slither.io Apk [Büyüme Hilesi- Ölümsüzlük]

Varies with device
Kim büyüyüp dünyanın en büyük solucanı olacak? Slither.io, yoluna çıkan tüm renkli topları tüketmeye çalışan dev bir solucanı kontrol ettiğiniz çevrimiçi bir oyundur. Mümkün olduğu kadar çok top tüketmek kolay olmayacak. Aynı amaç için diğer solucanlarla rekabet ettiğinizi unutmayın.
APK indir
4.1/5 Oylar: 6,585,127
Geliştirici
Lowtech Studios
Güncellendi
December 20, 2019
Boyut
Varies with device
Sürüm
Varies with device
Gereksinimler
2.3 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kim büyüyüp dünyanın en büyük solucanı olacak?

Slither.io, yoluna çıkan tüm renkli topları tüketmeye çalışan dev bir solucanı kontrol ettiğiniz çevrimiçi bir oyundur. Mümkün olduğu kadar çok top tüketmek kolay olmayacak. Aynı amaç için diğer solucanlarla rekabet ettiğinizi unutmayın.

Slither.io‘nun oynanışı ve fikri, Agar.io ve aynı türdeki diğer oyunlara son derece benzer, ancak önemli bir ayrım var. Rakiplerinizden veya bedeninizden bağımsız olarak slither.io’da her zaman rakiplerinizi yenme şansınız olacak. Tek yapman gereken diğer solucanın vücudunu kendi solucanınla temasa zorlamak.

slither.io Apk [Büyüme Hilesi]

Bir solucan yenildiğinde, diğer solucanlar büyümek için onu tüketirler. Bu yüzden daha büyük solucanların yenilmesini beklerken onları takip etmek akıllıca bir taktiktir. Bu şekilde tüketebilir ve kilo alabilirsiniz. Doğru, tıpkı bir akbaba gibi!

Slither.io, mükemmel bir fikir ama önemli teknik zorluklara sahip bir oyundur. Oyun, bir film müziği olmaması nedeniyle esasen sessizdir. Ek olarak, kontroller optimal olmaktan uzaktır.

slither.io Apk İndir ve Oyna

Kim büyüyüp dünyanın en büyük solucanı olacak? Bu muhteşem heyecan verici online oyun olan slither.io apk dosyalarına Google Play ya da sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayarak indir.

Görüntüler

Yenilikler

Added cosmetic support

Improved gameplay speed