Sensi Tv Apk Premium 2022 İndir

3.8.1.3.11
Sensi TV tüm aktif kanalları, maç kanallarını, derbileri, exxen'i ve Netflix tarzı projeleri aktif Sensi tv akım kilitli premium ücretsiz indir ve indir. Geleneksel IPTV'lerin aksine, web sitemizde apk modumuzun tam sürümünü sağlayarak şimdiye kadar kapanmamasını sağlıyoruz.
Buradan İndir
4.7/5 Oylar: 6
Geliştirici
sensi tv
Güncellendi
2021-06-07
Boyut
17.2MB
Sürüm
3.8.1.3.11
Gereksinimler
Android 4.1 ve üstü
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sensi TV tüm aktif kanalları, maç kanallarını, derbileri, exxen’i ve Netflix tarzı projeleri aktif Sensi tv akım kilitli premium ücretsiz indir ve indir. Geleneksel IPTV’lerin aksine, web sitemizde apk modumuzun tam sürümünü sağlayarak şimdiye kadar kapanmamasını sağlıyoruz.

Sensi TV Film V3 İndir MOD APK

SENSI TV FİLMİ ÜCRETSİZ APK İNDİR Netflix ve Exxen içeriklerini Sensi Tv’de bulabilirsiniz. Hatta internette yayınlanan ve telif hakkıyla korunan Walking Dead’i bile bulabilirsiniz. Sensi TV’nin bellek alanı düşüktür, bu da daha az yer kapladığı ve her zaman güncel olduğu anlamına gelir. Oynatıcı, çok fazla internet tüketmeden yüksek çözünürlükte açılabilir, bu da türünün en iyi programının özelliklerini listelerken kullanışlıdır.

Sensi TV’ye bilgisayarınızdan erişilebilir, bu nedenle bunu yapmak isteyebilirsiniz. Çözüm basit: BlueStack, gameloop veya ld player tarzı bir emülatör kurun, ardından apk’yı indirin ve hemen tam ekranda HD izleyebiliriz.

sensitv apk
sensitv apk

Sensi TV Film V3 Nasıl Kurulur ?

  • Uygulamanın en son sürümünü web sitemden indirin.
  • Ardından bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin verin.
  • Cihazınızdan İndirilen dosyaları açın.
  • Kurulduktan sonra programa çift tıklayın ve girin.
  • “http://kekblu999.type” XYZ”, “http://kekblu999.type” XYZ” isteyen kısma bir bağlantıdır.
  • Daha sonra giriş yapın ve eğlenin!

Sensi TV Özellikleri Nelerdir ?

Klasik filmlerin izlenmesi HD film izleme sitelerinde telif ücretlerinden dolayı artık hiçbir şey paylaşılamıyor. Özellikle obet bubet’te çok sayıda kumar reklamı görünmeye başlıyor. Tüm bunlardan yola çıkarak yatakta yatıp iki dizi izleyenler için bire bir uygulama diyebiliriz. Minimal reklamın minimum bellek tüketmesi (ki buna rastlamadım) ve minimum internetin minimum veri tüketmesi anlamında çok başarılı bir uygulama.

Ancak uygulamada sosyalleşme, yorum yapma, arkadaş ekleme gibi bazı özellikler eksik ve henüz bir arkadaş sohbeti bulamadım. Bunun dışında film indirmenin bir yolunu bulamadım. Ancak her güncellemede daha iyi hale geldiği için bu programı size tavsiye ederim.

Sensi Tv Film HD Apk İndir

Sensi Tv, film ve dizileri ücretsiz olarak HD kalitesinde telefonunuzdan izlemenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. Sensitvfilm club veya sensi tv ulu app APK son sürüm 2021 dosyası, geliştirici ve distribütör tarafından sitemizden indirilebilir ve kurulabilir.

Şu anda bu uygulama yalnızca Android telefonlar için kullanılabilir, ancak yakında iPhone’lar, iPad’ler ve PC’ler için kullanılabilecektir. Ancak uygulamayı bilgisayarda kullanmak isteyenler için indirmeuzmani.com’da bir teklifimiz var. Sitemizden Sensi tv apk 2020 dosyasını indirin, ardından bilgisayarınıza rastgele bir emülatör programı kurun ve apk dosyasını çalıştırmak için kullanın.

Sadece yeni çıkan film ve dizileri değil, aynı zamanda androdi veya akıllı tv’yi de yüksek kalitede donmadan izlemenizi sağlar.

Uygulama, bu biçimi kullanarak bir bilgisayarda çalıştırılabilir. iOS geliştiricisi ile yaptığımız görüşmenin ardından iPhone için sensi tv uygulamasının henüz geliştirilmediğini, çalışmalarının devam ettiğini ve önümüzdeki günlerde de pazarlamaya devam edeceklerini belirttiler.

Android için 4.1 Jelly Bean veya daha yüksek bir sürüme ihtiyacınız olacak. Sensi tv ve Sensi Tv HD uygulamaları aynıdır. Sitemizde en güncel sürüm kuruludur.

Uygulama artık güncelleştirme ile kullanımı kolay ve kullanışlı bir arayüze sahip olmanın yanı sıra film ve dizileri HD ve akıcı bir şekilde izleme özelliğine sahip. Takribi’nin en son sürümü sadece 10 MB boyutunda ve saniyeler içinde indirilip kurulabiliyor…

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir