Romantizm Kulübü Apk – Para Hileli Mod

1.0.8050
Romantizm Kulübü, kendi seçimlerinizi yapabileceğiniz ve olayların gidişatını değiştirebileceğiniz etkileşimli bir romantik hikaye koleksiyonudur. Hiç en sevdiğin hikayenin kahramanı olmayı hayal ettin mi? Bu oyun size tam da böyle olma şansı sunuyor. Kararlarınızla hikayeyi şekillendirirken kendinizi büyüleyici bir romantizm dünyasında hayal edin. Hayal gücünüzü serbest bırakın ve sizi nereye götüreceğini görün. Romantizm, Romantizm Kulübü'nde sizi bekliyor.
APK indir
4.4/5 Oylar: 699,642
Geliştirici
Your Story Interactive
Güncellendi
12 Nisan 2021
Boyut
23M
Sürüm
1.0.8050
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Romance Club Apk indir – Elmas Hileli Mod v1.0.8050

Romantizm Kulübü APK, oyunculara kendi romantik kaderlerini kontrol altına alma şansı sunan ilgi çekici bir simülasyon oyunudur. Parmaklarınızın ucunda bir dizi büyüleyici hikaye ile, karakterinizin aşk, macera ve dramanın karmaşıklıklarında gezinirken yolculuğunu şekillendirme fırsatına sahip olacaksınız. Çeşitli romantik hikayeler içerir. Hikayenin kahramanı olarak olayların nasıl ortaya çıkacağına siz karar veriyorsunuz. Görünüşünüzü kişiselleştirebilirsiniz. Romantik tarihler hem erkek hem de kadın karakterlerle yapılabilir. Bu oyunda aşk, macera ve dram üçlüsünü hissedebilirsiniz. Aşk, macera ve dram üçlüsünü hissedebileceğiniz oyunda kritik kararlar vermeniz gerekecek. Oyundaki bölümler hikaye anlatmak için kullanılır. İstediğiniz herhangi bir bölümü oynayabilir ve karakterinizle özdeşleştirebilirsiniz. İnsanların çoğu bu oyunu oynamaktan keyif aldı.

Para Hileli Mod Apk

Yalnızca kıyafetler ücretsizdir: önceden ödenmiş tüm seçenekler artık ücretsizdir (bazı seçimlerden sonra garip semboller görünebilir.) Hileli Apk dosyasını indirmek için sitemizde verilen bağlantıya tıklayınız.

Romantizm Kulübü – istediğiniz seçimleri yapıp olayların gidişatını değiştirebileceğiniz romantik hikaye koleksiyonudur. En sevdiğiniz hikayenin kahramanı olmayı hiç hayal ettiniz mi? Bu oyun size böyle bir fırsat sunuyor…

✦ İstediğiniz bir görünüme sahip olabilirsiniz
✦ Aşık olup erkek veya kızlarla romantik buluşmalara gidebilirsiniz
✦ Diğer karakterlerle ilişkinizi geliştirip sizin için dost veya düşman olduğuna karar verebilirsiniz
✦ Kaderinizi değiştiren seçimler yapabilirsiniz
✦ Birbirinden farklı rengarenk dünyaları – aşk, macera veya dram aynı oyun içerisinde yaşayabilirsiniz!

İlk hangi hikayeyi seçersiniz?

❖ BENİM HOLLYWOOD HİKAYEM – Yaşattığı kalp ve hayal kırklığı ile meşhur olan şehirde ünlü bir oyuncu olmayı başarabilecek misiniz? O halde hiç durmayın, sinema dünyası sizi bekliyor!

❖ AYDAN DOĞAN – Vampirlere ve kurt adamlara inanır mısınız? Aydınlık ile Karanlığın arasındaki dengeyi koruyup binlerce insanın hayatını kurtarmayı ve “Aydan Doğan” kehanetinin sırrını çözmeyi başarabilecek misiniz? Şehir efsaneleri sevenler bu hikayeye bayılır!

❖ SİSTE YELKENLER – Eksantrik bir korsan takımına katılarak, siz aile onurunu yeniden kazanmak, suçlulardan intikam almak zorunda kalacaksınız, ve dünyayı karanlığın ve kaosun derinliklerine sürükleyen Azteklerin gizemli lanetini durdurmak için bir yol bulmanız gerekecek. Karayipler’de aşk, korsanlar ve heyecan verici maceralar sizi bekliyor!

❖ 30 GÜNDE KRALİÇE OLMAK – Genç bir kız öğrenci güzelce eğlenmek, hayatının aşkını bulmak ve yüksek sosyetenin üyesi olmak için uzak bir kraliyete gidiyor.

Görüntüler

Yenilikler

- Eksik reklam düğmesi sorunları düzeltildi
- Diğer küçük düzeltmeler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir