Shadow Fight 3 Apk Hile – Para Hileli

1.20.3

Shadow Fight 3 Apk hileli apk ile sizlere shadow fight 3 oyununda hile sunuyoruz. Shadow Fight 3 Hile dosyasını sitemiz üzerinden indirin. telefonunuza kurarak hilenin tadını çıkarabilirsiniz.
Apk İndir
5.0/5 Oylar: 2
Geliştirici
NEKKI
Sürüm
1.20.3
Actualización
March 13, 2020
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
108M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Shadow Fight 3 Apk hileli apk ile sizlere shadow fight 3 oyununda hile sunuyoruz. Shadow Fight 3 Hile dosyasını sitemiz üzerinden indirin. telefonunuza kurarak hilenin tadını çıkarabilirsiniz.

Shadow Fight 3 Hile Apk

Maceranıza sürekli savaş ve heyecan verici aksiyon dünyasında başlayın!

EYLEM İÇİN HAZIR OLUN
Dünya epik bir savaşın eşiğinde. Üç klanın güçlü kahramanları gölge enerjisi için savaşıyor ve bu savaşı bitirmek için bir maceraya atılıyorsunuz. Askeri bir kabile, Lejyon, tehlikeli enerjiyi yok etmek ister. Hanedan halkı onu kar ve zanaat için kullanmak istiyor. Ve gizemli Haberciler, gölge gücünün en karanlık sırlarını inceler. Eylemleriniz onların kaderini değiştirecek. Hangi tarafa katılacaksın?

DESTANSI BİR KAHRAMAN YARATIN
Görünüşünü ve dövüş silahını seç. Yolculuğunuzda tonlarca farklı silah ve zırh toplayın. Benzersiz setler toplayarak özel yeteneklerin kilidini açın. Fraksiyonunuzu seçerek hikayeyi etkileyin.

Shadow Fight 3 Hile

ULTIMATE BATTLE İLE MÜCADELE
Nihai düşmanınızla tanışmak için sıradışı yerler ve hikayelerle dolu büyük bir dünya haritasında seyahat edin. Güçlü patronları yenin ve yol boyunca 3 farklı dövüş stilini öğrenin. Kendi benzersiz saldırı tarzınızı oluşturmak için bunları birleştirin – zorlu bir ninja veya güçlü bir şövalye gibi savaşabilirsiniz. Savaşın gidişatını değiştirebilecek güçlü ve muhteşem vuruşlar gerçekleştirmek için gölge enerjisinde ustalaşın.

BECERİNİZİ GÖSTERİN
Shadow Fight 3 ile ana yolculuk bittiğinde bile eylem devam ediyor. Özel ödüllerle düzenli tematik oyun içi etkinliklerde savaşın. AI tarafından kontrol edilen diğer oyuncuların kahramanlarıyla savaşarak düellolar kazanın. Bölgenizin İLK-100 liderlik tablosunda yer almak için en güçlülerle dövüşün!

Video

Mod Özellikleri

  • Reklamsız
  • Sınırsız Para
  • Vip Açık
  • Hileli Mod

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.