Skullgirls Apk İndir: Fighting RPG

4.10.0
Skullgirls, yayıncı Autumn Games, LLC'nin en yeni rol yapma oyunudur. Oyunda ekrandaki tüm düşmanlara karşı savaşma görevi ile güçlü karakterler olacaksınız. Oyuncular tehlikeli görevleri keşfetmekte özgür olacaklar, bu da birçok tehlikeyle yüzleşmeniz gerektiği anlamına geliyor. Kritik durumlarda hayatta kalmak için kontrolünüzü gösterin. Skullgirls artık Google Play ve App Store'da mevcut ve oyuncuların oyunu kolayca indirip deneyimlemelerini sağlıyor.
APK indir
4.6/5 Oylar: 283,143
Geliştirici
Autumn Games LLC
Güncellendi
December 4, 2021
Boyut
92M
Sürüm
4.10.0
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ringde en güçlü olmak için sırayla her düşmanı yenmek zorunda kalacağınız Skullgirls apk ile şiddetli arenaya hoş geldiniz. Bu oyunun çalışma şekli, çocukluğunuzda deneyimlediğiniz dövüş oyunlarına benziyor.

Blackmoor 2 APK [Kilitli Karakterler] İndir yazımızı mutlaka okuyun.

Skullgirls hakkında

Skullgirls – Etkileyici dövüş oyununa sahip tipik Gacha oyunu

Skullgirls Apk
Skullgirls Apk

Skullgirls, yayıncı Autumn Games, LLC’nin en yeni rol yapma oyunudur. Oyunda ekrandaki tüm düşmanlara karşı savaşma görevi ile güçlü karakterler olacaksınız. Oyuncular tehlikeli görevleri keşfetmekte özgür olacaklar, bu da birçok tehlikeyle yüzleşmeniz gerektiği anlamına geliyor. Kritik durumlarda hayatta kalmak için kontrolünüzü gösterin. Skullgirls artık Google Play ve App Store’da mevcut ve oyuncuların oyunu kolayca indirip deneyimlemelerini sağlıyor.

Kötü adam ol

Diğer oyunlar dürüst insanların görüntülerini kullanmaya odaklanırsa, Skullgirls tam tersidir. Bu oyundaki karakterler güçlü kötü adamlardır. Dünyanın her yerinden geliyorlar ve önlerine çıkan her şeyi yok etmeye hazırlar. Hükümetin yanlış anlamalarına katılmadığınız için, hükümeti devirmek ve halka adaleti getirmek için birlikte çalışan bir kahramanlar ekibi oluşturmalısınız. Oyunun kurgusunun titizlikle oluşturulduğu ve oyun deneyimi boyunca oyuncular için sorunsuz bir his yarattığı söylenebilir.

Temel bir eğitim kursu alın

Oyuna başlamadan önce, oyunun temel işlemlerini tanımanız için bir eğitim kursu verilecektir. Oyuncu verilen talimatları izlemeli ve tüm düşmanları yok etmek için becerilerini mantıklı bir şekilde kullanmalıdır. Daha önce böyle bir rol yapma oyunu yaşadıysanız, Skullgirls’te ustalaşmanız uzun sürmez.

Oyundaki kontrol sistemi, karakterin kolayca hareket etmesine yardımcı olmak için ekranın solundaki entegre sanal direksiyon simidine aşinadır. Aynı zamanda karakterin beceri sistemi oyun ekranının sağ tarafında görsel olarak görüntülenir. Oyuncuların oyunu oynarken iki elini de manipüle etmelerini sağlar. Tabii ki, en yüksek miktarda hasarla güzel kombinasyonlar oluşturmak için becerileri bir araya getirmeniz gerekiyor.

Şiddetli savaş alanı

Skullgirls apk sizi tüm düşmanları yok etmeye ve savaşı kazanmaya çalışmak için takım arkadaşlarınızla koordine etmeniz gereken son derece şiddetli savaş alanlarına götürecek. Bunu yapmak için oyuncuların hızlı bir şekilde yenilmek istemiyorlarsa her durumda uygun taktikleri bulmaları gerekir. Her görevin sonunda Güçlü Patronlar görünecek, hızlı hareket edecek ve onları yenmek için karakterin gücünden en iyi şekilde yararlanacak. Tüm savaşları kazanmak size hak ettiğiniz ödülleri verecektir. Tecrübe puanları, madeni paralar, elmaslar ve daha fazlası olabilir.

En iyi kadroyu oluşturun

Skullgirls, ekibiniz için doğru karakterleri hızlı bir şekilde seçmenize olanak tanıyan çeşitli beceri sistemlerine sahip birçok kahraman getiriyor. Ayrıca yayıncı, bir sonraki güncellemeyle daha fazla karakter getirmeyi vaat ediyor. Güçlü karakterlere sahip olmanın yanı sıra, güçlerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmak için karakterin beceri sistemini yükseltmeniz gerekir. Temel olarak, oyuncuların Skullgirls’te istediklerini elde etmek için oyunu uzun süre deneyimlemeleri gerekiyor. Ayrıca, oyundaki karakterler de seviye atlayabiliyor, bu nedenle bir sonraki savaşta daha güçlü olmak için istatistikleri zamanla kademeli olarak artacak.

Güzel grafikler

Skullgirls grafiklerinin öne çıkan özelliği, 2D gelişmiş grafiklere sahip olmasıdır. Bu, oyuncuların son derece güzel ve canlı maçların keyfini çıkarmasına yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, yumuşak geçişler, oyuncuların savaşı tamamen yeni bir şekilde hissetmelerini sağlar. Ayrıca oyundaki detaylar görseller açısından çok dikkatli bir şekilde yatırılmış, bu sayede her karakterin her hareketinde benzersiz bir özellik yaratılmış. Bu nedenle, istikrarlı bir oyun deneyimi için, oyunun gereksinimlerini karşılayabilmek için yalnızca bir cihazı yeterli konfigürasyonla donatmanız gerekir.

Skullgirls nasıl kurulur

Adım 1: hilelipc.com’dan Skullgirls apk sürümünü indirin.

Adım 2: Yükle’ye dokunun.

Adım 3: Kurulum tamamlandıktan sonra oyunun simgesi ana ekranda görünecektir.

Adım 4: Son olarak, deneyimi hemen başlatmak için “Skullgirls” simgesine dokunmanız yeterlidir.

Android için Skullgirls MOD APK İndir

Piyasadaki rol yapma ürünleriyle karşılaştırıldığında, Skullgirls apk mükemmel görüntü kalitesinin yanı sıra gerçekten yeni bir oyun tarzı sunuyor. Oyuna gelirken oyunun beraberinde getirdiği zorlu görevler sayesinde son derece ilginç dövüş anlarının tadını çıkaracaksınız. Bu oyunda yetenekli bir komutan olmaya hazır mısın? O halde oyunu hemen indirin ve oynayın.

Özellikler MOD:

  • Beceri CD’si yok

Görüntüler

Yenilikler

4.10 Update Notes - HOLIDAY EVENTS AND GIFTS - Enjoy free Gifts and special events throughout the Holidays! - NEW FIGHTERS - Be the first to experience Fukua - Dream Demon, Cerebella - Blitz & Glamour, & Robo-Fortune - Vector Protector! - FIGHTER UPGRADES - By popular demand, 11 Fighters have been buffed! - TRIBUTES - Use Skill Points to purchase Fighters and Moves in the Cabinet of Curiosities! For the full lowdown, check out the update notes on our forums! skullgirlsmobile.com/updates

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir