Smash Colors 3D Apk – Mod 1.0.19 İndir (Tüm Müziklerin Kilidini Açık)

Buradan İndir
4.2/5 Oylar: 327,371
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Smash Colors 3D Apk Android cihazlar için Son Sürüm dosyasını indir ve mobil cihazınızda oynayın. Bu en iyi müzik ritmi oyunudur ve kullanıcılarına bir çok özellik sunar. Tüm müziklerin kilidi açılmış şekilde oynayın.

Popüler oyun Smash Colors 3D mod apk kullanıcılar arasında popüler olmaya başladı. Biz de sizler için 2022 yılına özel  Smash Colors 3D apk download uygulamasına ait en son sürüm dosyasını indir ile bu eğlenceli oyunun heyecanını yaşamaya başlayın. Android ve iOS platformlarında da oynanan bu oyunu apk dosyasını hileli pc com üzerinden ücretsiz olarak indir. 

Smash Colors 3D Apk
Smash Colors 3D Apk

Smash Colors 3D Hakkında

Mobil cihazınızda müzik oyunları oynamayı sever misiniz? Smash Colors 3D , Badsnowball Limited tarafından geliştirilen bir müzik oyundur. Smash Colors 3D downlaod, Google Play Store’daki popüler oyunlardan biridir. Dünyanın dört bir yanındaki oyunculardan 5 milyondan fazla yükleme elde etti.

Oyun ile ilgili en sevdiğim bir şey, oynanmasının kolay olmasıdır. Tek yapmanız gereken ekran üzerinde parmaklarınızı sürükleyip hareket ettirmek olacak. Amacımız hızınızı koruyarak ve ritmi koruyarak renkli çemberleri parçalamaktır. Oyun ilerledikçe zorlaşıyor ama bu sizi oyuna bağımlı hale getirecek.

Bu oyun ile hem müzik dinlemek hem de eğlenmek istiyorsanız Smash Colors 3D apk uygulamasını hiç düşünmeden indirin.

Smash Colors 3D mod apk

Smash Colors 3D Apk download uygulamasını indirmeniz için bir kaç neden:

Nasıl Oynanır?

  • Farklı döngüler var ve bu çemberleri topla çarpmanız gerekiyor.
  • Farklı renklerden kaçınmak önemlidir.
  • Tüm hedefinizi vurun ve hiçbir daireyi kaçırmayın
  • Oyunda bağımlılık yapan zorlukları tamamlarken ritimle oynayın
  • Arkadaşlarınızı etkilemek için mükemmel kombinasyonlarınızı kullanın

Oyundaki amacımız karşınıza çıkan dairelerden geçmelisiniz. Ancak farklı renklerde dairelere çarpmamalısınız. Aksi takdirde oyun biter ve topun yok olur. 

Smash Colors 3D Apk müzik severler için bir oyundur. Mobil cihazınıza hemen indirin. Sunduğu güzel renklerin ve süper havalı müziklerin keyfini çıkarmak için şimdi Smash Colors 3D apk uygulamasını indirin.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir