Shadow Fight 2 Hileli Apk Versiyon İndir

2.11.1

Shadow Fight 2; oyuncuların, yolundaki bütün düşmanlarını yenmek için birçok tabanca kuşanmış bir gölge savaşçısını kontrol ettiği 2 Boyutlu bir savaş oyunudur.
Download APK
4.6/5 Votes: 14,099,717
Developer
Nekki - Action and Fighting Games
Updated
April 5, 2021
Size
141M
Version
2.11.1
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Shadow Fight 2; oyuncuların, yolundaki bütün düşmanlarını yenmek için birçok tabanca kuşanmış bir gölge savaşçısını kontrol ettiği 2 Boyutlu bir savaş oyunudur.

Shadow Fight 2 MOD APK (Sınırsız Para), resmi oyunun ince ayarlanmış ve geliştirilmiş bir sürümüdür. Bu sürümde, her oyunun sonunda çok paranız olacak ve ürünün fiyatı 1’dir, böylece kolayca satın alabilirsiniz!

Shadow Fight 2 Hakında

Shadow Fight serisinin en popüler oyunu olarak da bilinen Shadow Fight 2, Nekki tarafından geliştirilen bir dövüş oyunudur. APKMODY’nin ilk günlerinde bile, bu size ilk önce göstermek istediğim en iyi oyunlardan biri.

Shadow Fight 2 maceranız süresince her birinin ayrı görünüşü, figürü ve davranışı olan her çeşit düşmanla yüzleşeceksiniz. Sizi devamlı öldürmek isteyen ve sizden hata yapmanızı bekleyen oldukça agresif rakiplerle karşılaşacaksınız.

Düşmanlarınıza ancak tekmelerinizi ve yumruklarınızı kullanarak silahsız bir şekilde saldırabileceğiniz şeklinde, düzinelerce değişik tabanca ve büyü kullanabilirsiniz. Kılıçlar, baltalar, sopalar ve ateş büyüleri… Her şey kazanmak için.

Shadow Fight 2’nin harp sitemi öteki 2 Boyutlu harp oyunlarının çoğundan fark eder. Kahramanınız Shadow’u kontrol etmek için tüm yönlere hareket etmenizi elde eden bir joystick kullanmak zorundasınız. Buna ek olarak joystickinizin yerine göre saldırı düğmesine bastığınızda farklı hareketler yaparsınız.

Shadow Fight 2 estetik ve karakter animasyonu ve fantastik grafikleriyle 2 Boyutlu bir harp oyunudur. Geniş sayıdaki hasım ve silah sayısı oyuna çok fazla çeşitlilik getirir.

Shadow Fight 2 MOD APK aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Sınırsız Para:

Oyun içi bir nesnenin fiyatı 1’e düşürüldü. Her maçtan sonra tüm parçaları rahatça satın almak için yeterli para alacaksınız.

Sınırsız enerji:

Tasarım gereği 5 enerjiniz var. Her on dakikada bir, bir enerji puanı alacaksınız. Daha fazla elektrik satın almak için değerli taşlar kullanın.

Ayrıca hiç enerji harcamadan oyun oynamak istiyorsanız, bu oyunun ücretli versiyonu olan Special Edition versiyonunu deneyebilirsiniz. SE sürümünde herhangi bir enerji kısıtlaması olmadan oynayabileceksiniz. Bu baskıda özel bölümler de var.

Nasıl kurulur

Standart APK dosyalarını yüklemek kadar kolaydır.

MOD sürümünü kullanıyorsanız ve yükseltmek istiyorsanız normal yükleyin (Oynatma sürecini kaybetmek istemiyorsanız eski sürümü kaldırmayın).

Android için Shadow Fight 2 MOD APK’sını İndirin

Bu oyunun arayüzü ve oynanışı mükemmel bir uyum. Grafikler ve oyun hem oldukça basit. Nintendo Switch, PC, Mac, Android ve iOS desteklediği cihazlar arasında yer alıyor. Shadow Fight 2 bu konuda mükemmel bir iş çıkardı. Shadow Fight 3’ün daha güzel grafiklere sahip olmasına rağmen bu oyunda hala bir yer var.

Images

What's new

* Çok sayıda hata düzeltmesi
* UX ayarlama ve ince ayarlar
* Oyunun yüklenmesi ve optimizasyonunun hızlanması

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *