Sausage Man Apk İndir

10.45

Sausage Man, kahramanların sosis olduğu çizgi film tarzı, rekabetçi bir atış, battle royale oyunudur. Seçtiğiniz zaman ve yerde oynaması ve oynaması basit bir oyundur. Eğlenceli ve çekici sosis rollerini üstlenecek ve yüksek oktanlı, yaratıcı dövüşlerde savaşacaksınız. Sausage Man is a cartoon-styled, competitive shooting, battle royale game featuring sausages as protagonists. It is a game that you can get started with effortlessly and play anytime, anywhere. You will roleplay as funny and adorable sausages and fight in high-octane, imagination-filled battles.
Download APK
3.1/5 Votes: 29,788
Developer
XD Entertainment Pte Ltd
Updated
June 30, 2021
Size
Varies with device
Version
10.45
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Sausage Man Apk Uygulaması

Sausage Man, kahramanların sosis olduğu çizgi film tarzı, rekabetçi bir atış, battle royale oyunudur. Seçtiğiniz zaman ve yerde oynaması ve oynaması basit bir oyundur. Eğlenceli ve çekici sosis rollerini üstlenecek ve yüksek oktanlı, yaratıcı dövüşlerde savaşacaksınız.

[Heyecan verici Savaşlar, Eşsiz Güçlere Sahip Eşya Takviyeleri]
Gerçekçi balistik yörüngeler ve hatta nefes tutma özelliği ile eksiksiz, pürüzsüz ve acımasız bir savaş sistemi sizi bekliyor. Bu arada, yoldaşlarınızın dostluğunu ve karşılıklı anlayışını test edecek Flare Guns, Diriliş Makineleri, Taktik Kapaklar ve Kimlik Kartı Sistemlerine erişebileceksiniz.

Sausage Man Nasıl Oynanır

Savaş alanınızda sadece savaşlardan daha fazlasını bulacaksınız – bulunabilecek çok fazla tatlılık ve eğlence var. Bir Lastik Top üzerinde, şarkı söyleyebilir, sıçrayabilir ve ateşli silahlarınızı ateşleyebilir ya da düşmanlarınızın hassas atışlarından kaçınmak için bir Çift Zıplamayı kullanabilirsiniz.

Ayrıca bir Cankurtaran Şamandırası takabilir ve diğer oyuncularla su bazlı silahlı çatışmaya girebilirsiniz. Yere düştüğünde ağlayan küçük bir sosisin dönüşeceksin. Bir “Hadi” hareketi ile yere düşen yoldaşlarınızı diriltebilirsiniz.

Oyunun kaba ama sevimli görünüm sistemi, şimdiye kadarki en ünlü sosis olmanıza yardımcı olacak. Eşi benzeri olmayan Parti Kartı sistemi bilgilerinizi, görünüşünüzü ve başarılarınızı takip ederek diğer sosislere ne kadar sevgi dolu olduğunuzu gösterir. Ayrıca Koi, Cyberpunk ve Maid gibi çeşitli garip kıyafet seçeneklerinin yanı sıra öpücükler ve büyülü kız dönüşümleri gibi utanmazca tatlı duruşlar içerir.

Sausage Man Apk İndir

“Raise White Underwear-Flag” ve “Whine About Injustice” gibi Kabarcık Emojilerini kullanarak diğer sosislerle de etkileşime girebilirsiniz. “Tatlılığını” ve “yaramazlığını” savaş alanında yüzlerce düşmanı yenmek ve partinin kralı olmak için kullanacaksın! Siz dle bu komik ve eğlenceli oyunu oynamak istiyorsanız HileliPc.com üzerinde verilen bağlantıyı kullanarak Sausage Man Apk uygulamasını indirerek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Images

What's new

1. Season Theme: Game Protector
2. Season Item: Shadow Warrior Legend Card, Sweetheart Legend Card.
3. Classic Mode: Join the hundred players battle at Battle Island/ Rainbow Island’s, become the last surviving team.
4. Arcade Party: Quick Party, smaller party area with maximum 28 players. It’s faster and more excited.
5. Arcade Party: 8V8 Team Battle, Let’s fight for the glory of your team!

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *