiplere karşı daha da heyecan verici savaşlar için sıraya katılın.

Harika yeteneklere sahip ilginç kahramanlar

Oyunda, oyun içi savaşlarından daha fazla keyif almalarını sağlamak için kullanabileceğiniz benzersiz yeteneklere sahip çeşitli kahramanlar olacak. Her biri kendi yetenek ve özelliklerine sahip istediğiniz kadar kahraman kartı toplayın. Her şeyi Smashing Four’da hazırlayın ve yeni gelenlere dikkat edin.

Smashing Four Apk Oyun İndir Club

Arenaya gir ve dünyanın her bölgesinden oyunculara karşı 1v1 gerçek-zamanlı savaşlara ve sert kapışmalara hazır ol! Her çarpışmanın önemli olduğu bu kart-toplanan PvP çoklu oyunculu strateji oyununda, benzersiz bir oyun tecrübesi ve bilardo fiziği ile ilgili orijinal bir deneyim yaşayın! 1v1 savaşları kazanın, kupaları kazanın, ödüller ve kartlar toplayın, kahramanlarınızın arenayı baş aşağı edecek ve düşmanınızı parçalara ayıracak güçlü yeteneklerini açın.

Smashing Four Apk hile

Bir klana katıl, diğer Çarpıcılarla tanış ve sıralamanın en yukarlarına giden yolda birbirini destekle. Birlikte Çarpıcı Dörtlü dünyasına hükmet!
1v1 PvP de yeteneklerini kanıtla! Farklı arenalarda stratejini sergile! Zafere giden yolu parçala!

ÇARPICI bir zaman geçir!

OYUN ÖZELLİKLERİ

1v1 PvP, gerçek-zamanlı, sıra-tabanlı, kart-toplanan strateji
İlgi çekici arenalarda dünyanın her yerinden gelen oyuncularla kapış.
Küre ve altın kazanmak için multiplayer savaşları kazan
Yeni kahramanları açmak için kartları topla & çarpıcı yeteneklerini sergilemek için onları yükselt
Zorlayıcı ortamlarda 8+ oyun-değiştiren Arenada PvP savaşları tecrübe et.
Rakiplerinizi arenada parçalayın ve üst sıralara yükselmek için savaşın
Mücadelelerde değerinizi kanıtlayın ve özel ödüller kazanın
Tümçarpıcı kahramanları kullanmaya başla & yeni gelenlere hazırlan
Kendi Klanını kur veya mevcut birine katıl
Kartları, muhabbeti paylaş ve dost kapışmalarında arkadaşların ve takımdaşlarına meydan oku

En yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip et…
Reddit -> https://www.reddit.com/r/SmashingFour/
Facebook fan sayfası -> https://www.facebook.com/SmashingFour/

Çarpıcı Dörtlünün gelişimi ile ilgili son haberleri ilk öğrenen siz olun
PvP deneyiminizi geliştirmek için en son güncellemeler, hata düzeltmeleri ve denge değişiklikleri hakkında ayrıntılı bilgi edinin.
Stratejileri tartışınve arenadaki düşmanlarınızı yenmek için daha deneyimli oyunculardan bazı ipuçları & püf noktaları edinin.
Düşüncelerinizi ve önerilerinizi Çarpıcı Dörtlü takımıyla paylaşın & bir cevap alın
Fikirlerinizi ve deneyimlerinizi diğer oyuncularla tartışmanın tadını çıkarın
Stratejiye, kahramanların özelliklerine, PvP ipuçlarına ve püf noktalarına ve ayrıca hayran sanatına odaklanmış harika oyun videoları gibi birçok oyuncu içeriği ile eğlenin
Yeni arkadaşlar, klanlar bul ve diğer oyuncularla sosyalleş

Bir ağ bağlantısı gereklidir.

Smashing Four  v2.1.60 Sürümü

Çarpıcı Dörtlü oynaması ücretsiz bir oyundur ve bu yüzden çarpıcı çoklu oyunun tadını tam anlamıyla çıkarmanız için para harcamanıza gerek kalmaz. Ancak, oyun para birimini veya özel teklifleri gerçek para ile app-içi satın alabilmeniz mümkündür. Oyun para birimi daha hızlı ilerlemenizi sağlayan Altın, Kahraman kartı veya Küreleri satın almanızı sağlar. Bu savaşlardan galibiyetle ayrılmanızı garantilemez. ‘Kazanmak için öde’ mekaniğini desteklemiyoruz.

Görüntüler

Yenilikler

- Yeni Çevrimiçi Gösterge ile Klanında kimlerin çevrimiçi olduğunu gör!
- İki masa slotu daha eklendi! Artık favorilerinden 5 tanesini kaydedebilirsin!
- Yeni Emojiler ile oyun içinde kendini daha farklı şekillerde ifade et!
- Yepyeni bir Kahraman geliyor!
- Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler