Secure VPN Apk -- Hızlı, Ücretsiz VPN indir

3.0.12
Secure VPN kullanarak herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz bir sanal özel ağa (VPN) erişebilirsiniz.Secure VPN, ücretsiz VPN hizmeti sağlayan ışık hızında bir uygulamadır. Herhangi bir konfigürasyona gerek yoktur, sadece tek bir tuşla İnternet'e güvenli ve anonim olarak erişebilirsiniz.
APK indir
4.7/5 Oylar: 792,629
Geliştirici
Signal Lab
Güncellendi
8 Ekim 2021
Boyut
7,9M
Sürüm
3.0.12
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Secure VPN

Secure VPN kullanarak herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz bir sanal özel ağa (VPN) erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken internette güvenli ve gizli bir şekilde gezinmek için bir düğmeye basmak.

İnternet bağlantınızı şifrelediği için normal bir proxy’den daha güvenlidir, böylece kimse çevrimiçi ne yaptığınızı göremez. Bu, halka açık ücretsiz Wi-Fi kullanırken özellikle önemlidir.

Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Asya’yı kapsayan dünya çapında bir VPN ağınıo destekler. Çoğu sunucunun kullanımı ücretsizdir ve her zaman uygulamadaki bayrağa tıklayarak sunucular arasında geçiş yapabilirsiniz.

Secure VPN’i hangi nedenlerle kullanmalısınız?

  • Yüksek hızlı bant genişliğine sahip önemli sayıda sunucu mevcuttur.
  • VPN kullanan uygulamaları seçin (Android 5.0 veya üzeri gereklidir). Wi-Fi, 5G, LTE/4G, 3G ve tüm mobil veri ağlarıyla uyumludur.
  • Akıllı sunucu seçimi Minimum reklam ile iyi tasarlanmış kullanıcı arayüzü Kullanım ve zaman kısıtlaması yok Kayıt veya kurulum gerekmez.
  • Dünyanın en hızlı ve güvenli sanal özel ağı olan Secure VPN’i indirin ve tüm bu özelliklerin tadını çıkarın!

Secure VPN bağlantısı başarısız olursa, endişelenmeyin, sorunu düzeltmek için şu adımları takip edebilirsiniz:
1) Bayrak simgesine tıklayın
2) Sunucuları kontrol etmek için yenile düğmesine tıklayın
3) Yeniden bağlanmak için en hızlı ve en stabil sunucuyu seçin

Bu yazımızı da okuyun: Squad Alpha Apk

VPN Hakkında

Kullanıcılar, özel ağı bir genel ağ üzerinden genişleten bir sanal özel ağ (VPN) aracılığıyla cihazları özel ağa fiziksel olarak bağlıymış gibi, paylaşılan veya genel ağlar üzerinden veri iletebilir ve alabilir. Sonuç olarak, bir VPN aracılığıyla çalışan uygulamalar, özel ağ tarafından sağlanan işlevsellik, güvenlik ve yönetimden yararlanabilir.

Bireysel İnternet kullanıcıları, coğrafi kısıtlamaları ve sansürü atlatmak için sanal bir özel ağa (VPN) bağlanarak veya kişisel kimliklerini ve coğrafi konumlarını korumak için proxy sunucularına bağlanarak işlemlerini koruyabilirler. Bazı web siteleri ise, kullanıcıların coğrafi sınırlamalarını ihlal etmelerini önlemek için iyi bilinen VPN teknolojisine erişimi yasaklamaktadır.

VPN’ler çevrimiçi bağlantıları tamamen anonim hale getiremez, ancak genellikle gizliliği ve güvenliği artırabilir. Özel bilgilerin ifşa edilmesini önlemek için VPN’ler genellikle tünel protokolleri ve şifreleme teknikleri kullanılarak yalnızca kimliği doğrulanmış uzaktan erişime izin verir.

Secure VPN Apk İndir

Secure Vpn apk ile bir mobil sanal özel ağın uç noktası, tek bir IP adresine sabitlenmez, bunun yerine, tek bir IP adresi yerine Wi-Fi ayarı erişim noktaları arasında gezinme gibi çeşitli ağlardan veya çok sayıda taşıyıcı ağdaki hücresel verileri kullanır. Sanal özel ağlar (VPN’ler), güvenlik güçleri, bir mobil ağın çeşitli alt ağları arasındaki aktarımlar ve kamu güvenliğinde kullanılanlar gibi görevin temel uygulamalarına erişime izin veren bilgisayar destekli atama suç veritabanlarının tümü bugün hala sıklıkla kullanılmaktadır. HileliPc.com üzerinden verilen apk İndir bağlantısına tıklayarak secure vpn uygulamsını indirin.

Görüntüler

Yenilikler

- Daha fazla sunucu eklendi
- VPN bağlantısının iyileştirilmiş performansı ve kararlılığı
- Şimşek hızında, ücretsiz VPN'in keyfini çıkarın!