slither.io Apk [Büyüme Hilesi- Ölümsüzlük]

Varies with device

Kim büyüyüp dünyanın en büyük solucanı olacak? Slither.io, yoluna çıkan tüm renkli topları tüketmeye çalışan dev bir solucanı kontrol ettiğiniz çevrimiçi bir oyundur. Mümkün olduğu kadar çok top tüketmek kolay olmayacak. Aynı amaç için diğer solucanlarla rekabet ettiğinizi unutmayın.
Download APK
4.1/5 Votes: 6,585,122
Developer
Lowtech Studios
Updated
December 20, 2019
Size
Varies with device
Version
Varies with device
Requirements
2.3 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Kim büyüyüp dünyanın en büyük solucanı olacak?

Slither.io, yoluna çıkan tüm renkli topları tüketmeye çalışan dev bir solucanı kontrol ettiğiniz çevrimiçi bir oyundur. Mümkün olduğu kadar çok top tüketmek kolay olmayacak. Aynı amaç için diğer solucanlarla rekabet ettiğinizi unutmayın.

Slither.io‘nun oynanışı ve fikri, Agar.io ve aynı türdeki diğer oyunlara son derece benzer, ancak önemli bir ayrım var. Rakiplerinizden veya bedeninizden bağımsız olarak slither.io’da her zaman rakiplerinizi yenme şansınız olacak. Tek yapman gereken diğer solucanın vücudunu kendi solucanınla temasa zorlamak.

slither.io Apk [Büyüme Hilesi]

Bir solucan yenildiğinde, diğer solucanlar büyümek için onu tüketirler. Bu yüzden daha büyük solucanların yenilmesini beklerken onları takip etmek akıllıca bir taktiktir. Bu şekilde tüketebilir ve kilo alabilirsiniz. Doğru, tıpkı bir akbaba gibi!

Slither.io, mükemmel bir fikir ama önemli teknik zorluklara sahip bir oyundur. Oyun, bir film müziği olmaması nedeniyle esasen sessizdir. Ek olarak, kontroller optimal olmaktan uzaktır.

slither.io Apk İndir ve Oyna

Kim büyüyüp dünyanın en büyük solucanı olacak? Bu muhteşem heyecan verici online oyun olan slither.io apk dosyalarına Google Play ya da sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayarak indir.

Images

What's new

Added cosmetic support

Improved gameplay speed

Comments closed.