Rush Hour 3D Apk – Mod İndir -Reklamsız

20220214
Rush Hour 3D Apk ile gerçekçi yarış oyunları oyna. Online olarak oynanabilen Rush Hour 3D Mod Apk Download ile araba yarışı oyunu indir.
APK indir
4.0/5 Oylar: 167,167
Geliştirici
Good Job Games
Güncellendi
February 14, 2022
Boyut
Varies with device
Sürüm
20220214
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Rush Hour 3D Apk ile gerçekçi yarış oyunları oyna. Online olarak oynanabilen Rush Hour 3D Mod Apk Download ile araba yarışı oyunu indir.

Rush Hour 3D Hakkında

Rush Hour 3D apk, insanlara karmaşık 3D ortamlarda en heyecan verici sürüş deneyimini sunmak için son teknoloji yarış konseptlerini kullanır. Tüm oyunun en önemli özelliği, oyuncuyu her zaman en kötü zorluklarla karşı karşıya bırakan ana yolu yapmak için otoyolu kullanmasıdır. Buna rağmen, her şey heyecan verici ve hızlı yarış türü için yeni olasılıklar ve konseptler sunuyor.

Good Job Games şirketi tarafından geliştirilen ve yayınlanan Rush Hour 3D apk Google Play‘de 10.000.000+ fazla yüklenme sayısı ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı. Rush Hour reklamsız oynamak isterseniz uygulama içi satın alma işlemi yapmanız gerekecek.

Rush Hour 3D Apk
Rush Hour 3D Apk

Bu yarış oyununda fren yapmanıza gerek kalmayacak. Oyun esnasında önünüze araba çıktığında otomatik fren yapma özelliği olan bu uygulamayı çok seveceksiniz.

Dr Driving APK -(Sınırsız Altın ve Para) yazımız ilginizi çekebilir

Rush Hour 3D Apk İndir

Rush Hour 3D APK mobil oyunu ile her oyuncu, otoyolda yarışırken her an zorlu ama şiddetli bir kariyere hazır olmalıdır. Ayrıca, birçok çekici oyun moduna sahiptir, ancak yine de oyuncuların her farklı oyunda mümkün olan en yüksek puanı alması için sonsuz koşu stilini korur. İnsanların farklı modlardaki tercihlerine bağlı olarak oyun, kaliteli grafikler ve tipik oynanışla herkesin en tazeleyici deneyime sahip olmasını sağlar.

Rush Hour 3D APK Mod yüksek tempolu bir yarış oyunudur ancak oyuncuların bu otoyol yarış konseptlerinde en iyi deneyimi yaşamaları için birçok rahatlatıcı unsura sahiptir. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak birçok potansiyel veya sistem de açılacak ve onlara kariyerlerinin en ilgi çekici yarışlarını yapmaları için daha fazla fikir verecek.

Rush Hour 3D Apk uygulamasında  farklı araba modelleri seçme özelliği sunmaktadır. Bu heyecan dolu yarışmada yerinizi almak istiyor iseniz hilelipc.com üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

PERFORMANCE UPDATE: -New Competition Modes -New Exotic and Classic Cars -Win the Tournament to get the Monster Truck! -Bug Fixes & Performance Improvements

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir