Shadow Fight 2 Mod APK (Level Max)

2.15.0
Shadow Fight 2 Mod apk İndir – Android için sınırsız her şey ve maksimum seviye 52! Shadow Fight 2 level max, herkes için gerçekten sürükleyici bir dövüş oyunudur. Shadow Fight 2 apk, Google Play Store'da yüz milyondan fazla yüklemesi olan bir NEKKI ürünüdür! Bu, dünyayı bir fırtınada büyüleyen başarılı ilk oyunun devamı! Bunu bu kadar benzersiz yapan şey, tüm karakterlerin sadece gölgeler olmasıdır. Yine de oyun, inanılmaz hareketler gerçekleştirmenize izin veren gerçekçi ve karmaşık fizik ve grafikler içeriyor. Bunun dışında, kilidini açmak için birçok silah var!
APK indir
4.6/5 Oylar: 14,567,456
Geliştirici
Nekki - Action and Fighting Games
Güncellendi
8 Eylül 2021
Boyut
142M
Sürüm
2.15.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Gölgeler ve epik dövüş sahneleri içeren yepyeni bir dövüş oyunu yaşamak istiyorsanız, Shadow Fight 2 Mod apk İndir – Android için sınırsız her şey ve maksimum seviye 52!

Dövüş oyunları özellikle mobil oyun alanında popülerdir. Destansı, hızlı ve cep telefonları için gerçekten uygunlar. Bu nedenlerden dolayı, var olan birçok mobil dövüş oyunu var. Bu türün hayranıysanız, bunu gerçekten seveceksiniz!

Shadow Fight 2 apk, Google Play Store’da yüz milyondan fazla yüklemesi olan bir NEKKI ürünüdür! Bu, dünyayı bir fırtınada büyüleyen başarılı ilk oyunun devamı! Bunu bu kadar benzersiz yapan şey, tüm karakterlerin sadece gölgeler olmasıdır. Yine de oyun, inanılmaz hareketler gerçekleştirmenize izin veren gerçekçi ve karmaşık fizik ve grafikler içeriyor. Bunun dışında, kilidini açmak için birçok silah var!

Shadow Fight 2 Hakkında

Mobil pazar her boyutta dövüş oyunlarıyla dolu. Sadece küçük bir kısımda savaşmayı içerenler var ve bu yöne çok fazla odaklanan başkaları da var. Ancak oyun türü ne olursa olsun, dövüş oyunlarının oynaması en zevkli oyunlar arasında olduğu konusunda hemfikiriz!

Günümüzün en ünlü dövüş oyunlarından biri Shadow Fight 2 uygulamasıdır. Bu, yok edilecek tonlarca düşman, toplanacak silahlar ve ustalaşmak için hamleler ile şu anda en sürükleyici dövüş oyunlarından biri! Karakter olarak yalnızca gölgelere sahip olmanıza rağmen, geliştiriciler aksiyon sahnelerini mümkün olan en tatmin edici şekilde sunmak için harika bir iş çıkardılar! Burada, sadece karakterleri değil, dövüş yönünü gerçekten takdir edeceksiniz.

Shadow Fight 2’nin Özellikleri

Shadow Fight 2, birbirine karşı savaşmak için gölgeleri karakter olarak kullanan benzersiz bir oyundur! Yeni toprakları fethedin, birçok rakiple savaşın ve silahları toplayın! İşte özellikleri:

Hikaye – Dövüş sanatları dünya çapında popülerdir. Hemen hemen herkes bunu tanır ve birçok mobil oyuna dahil edilmiştir. Her şeyin harika görünmesini ve inanılmaz hissetmesini sağlar. Bugüne kadarki en başarılı serilerden biri Shadow Fight 2. Bu bölümde, farklı dünyalarda daha güçlü karakterlerle savaşacaksınız! Zorluğu giderek artan, fethedilecek özellikle 6 dünya var! Burada ne kadar çok maç kazanırsanız o kadar çok ödül alırsınız. Ama yine de rakiplerinizi küçümsemeyin, onlar kendi başlarına ustalar!

Epik silahlar – Bu oyunun hayranlarını çılgına çeviren bir diğer özellik de silahlar! Burada yarasa, asa, bıçaklar, bıçaklar, rahibe mandrenleri ve daha pek çok şey arasından seçim yapabileceğiniz tonlarca şey var! Her silah benzersizdir ve kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır. Satın alabildiğiniz sürece istediğiniz silahı kullanmakta özgürsünüz. Tabii ki, silah ne kadar güçlüyse, rakipleri yenmek o kadar kolay olur! Ayrıca silahınızın istatistiklerini daha da ölümcül hale getirmek için yükseltebilirsiniz!

Akıllı grafikler – Bunu vasat dövüş oyunlarından gerçekten ayıran şey gerçekçi fizik ve grafiklerdir! Oyun, gösterişli karakterlerden ziyade dövüşe daha fazla odaklanmanızı sağlıyor. Burada, geliştiricilerin bunu heyecan verici hale getirmek için yaptıkları işi gerçekten takdir edeceksiniz. İnanılmaz kombinasyonlar yapın, kılıçları kuşanın ve düşmanınızı şık bir şekilde etkisiz hale getirin!

Sürükleyici kontroller – Burada kontroller oldukça kolaydır. Solda hareket pedi ve sağda diğer kontroller var. Yumruk atabilir, tekme atabilir, zıplayabilir, shuriken fırlatabilir ve sihirli saldırılar gerçekleştirebilirsiniz!

Multiplayer – Buradaki bir başka harika özellik de dünya çapında gerçek oyunculara karşı savaşma yeteneğidir! Burada, ödülleri elde etmek için benzer sıralamadaki rakiplerle karşılaşacaksınız! Nihai gölge olarak değerinizi kanıtlarken skor tablolarında tırmanın.

Shadow Fight 2 Mod Apk Sınırsız Her Şey Ve Maksimum Seviye (Level Max) 52

Shadow Fight 2 level max, herkes için gerçekten sürükleyici bir dövüş oyunudur! Tüm silahların ve aşamaların kilidini açmak için ücretsiz olarak indir.

 
Shadow Fight 2 Mod APK

Görüntüler

Yenilikler

*Yeni yaz etkinliği: Yaz sona eriyor ama güneş hala gökyüzünde! Sıcak hava dalgasının bir adı var ve dünyayı ateşiyle kavurmak istiyor. Cesur savaşçı, haşlanmış bir çöle dönüşmeden önce dünyayı kurtarmak sana kalmış görünüyor! *Etkinlik baskınını kazanarak özel paraları elde et ve eşsiz eşya koleksiyonu yap! *Geliştirilmiş koruma *Hata düzeltmeleri *Optimizasyon