Six Guns Apk Mod v2.9.9a Sınırsız Para Hileli Mod İndir

2.9.7a
Six Guns apk , iyi bir tablette veya üst düzey bir telefonda oynanan, Android için harika bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Six Guns Apk Mod v2.9.9a Sınırsız Para Hileli Mod İndir ile ilgili detaylar yazımızın devamında...
APK indir
4.1/5 Oylar: 2,082,087
Geliştirici
Gameloft SE
Güncellendi
18 Ocak 2021
Boyut
26M
Sürüm
2.9.7a
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Six Guns apk , iyi bir tablette veya üst düzey bir telefonda oynanan, Android için harika bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Six Guns Apk Mod v2.9.9a Sınırsız Para Hileli Mod İndir ile ilgili detaylar yazımızın devamında…

Six Guns Apk
Six Guns Apk

Her zaman bir silahşör olmak isteseydin, Six-Guns‘a bakmamak delilik olurdu. Bu birinci şahıs nişancı oyunu inanılmaz derecede ayrıntılı ve oynaması zor, ancak onu indirebilir ve ücretsiz oynayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan güçlü bir cihaz ve bolca zaman. Oyunu ve oynamak için ihtiyaç duyabileceğiniz ekstra verileri indirip yüklemek biraz zaman alır. Yine de işiniz bittiğinde, Six-Guns’ın sunduğu her şeyin tadını çıkarabilirsiniz.

Six guns Hile Apk

six guns hile apk
six guns hile apk

Gameloft SE’nin üzerinde çalıştığı herhangi bir proje, oyuncuyu heyecanlandıracaktır. Asphalt, Modern Combat ve şimdi Six Guns hile APK oyunları bunun kanıtıdır. Bu oyun birinci şahıs nişancıdır ve ana karakter Buck Croshaw’dur. Bu oyunu oynarsanız, sadece bu kovboyun hayatını öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda tarlaları ve çiftlikleri ile barışçıl bir yer olarak bilinen Amerika Birleşik Devletleri’nin Batısını da ziyaret edeceksiniz.

Özetle

Six Guns MOD APK , Android için Play mağazasında popüler bir aksiyon oyunudur. Oyun sizi Vahşi Batı’nın yeni sınır olduğu ve kovboyların ve diğer şeylerin hayatın büyük bir parçası olduğu zamanlara götürüyor. Oyun, AdVenture adlı üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Geçmişte gerçekleşir. Ayrıca hapisten çıkıp Arizona Eyaletine giden buck’ı yakalamaya çalışıyorsunuz. Garip şövalyelerin yaşadığı tepelerde bile onu her yerde ararsanız yardımcı olur. Oyun on milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahip ve Play Store’dan dünya çapında on milyondan fazla kez indirildi. Aksiyon oyunları kategorisinde de ilk sırada yer almaktadır.

Görüntüler

Yenilikler

Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir