Rival Stars Horse Racing Apk

1.28.1
Care for and train your own stable of horses, breed the perfect champion, manage a homestead ranch, and race for victory!
APK indir
4.5/5 Oylar: 178,510
Geliştirici
PIKPOK
Güncellendi
December 10, 2021
Boyut
82M
Sürüm
1.28.1
Gereksinimler
6.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Rival Stars Horse Racing Apk -Oyun oynamak günlük hayatımızda bir zorunluluk haline geldiğinden, herkes ana akım sıkıcı oyunlardan farklı olması gereken farklı oyunları keşfetmek istiyor. Esas olarak yarış oyunları ya bisikletlerden ya da arabalardan oluşur. Diyelim ki at yarışını denerseniz nasıl hissettiğinizi söylerim. Evet, diğer yarış oyunlarının sahip olduğu gibi değil, değerli bir yeni oyun deneyimi olacak; benzersiz ve maceracı.

Bu yazıda, fantastik Rival stars at yarışını tartışacağız ve ayrıca Rival stars racing apk’sının bağlantısını ücretsiz paylaşacağız. Bu sürümle, sınırsız premium avantajların keyfini çıkarabilir ve bu oyunu daha derinlemesine kolayca keşfedebilirsiniz.

Rival Stars Horse Racing, windows ve ios gibi diğer platformlar arasında hala oldukça popüler olan bir android mağazasının yanı sıra, oyun mağazasında milyonlarca artı indirme ile destansı bir binicilik oyunudur. Çok fazla heyecan verici şey var ve inanılmaz maceralı bir yolculuk, gerçek bir at sahibiyle aynı hissi verecektir. Antrenman yapabileceğiniz, çiftleştirebileceğiniz, yarış yapabileceğiniz, kupayı toplayabileceğiniz, para kazanabileceğiniz ve daha birçok heyecan verici şeyi keşfedebileceğiniz atlarla dolu bir dünya.

Rival-Stars-Horse-Racing-apk
Rival-Stars-Horse-Racing-apk

Rival stars Horse Racing apk tek bir kuruş bile harcamadan tüm premium avantajları ücretsiz olarak elde ettiğiniz resmi Rival stars at yarışının değiştirilmiş bir versiyonudur. Büyük dövüşler için ahırınıza özen gösterin ve atları eğitin, büyük şampiyonu yükseltin ve herkesin size bakmaya devam ettiği benzersiz oyun tarzlarında ortaya çıkın.

Performans, güç, hız, sprint, güç ve hızlanma dahil olmak üzere yeteneklerini ve becerilerini artırabilirsiniz. Eski kraliyet mirasınızı geri almak için olağanüstü bir performans için tüm becerilerinizi geliştirin!

Herhangi bir atı donatmak için sınırsız altın

Yeterli miktarda altına sahip herhangi bir ekipmanı ve herhangi bir ileri seviyeyi yükseltmek zorunludur. Sınırsız paraya sahip olmak tek başına satın alma işleminde size yardımcı olamaz. Yine de, bazı ileri seviyeler için yeterli altına sahip olmak en iyisidir, bu yüzden her ileri seviye modunun keyfini çıkarmak için altın hakkında endişelenmenize gerek yok. Evet, Rival stars Horse Racing apk  ile ayrıca sınırsız altın elde edeceksiniz, böylece her gelişmiş ekipman, beceri ve daha birçok büyüleyici şeyin keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.

Snapchat Puanı Nasıl Hızlı Arttırılır? yazımızı mutlaka okuyunuz.

Sonuç Olarak

Birçok tartışma ve dikkat çekici özelliklerin üzerinden geçtiğimize göre, Rival star’ın at yarışının harika bir oyun olduğu açık. Bir ahıra sahip olun, sonra eğitin, besleyin ve kazanın. Nihai hedefin mükemmel bir at binicisinin şanını kazanmak olduğunu asla unutmayın. Oyun deneyiminizi çok daha keyifli hale getirmek için. Burada size, birçok premium avantajı ücretsiz olarak elde ettiğiniz Rival stars Horse Racing apk dosyasını sunuyoruz, o yüzden hemen indirin ve mükemmel bir at binicisinin gururu olmanın keyfini çıkarın.

Görüntüler

Yenilikler

Create teams with your friends
Rally your friends, form a legendary team, and leave your legacy in Rival Stars Horse Racing - It’s time to get the team together!
Compete against other teams in weekly global leaderboards by earning points in live events. The prize? Bragging rights and glory of course - but mainly the bragging rights.
Create a team or join one from the main hub.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir