Silent Castle APK Sınırsız Para ve Mücevher Hileli Mod 1.3.7 İndir

1.3.6

Korkunç, korku temalı oyunları seviyorsanız Silent Castle MOD APK Sınırsız para ve mücevher son sürümünü indirin. Rakiplerinizin net görüntülerini veren net grafiklere sahiptir. Silent Castle Mod APK Oyununda Soul Keeper'a Karşı Hayatta Kalmaya Çalış! Silent Castle Game Oyununu Ücretsiz Olarak Sitemizden Cihazınıza İndirebilirsiniz!
Yeni
APK indir
4.1/5 Oylar: 80,258
Geliştirici
BEP1C STUDIO
Güncellendi
Aug 10, 2022
Sürüm
1.3.6
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Korkunç, korku temalı oyunları seviyorsanız Silent Castle APK Sınırsız para ve mücevher hileli son sürümünü indirin. Rakiplerinizin net görüntülerini veren net grafiklere sahiptir.

Silent Castle mod APK Oyununda Soul Keeper’a Karşı Hayatta Kalmaya Çalış! Silent Castle Game Oyununu Ücretsiz Olarak Sitemizden Cihazınıza İndirebilirsiniz!

Silent Castle Hakkında

Silent Castle APK

Silent Castle APK, Aliboo Studio’nun korku temalı bir oyunudur. Korkunç sahnelerle dolu bir kaleyi, hayatta kalan ya da azrail olarak keşfetmeniz için size meydan okuyor.

Bir ruh orakçısı, yaşayanların ruhlarını biçmekle görevlendirilmiştir. Bir oyuncu olarak düşmanlarınızı alt etmek için çevikliğinizi ve zekanızı kullanmalısınız. Yakındayken ondan saklanmalısın, çünkü yakalanmak seni yok eder!

Oyun içerisinde kullanıcılara farklı modlar sunulmakla beraber, Soul Keeper rolünü üstlenebilir ya da hayatta kalmak için mücadele edebilirsiniz. Korkunç bir kale içerisinde heyecan dolu bir mücadele sizleri bekliyor!

Bizi Google news üzerinden takip ederek, güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Korkunç ve Heyecanlı Bir Oyun

Bu oyun, sizi koltuğunuzun kenarında tutmak için birkaç atlama korkusuyla tasarlanmıştır. Size oyun tarzınızı seçme şansı sunuyor. Ya bir kurtulan ya da bir ruh meleği olabilirsiniz.

Soul orakçı olarak oynuyorsanız, birincil göreviniz tüm odaları taramak ve yaşayanları yok etmek olacaktır. Amacınıza ulaşmak için acımasız olmanız ve tüm güçleri kullanmanız gerekecek.

Bir kurtulan olarak, ruh orakçısından kaçınmalı ve kaleden kaçmalısınız. Soul orakçısı amansız bir şekilde peşine düştüğü için çok hızlı ve çevik olmalısınız.

Her oyunda farklı stratejiler geliştirebilir ve farklı taktikler uygulayabilirsiniz. Silent Castle Mod APK Unlimited Money ile sınırsız para kullanabilir ve avantaj elde edebilirsiniz.

Silent Castle APK’nın Benzersiz Özellikleri

  • İki Farklı Oyun Modu. Bu oyun, hayatta kalan veya can meleği olarak oynayabileceğiniz için esnektir. Bu özellik, iki benzersiz deneyim yaşamanızı sağlar. Avcı mı yoksa avlanan mı olmak istersin? Seçim senin!
  • Son Derece Gerçekçi Kale. Ölümcül kale, özgünlüğü artırmak için gerçekçi bir şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda devasadır ve keşfedilecek çok sayıda odanız olacaktır. Büyük boyutu, oyunun dinamizmine katkıda bulunur.
  • Emici Film Müziği. Oyun, sizi aksiyona kaptıracak mükemmel bir film müziğine sahiptir. Ayrıca oyunu daha heyecanlı hale getiren ürkütücü ses efektlerine sahiptir.
  • Güçlü Sahne. Başarı oranınızı artıracak güçlü aksesuarlara erişebileceksiniz. Farklı aksesuarlarla farklı görevleri üstleneceksiniz. Bazıları düşmanın savunma hattını aşmanız için size güç verirken, diğerleri tespitten kaçmanıza yardımcı olacaktır.
  • Farklı Karakterler. Oyunda farklı karakterler olarak oynamayı tercih edebilirsiniz. Her karakterin benzersiz bir beceri seti vardır. Bu nedenle, her görev için doğru karakteri dikkatlice seçmelisiniz.
  • MVP Ödüllerini Karşılamak. Oyun, en değerli oyuncu için karşı konulmaz ödüller sunuyor. Yeni sahne ve karakterler satın almak için ödülleri kullanabilirsiniz. Ödüller ayrıca oyunda daha hızlı ilerlemenize yardımcı olacak.
  • Kaleyi Keşfedin ve Ödüller Alın. Kaleyi ilk kez keşfettiğinizde, bir başlangıç ​​giriş bonusu alacaksınız. Bonus, kaleden kaçma çabalarınızda size yardımcı olacaktır. Görevlerinize yardımcı olacak temel öğeleri satın almak için bonusu kullanabilirsiniz.
silent castle mod apk unlimited money

Silent Castle MOD APK İndir

Silent Castle hile APK 2022 size daha iyi oyun özellikleri sunarak oyunu kazanma şansınızı artırır. Onlar içerir:

  • Sessiz Kale MOD APK Sınırsız Para ve Mücevher. Yeni sahne ve karakterler satın almak için parayı kullanabilirsiniz. Taşlar oyunda daha hızlı ilerlemenize yardımcı olacak.
  • Reklamsız. Android için Silent Castle MOD APK herhangi bir reklam içermiyor. Böylece, süper sürükleyici bir oyun deneyimine sahip olacaksınız!
  • Hatalar düzeltildi. Silent Castle MOD APK en son sürümünde hata yoktur. Bu nedenle oyun oynarken herhangi bir aksama yaşamazsınız.

Silent Castle APK Mod oyunu 18 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. 18 yaşından küçük oyuncuların, anne-baba rehberliğinde oyuna katılması önerilmektedir.

Silent Castle APK oyunu, “Aliboo Stüdyo” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan bir korku oyunudur. Mod oyununu sitemizden Android ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

- Fix know bugs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir