Showbox Apk İndir v.5.34

7.0
Showbox APK hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Evet, size harika bir kullanıcı deneyimi sağlayacak kullanışlı bir uygulama. Daha fazlasını öğrenmek için yazının devamını okuyunuz! Merhaba, bugün size ücretsiz film izlemek için harika bir uygulama göstereceğiz. Akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar veya Android işletim sistemine sahip tabletler gibi elektronik cihazlar internete bağlı oldukları sürece uygulamayı kullanabilecekler.  Tüm HD Filmler, mobil cihazınızda ücretsiz olarak izlenebilir. Showbox retrieves list of movies that are currently showing in theaters new releases opening this week or upcoming new movies soon to be in theaters.
APK indir
4.3/5 Oylar: 402
Geliştirici
Appsfy INC
Güncellendi
19 Şubat 2021
Boyut
15M
Sürüm
7.0
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Showbox 5.34 Apk

Showbox APK hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Evet, size harika bir kullanıcı deneyimi sağlayacak kullanışlı bir uygulama. Daha fazlasını öğrenmek için yazının devamını okuyunuz!

Merhaba, bugün size ücretsiz film izlemek için harika bir uygulama göstereceğiz. Akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar veya Android işletim sistemine sahip tabletler gibi elektronik cihazlar internete bağlı oldukları sürece uygulamayı kullanabilecekler.  Tüm HD Filmler, mobil cihazınızda ücretsiz olarak izlenebilir.

Showbox’a Genel Bakış

Showbox, tüm dünyadaki teknoloji meraklısı kullanıcılar arasında en popüler ve güvenilir yazılımdır. Film izlemek ve içerik akışı için idealdir.

Showbox APK, en sevdiğiniz TV şovlarının tümüne sahiptir ve filmler sık ​​sık güncellenir. Showbox’ı indirirseniz, istediğiniz herhangi bir filmi veya TV şovunu hızlı bir şekilde aktarabilir ve indirebilirsiniz.

ShowBox APK nedir?

Bir Android uygulamasıdır. Showbox, filmleri ve TV şovlarını istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde izlemenizi sağlar ve istediğiniz her şeyi arayabilirsiniz.  Showbox APK, ücretsiz bir uygulamadır.

Showbox Uygulamasının Özellikleri

Birçok kullanıcı uygulamayı kullandıktan sonra olumlu geri bildirimler verdi; Sonuç olarak, aşağıdaki faydaları nedeniyle uygulamayı kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz:

 • Showbox’ı yüklemeyi seçtikten sonra, izlemek istediğiniz filmlerle ilgili incelemeleri rahatça kontrol edebilirsiniz.
 • Resmi video galası bu uygulamaya dahildir.
 • Uygulamayı kaydetmek ve kullanmak için herhangi bir ücret ödememelisiniz.
 • Ayrıntılı mürettebat profilini Showbox’ta bulmak kolaydır.
 • Örneğin Showbox’ı MetaCritic, Rotten Tomatoes, IMDB ve TMDB sitelerine bağlayarak, muhtemelen ayrıntılı incelemeler alacaksınız.
 • Uygulama hızlı çalışır.
 • Showbox’tan gelen yorumları sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Showbox’ın Önemi

Showbox, teknolojinin ilerlemesi ile herkesin hafıza kapasitesinin sınırlı olduğu ve yaşlarına göre azaldığı bir dönemde en sevdiğiniz filmleri saklamak için kullanışlı bir seçenek olarak ortaya çıkmıştır.

Yalnızca İnternet bağlantınız varsa ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Şu senaryoyu düşünün: Bir uçak tatbikatındasınız ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Açıkçası, film izlemek zaman geçirmenin en iyi yolu. Ve Showbox uygulaması bunu yapmak için idealdir.

Android için Showbox Nasıl İndirilir

 1. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinde verilen Apk İndir’ e tıklayarak apk dosyasını indirin.
 2. Ardından kurulum için  bilinmeyen kaynaklar seçeneğine izin vererek apk dosyasını kurun.

Showbox APK hakkında not

Showbox’ı ihtiyaçlarınız için kullanmak istiyorsanız aşağıdakileri aklınızda bulundurun:

 • Yalnızca bir telefonda Showbox’ı kullanırken en iyi deneyimi elde edebilirsiniz. Virüs bulaşma riski nedeniyle bilgisayar kullanımı kısıtlanmıştır.
 • Akılda tutulması gereken bir şey, Showbox APK’nin tamamen ücretsiz olduğu ve cihazınızı jailbreak veya rootlamanızı gerektirmemesidir.
 • Yukarıda özetlenen adımları izleyerek tamamen güncelleyebilirsiniz. İndirme tamamlandıktan sonra Showbox, Showbox TV, tabletler, akıllı telefonlar ve daha fazlası gibi Android cihazlara bağlanabilir ve kullanılabilir.

Hangisi Daha İyi: Showbox mu Netflix mi?

Showbox, kendisini mevcut en iyi film akışı uygulaması olarak hızla kabul ettirdi. Şovları ve filmleri çok sık güncelledikleri için, çoğu film akışı hizmetinden çok daha üstündürler. Temelde steroidler üzerinde Netflix, ancak Netflix kadar iyi değil.

İlk bakışta, Showbox çok sayıda geliştirme içeren son güncellemelerinin ardından özellikle iyi gidiyor gibi görünüyor, ancak daha yakından bir inceleme aksini ortaya koyuyor. Showbox APK ücretsiz bir hizmet olsa da Netflix’in buna karşı bir şansı var. Peki, Showbox mı yoksa Netflix mi daha iyi?

Showbox bir zamanlar oyun mağazasında mevcuttu, ancak satıcı, kullanıcıların uygulamayı edinmesini zorlaştırmak için bilinmeyen bir nedenle onu kaldırdı. Ama merak etmeyin, Showbox uygulaması mevcut.

Showbox APK’sını alabileceğiniz bir web sitesine bir bağlantı ekledik. Öte yandan Showbox’ın hemen hemen her platforma kurulumu kolaydır.

Showbox APK ve Netflix’i karşılaştırın ve karşılaştırın. Bunun nedeni Netflix’in herhangi bir güncelleme notu veya web sitesi sağlamamasıdır, bu nedenle her yeni sürüm güncellediğinizde şaşıracaksınız.

Her iki uygulama da daha iyi, ikisi de basit ve kullanımı kolay göründüğü için aralarında seçim yapmayı zorlaştırıyor.

APK Showbox ile ilgili tek sorun tutarsızlığıdır. Dizi ve film hakkında en güncel bilgileri hangi uygulama sağlıyor? Daha önemli uygulama sorusu yoktur. Bunun nedeni nedir?

Program ile Showbox APK düzenli olarak güncellenir, bu nedenle yeni bir programın yayınlanacağı tarih her zaman günceldir. Ve yeni bir filmin sinemalarda gösterime girmesinden sadece birkaç hafta sonra, onun yüksek çözünürlüklü bir versiyonunu görmeyi bekleyebilirsiniz.

Netflix’ten ayda 8 $ Payne Netflix alıyorsunuz, ancak filmler ve şovlar nadiren güncelleniyor. Sevdiğiniz dizilerin yeni sezonunun çıkması için aylarca beklemeniz gerekiyor.

Showbox APK, Netflix’in aksine sizin için her şeyi halleder. Hiç şüphesiz yeni veri tabanlarını yeni programlar ve filmlerle sürekli güncelliyor, bu yüzden şimdi daha fazla düşünüyoruz.

Hangisi daha üstün biliyor musunuz? Bu soruya cevap veremeyeceğimizden korkuyoruz. Bütün bunlar kullanıcının gereksinimlerine ve tercihlerine bağlıdır.

 

Görüntüler

Yenilikler

Showbox retrieves list of movies that are currently showing in theaters new releases opening this week or upcoming new movies soon to be in theaters.

Showbox movies free movies app that will serve as your movies free app where you’ll easily watch movies anywhere like MovieBox and Show Box apps.

Easily search and find the best hidden movies and TV show, using our free movies and tv shows app, you are able to find a lot of shows that you do not know about.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir